Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2008/09
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #151
Re: Champions League 2008/09
Losowanie było dla nas bardzo pomyślne. Trza tylko wykorzystać dar losu. Wiadomo, że nie będą to łatwe mecze, ale można było trafić gorzej. Półfinał też najlepszy z możliwych Smile

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
20-03-2009 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #152
Re: Champions League 2008/09
Lucas napisał(a):FC Liverpool - Manchester United, stawiam rękę.
Kto i kiedy dokonuje egzekucji? Tongue

Wymarzyłem sobie Porto i proszę Big Grin Do tego los mi sprawił niespodziankę i w przypadku ewentualnego awansu mamy najłatwiejszego możliwego rywala w półfinale. Droga do Rzymu wydaje się otwarta na oścież. Trzeba teraz tylko podziękować Bogu wygrywając LM. Poprzedni bodajże sezon pokazał, że Arsenal niekoniecznie potrafi sobie poradzić na krótkim odcinku czasowym z jednym przeciwnikiem. Wtedy Kanonierzy grali 3 mecze z Poolem. Jednak chcę trafić na Villareal i przełamać swoją niemoc w meczach z nimi i wreszcie srzelić jakąś bramkę i wygrać z nimi 1 mecz w europejskich pucharach.

A nie zdziwiłbym się, gdyby Bayern ograł Barcę, bo ta kosmos prezentuje od drugiej linii wzwyż. Defensywa to nie jest atut Blaugrany, a kto, jak kto ale Bayern potrafi atakować. Tacy drwale jak Lucio czy van Buyten poradzą sobie z Eto'o Messim czy Henry'm. To może być ciekawszy dwumecz niż słynna już bitwa o Anglię (4 raz w ciągu 6-ciu lat LFC-CFC w LM).

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
20-03-2009 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #153
Re: Champions League 2008/09
maju napisał(a):Poprzedni bodajże sezon pokazał, że Arsenal niekoniecznie potrafi sobie poradzić na krótkim odcinku czasowym z jednym przeciwnikiem. Wtedy Kanonierzy grali 3 mecze z Poolem.
Należy też dodać, że w obu meczach w LM Kanonierów przekręcił arbiter. Gdyby sędziowie gwizdali prawidłowo, to założę się, że to Arsenal grałby dalej.
maju napisał(a):kto, jak kto ale Bayern potrafi atakować.
Pytanie tylko czy będzie miał kim. Klose nie zagra na bank, Toni nie wiadomo czy się wyleczy do tego czasu, a Ribety ponoć też kontuzjowany. Kto wtedy będzie atakował, Podolski? Jeśli tak, to Marquez i Puyol spokojnie mogą się zaopatrzyć na czas meczu w leżaki i krzyżówki panoramiczne.
maju napisał(a):Tacy drwale jak Lucio czy van Buyten poradzą sobie z Eto'o Messim czy Henry'm.
Bardzo optymistyczne podejście. Prędzej takie grajki jak Eto'o, Messi czy Henry to zrobią z nich wiatraki.

Losowanie zajebiste, to tak swoja drogą.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
20-03-2009 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #154
Re: Champions League 2008/09
paolo napisał(a):No, żebyśmy się nie przeliczyli z tym gładkim przejściem do finału. Mecz z Porto nie będzie spacerkiem.
Z kimś grać było trzeba, bo wolnych losów uefa nie przewidziała. Lepsze Porto niż Barcelona Smile Przynajmniej teoretycznie.


Fan United od 1992 roku
20-03-2009 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #155
Re: Champions League 2008/09
Lepszego losowania chyba nie można było sobie wymarzyć. Czterej najgroźniejsi rywale zostali odseparowani w drugiej części drzewa pucharowego, a my wylosowaliśmy najsłabszą (na papierze) z drużyn - Porto.
Zapewne nikt z nas nie ma dobrych wspomnieć z ostatniego spotkania z Portugalczykami, ale chyba Ameryki nie odkryję gdy napiszę że wtedy była to zupełnie inna, lepsza drużyna.
Szkoda że Liverpool trafił na Chelsea już teraz. Przez to jedna z tych drużyn będzie miała 2 mecze mniej do rozegrania. Z drugiej strony będzie to zapewne ostry dwumecz i fajnie by było gdyby zawodnicy powycinali się trochę nawzajem Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
20-03-2009 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #156
Re: Champions League 2008/09
Losowanie jest dla nas bardo dobre. Gramy z teoretycznie słabszym zespołem i już na Old Trafford będziemy musieli sobie wypracować przewagę, przed wyjazdem na Dragao. Swoje zdanie o losowaniu powiedział również nasz obrońca Rio Ferdinand i obiecuje rewanż na portugalskiej drużynie za rok 2004.

Cytat:Rio Ferdinand jest zadowolony z uniknięcia angielskiej drużyny podczas losowania w Nyonie i z niecierpliwością czeka na pojedynek z FC Porto. Będzie to na pewno rewanż za dwumecz z 2004 roku.

"Mamy niedokończony biznes z FC Porto po tym jak nas wyeliminowali na Old Trafford kilka lat temu. Zapowiada się ekcytujący mecz i nie mogę się doczekać" - powiedział angielski obrońca United.

"To było dobre losowanie dla nas, ale na tym etapie każdy mecz może okazać się ciężki do rozegrania. Musimy zaprezentować najwyższą formę, aby sobie poradzić."

Rio chciał uniknąć kogoś z trójki: Arsenal, Liverpool i Chelsea, dlatego może być zadowolony z losowania. Możliwe jednak, że wraz z kolegami trafi na Arsenal w półfinale Ligi Mistrzów.

"Jestem zadowolony z uniknięcia angielskiej drużyny w tej fazie rozgrywek. Emocjonalnie i fizycznie mogłoby się to okazać bardziej wykańczające niż pojedynek z inną europejską ekipą. Doświadczyliśmy tego w finale z Chelsea w poprzednim sezonie."

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
21-03-2009 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #157
Re: Champions League 2008/09
Tak sobie wczoraj z ciekawości obejrzałem spotkanie pomiędzy Barceloną, a Bayernem i nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się, że nie trafiliśmy na Hiszpanów. W obecnej formie prawdopodobnie dostalibyśmy jeszcze więcej niż Bayern.

To co gra Barca to jest coś niesamowitego. Praktycznie każda akcja to jest gra na jeden kontakt. Świetnie spisuje się środek pola, do tego jeszcze dochodzą niesamowite skrzydła i Eto'o. W dodatku, potrafią wyłączyć z gry najlepszych. W pierwszej połowie, gdy Barca grała jeszcze na maxa Ribery właściwie nie miał nic do powiedzenia. Mimo to potrafił kilka razy błysnąć, w pojedynkę. Fenomenalny jest Francuz, według mnie powinien się stać naszym celem tranferowym numer 1. Marzą mi się skrzydła Ronaldo, Ribery Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-04-2009 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #158
Re: Champions League 2008/09
A w drugim wczorajszym spotkaniu ku mojemu zdziwieniu Liverpool nie sprostał Chelsea u siebie. Mam nadzieję, że po tym meczu Liverpool straci pewność siebie, którą zyskał 14 Marca wygrywając na OT. Pierwsze 20 minut "The Blues" przespali tracąc przy tym gola, ale potem dwie bramki Ivanovica, który jak dla mnie był dotychczas jednym z największych niewypałów za ery Abramowicza dały zwycięstwo Londyńczykom. Mimo to Rafa wciąż wierzy w awans Wink

Cytat:Wiemy, że w rewanżu będzie stoi przed nami trudne zadanie. Musimy strzelić trzy gole i to będzie bardzo trudne. Jednak musimy wierzyć, że stać nas na to. Zdobyliśmy cztery gole w wyjazdowym meczu z Manchester United, więc stać nas na to - dodał Hiszpan.

W sumie Chelsea nie może czuć się już w stu procentach w półfinale, ale z angielskich drużyn jest w najlepszej sytuacji, a półfinał Chelsea-Barca wydaje się bardzo prawdopodobny.
09-04-2009 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #159
Re: Champions League 2008/09
No i zobaczymy czy obroną Czelsi też tak łatwo pokręcą jak bawarczyków. Ale grają faktycznie kosmos. Dokładne podania, gra na małej przestrzeni, kontrola nad piłką, wszystko perfekcyjnie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-04-2009 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #160
Re: Champions League 2008/09
Jeżeli zagramy w finale z Barcą, jeżeli oczywiście tam dojdziemy i nie zmieni sie ich i nasza forma to na pewno dostaniemy niezłe lanie.
Oglądałem wczorajszy mecz i nie mogłem sie nadziwić ich gry. Przecież jak by zagrał Gary na środku to nie wiedziałby co sie dzieje.
I niestety ale Barca jest jak na razie głównym faworytem do wygrania LM. Bo my złapaliśmy zadyszke i nie wiem czy uda nam sie otrząsnąć.
09-04-2009 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #161
Re: Champions League 2008/09
Ja tam wierze, że Chelsea może sprawić niezłą niespodziankę. Ale nie zapeszajmy...Nie oszukujmy się, Bayern to mierna drużyna, nic w tym sezonie nie pokazują. Czekam na starcie Barcy z najlepszymi - nie wierzę, że Angolom będę tak łatwo strzelać. Choć z wielką niechęcią muszę przyznać, że świetnie grają - ale myśmy też mieli takie sezony Smile Może nie mieliśmy aż tylu bramek, ale ja uważam, że w Hiszpanii się jednak strzela dużo łatwiej niż w Anglii.
No ale jak wejdziemy do finału, a się nie ogarniemy to lanie może być niezłe... Wolę grać z Czelsea.

Na litość boską, zainstaluj Mozille albo pisz wolniej i czytaj jak piszesz, błąd na błędzie//matys


Mam Mozille, za szybko piszę .

To pisz wolniej // Foster

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
09-04-2009 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #162
Re: Champions League 2008/09
Po pierwsze... to nie ma mowy nawet o 1/2 z taką grą, a co dopiero o finale Big Grin Po 2: Bayern to rzeczywiście słaba drużyna, oczywiście nie ujmując nic Barcelonie która naprawdę gra świetnie Wink
3: Też uważam że w hiszpani jakoś tak 'łatwiej' strzela się bramki niż w Anglii ale co to ma do czego to nie wiem xD
09-04-2009 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #163
Re: Champions League 2008/09
To co zrobiła Barca z Bayernem musi stawiać ją w roli głównego faworyta do wygrania LM. Po prostu to był mecz drużyny światowego formatu z jakimiś chłopcami z drugiej ligi. Klinsmann se długo już w Bawarii nie posiedzi. Zaskoczeniem, przynajmniej dla mnie, był wynik pojedynku Liverpool - Chelsea. Lanie jakie sprawił ostatnio Realowi, AV czy MU zapowiadało, że The Reds uporają się z Niebieskimi. Jednak jak nie gra Gerrard, to nie gra Liverpool. Teraz będzie im strasznie ciężko odrobić straty na boisku The Blues, ale nie można całkowicie przekreślać ich szans.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
09-04-2009 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #164
Re: Champions League 2008/09
Mi się wydaje że to nie Barcelona grała super, tylko Bayern grał gówno. To jak Messi mijał obrońców z Monachium jak tyczki. Jak położyli w zasadzie wszystkie elementy gry. Chyba każdy inny zespół postawiłby im większy opór. 4:0 to i tak mało było.
09-04-2009 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #165
Re: Champions League 2008/09
Poza tym 2 wczesne bramki ustawiły mecz. A Bayern nie jest jakąś potegą i widać, że jak dostali szybkie gole to już nic nie grali. Czekam na półfinał z Czelsea - moge się założyc o 100zł, że tak łatwo nie będzie. I z Czelsea trudniej im będzie strzelic jak Liverpoolowi. To bardzo niewygodny rywal będzie dla Barcy. I mam nadzieję, że ona odpadnie.
W ogóle to wierzę, że awasujemy, ale jakbyśmy odpadli to jestem zdecydowanie za Chelsea! A jak wypadnie nam z nimi finał, to będzie mi ich szkoda jeśli przegrają(choć będe im tego życzyć wtedy) - ta drużyna zasłużyła na europejskie trofeum... Mogę ich nie lubić, ale kurcze no, czas żeby zdobyli LM...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
09-04-2009 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości