Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2008/09
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Champions League 2008/09
Mi wszytsko jedno ale ... nie chcę Barcy albo Liverpoolu w finale. W dwumeczu damy radę, albo przynajmiej będziemy równym przeciwnikiem i wszytsko się może zdarzyć, a finale mogłoby byc bardzo ciężko. W każdym razie Porto I Villareal wydają się najprostrze choc to ćwierćfinał i każdy jest ciężkim rywalem i z każdym trzeba umieć wygrać.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
19-03-2009 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #137
Re: Champions League 2008/09
Branka ma rację. O ile Liverpool jest drużyną nie problemową, o tyle z Barceloną finału nie chciałbym oglądać. Diabły średnio radzą sobie z presją tak ważnych spotkań. Jeśli chodzi o ćwierćfinał to mnie się marzy Bayern Monachium Smile
19-03-2009 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #138
Re: Champions League 2008/09
Z Bayernem chyba coś nie tak. Do pojedynku ze Sportingiem w sumie nic szczególnego nie pokazywali, a tu nagle 12:1 w dwumeczu. Trzeba przyznać, że wynik jest imponujący. Nie wiem czy to był tylko jakiś przebłysk, czy Bawarczycy są w stanie pokusić się o finał.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
20-03-2009 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Champions League 2008/09
Bayern nie jest tak mocny, a Sporting był tak słaby, w rewanżu znów dostali "baty" bo trener Sportingu dał odpocząć połowie składu Sportingu. Co do moich wyborów to bardzo chętnie widziałbym Liverpool bądź Bayern. Na pewno nie chce FC Barcelony, która na dzień dzisiejszy ma najmocniejszą ekipę do strzelania goli...tylko ta defensywa u nich kuleje.
20-03-2009 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #140
Re: Champions League 2008/09
Bayern w lidze gra poniżej krytyki. I tak zajmują całkiem niezłą pozycję, bo wiele spotkań udało im się fartem wygrać, gdy pierwsi przegrywali. Zajmują drugie miejsce, bo czołówka jest wyrównana, bez żadnej ekipy, która utrzymuje dobrą formę przez cały sezon.
Więc bawarczycy nie są na pewno mocniejsi od Interu. Podstawowe zagrożenie to dobra gra głową Toniego i Klose, wystarczy ich przypilnować. Jeszcze jest Ribery. Wyłączyć z gry i nie powinien być to dla nas jakiś szczególnie trudny dwumecz. Ale z kim się spotkamy dowiemy się po losowaniu.


Fan United od 1992 roku
20-03-2009 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #141
Re: Champions League 2008/09
Sebos, mała uwaga - Bayern grał w lidze poniżej krytyki. W ostatnich dwóch meczach zagrali już dużo lepiej i szczerze mówiąc zaczynam ich traktować coraz poważniej. Fakt faktem nie mam przekonania do ich linii defensywnej, ale stać ich na pewno na niespodziankę. Być może nabrali już pewności i w samej końcówce sezonu włączą piąty bieg.

Moje życzenie?

Porto/Villareal albo Liverpool.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-03-2009 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #142
Re: Champions League 2008/09
Jeśli chodzi o Bayern to głównie trzeba uważać na Ribery'ego, to on napędza praktycznie każdy atak Bawarczyków. Toni to cień piłkarz z przed sezonu, Klose zaś jest kontuzjowany i najprawdopodobniej nie zagra już w tym sezonie. W pomocy należało by jeszcze uważać na Bastiana.
Jeśli zaś chodzi o obronę to Lucio, van Buyten czy Demichelis - nie są to jacyś świetni obrońcy, często zdarzają im się błędy...

Najłatwiejszym przeciwnikiem zdecydowanie będzie Porto. Na Villarreal nie chciałbym trafić, nie gra nam się z nimi łatwo. Bayern jak najbardziej do pokonania. Jeśli już mamy trafić na Angielski zespół to najlepiej Arsenal. Ja osobiści bardzo chciałbym Liverpool i tak jak pisałem wcześniej zniszczyć ich na OT :twisted:



Mój Blog: Pod presją czasu
20-03-2009 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #143
Re: Champions League 2008/09
Akurat ostatniej ich gry nie widziałem, faktycznie wypadł im Klose. Ale czy wracają do formy to się dopiero okaże. Dla mnie grają dość nierówno, defensywa jest dość słaba- tak jak wspomnieliście, bramkarz to już lepiej nie mówić.
Więc albo Porto, albo Villareal, albo Bayern. Reszty nie chcę znać aż do finału Wink
Kogoś trzeba wybrać, ale w żadnym wypadku nie lekceważyłbym jakiejkolwiek z drużyn.


edit:
No i gra gitara, jest najsłabszy z zespołów- Porto, ale już bez Mourinho.


Fan United od 1992 roku
20-03-2009 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #144
Re: Champions League 2008/09
1/4 finału

Villarreal vs Arsenal

Manchester United vs Porto

Liverpool vs Chelsea

Barcelona vs Bayern


1/2 finału

Manchester United/Porto vs Villarreal/Arsenal

Barcelona/Bayern vs Liverpool/Chelsea


Nie ma co ukrywać, trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
20-03-2009 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #145
Re: Champions League 2008/09
pamięta ktoś jeszcze jak wyglądał układ gospodarz-gość ? bo to też było losowane w przypadku półfinału zdaje się... bo rozumiem, że w ćwierćfinale pierwszy mecz gramy na Old Trafford...

Tak jak jest napisane w poście wyżej // Foster

no to troszke średnio, ze dwa razy zaczynamy jako gospodarz.
Jeżeli dajmy na to wyjdziemy już z obecnego dołka z nawiązką, to możemy natrafić na taką niefajną sytuację jak Autobus zaparkowany w poprzek bramki i męczcie się przez 90' bo rewanż na wyjeździe... Szkoda, ale cóż, chce się wygrywać trzeba będzie trzymać świeżość i formę cały sezon, liczę na to, choć nie ukrywam, że na LM zależy mi znacznie mniej niż na zwycięstwie w Lidze angielskiej... Come on you Reds!!!!

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
20-03-2009 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
freddy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #146
Re: Champions League 2008/09
Extra losowanie
Idealne do obronienia Pucharu Mistrzów Big Grin

Liczę na to że w półfinale spotkamy się z Villarreal a w finale z Liverpoolem
20-03-2009 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #147
Re: Champions League 2008/09
Naprawdę świetne dla nas losowanie Smile I nie chodzi tylko o ćwiećfinał, ale samą drogę do finału, już mam przed oczami półfinał z Arsenalem, a potem w finale życzyłbym sobie Liverpool, chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-03-2009 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #148
Re: Champions League 2008/09
Przed losowaniem stawiałem na to, że wpadniemy na Bayern tudzież Liverpool, a tu proszę jaka miła niespodzianka Big Grin
Trafiliśmy najlepiej jak tylko mogliśmy. W tym pojedynku to my jesteśmy zdecydowanym faworytem i nie wyobrażam sobie żebyśmy ich nie przeszli. Poza tym mamy z nimi rachunki do wyrównania sprzed kilku lat. Szkoda tylko, że pierwszy mecz gramy u siebie, ale to już jest drobnostka Wink
Jak dla mnie wizja finału (prawdopodobnie z Barceloną) w Rzymie po tym losowaniu jest jeszcze bardziej jasna i klarowna Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
20-03-2009 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #149
Re: Champions League 2008/09
Dobrze trafiliśmy choć finał z Barcą lub poolem(bo myślę, że któraś z tych drużyn będzie w finale) będzie bardzo ciężki. Ale do maja jeszcze tyle czasu że ho ho, mam nadzieję że Porto nie sprawi nam problemów Tongue No i będziemy mieć 3 mecze z Arsealem koło siebie - 2 w LM(o ile wszytsko się potoczy tak jak zakładam) i końcowy w lidze.
Szkoda tylko, że rewanż na wyjeździe, no ale nie może być widać za dobrze Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
20-03-2009 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Champions League 2008/09
No, żebyśmy się nie przeliczyli z tym gładkim przejściem do finału. Mecz z Porto nie będzie spacerkiem.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
20-03-2009 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości