Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2008/09
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #211
Re: Champions League 2008/09
Zgodzę się z drugą częścią wypowiedzi Mourinho. Świetne podsumowanie obu drużyn. A pierwsza? Jak przyjdzie co do czego, to zobaczymy, czy prawda, czy bzdura. 1:0 to pewny rezultat. Tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczności mógłby pozbawić nas awansu, bo nie gramy tak słabej piłki, by przegrać. Mam wątpliwości, czy Barca nas pokonała. Zostaliby zepchnięci do defensywy, a tam - nie mają obrony na takim poziomie. Co innego z faworytem w moich oczach - Chelsea. Fizycznie jak powiedział Mourinho, najsilniejsi na świecie, a przynajmniej ścisła czołówka pod tym względem. To byłby ciężki, wyrównany bój, i tzw. dyspozycja dnia i braki w drużynach zadecydowałyby, kto będzie górą.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
03-05-2009 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #212
Re: Champions League 2008/09
truered napisał(a):No nie wiem, po tym co Barca wczoraj pokazała
Ale co pokazała? Grała tak, jak pozwalał jej na to Real. Ponadto, nie wykorzystali kilku sytuacji no i Casillas miał kilka kosmicznych parad.
truered napisał(a):że Real tylko biegał za piłką
W tym rzecz, że oni w ogóle nie biegali tylko patrzyli sobie jak Barca gra w dziada.

Michał, a co tutaj jest kosmicznego? Czy gra tam jakiś piłkarz, który rozegrał wszystkie mecze, które były do rozegrania po 90 minut prócz bramkarza? Czy ktoś tam strzela po 3 bramki na mecz? A może ktoś jest napastnikiem bez jednej nogi? Udało się Pepie skleić jeden zespół i tyle. Ciekawe co by zrobili, gdyby w pomocy wypadł im Xavi i Iniesta, a w obronie Abidal i Puyol.

Tak, nienawidzę Barcelony i jej piłkarzy z Pique i Messim na czele. Mimo wszystko staram się patrzeć obiektywnie, nie przesadzając. Ale prawda jest taka, że przez ostatnie 10 lat zdobyli 2 tytuły mistrzowskie i raz Ligę Mistrzów. Mam wymienić osiągnięcia Manchesteru United? A to, że jakiś zespół przez kilkanaście meczów prezentuje dobrą formę, nie znaczy, że to drużyna z kosmosu, czy jej piłkarze. Drużyną z kosmosu można by nazwać MU, gdyby zdobyli wszystkie tegoroczne trofea.
03-05-2009 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #213
Re: Champions League 2008/09
branka napisał(a):Owszem to świetni piłkarze ale to jeszcze ie oznacza, że są kosmiczni. Wszyscy nasi piłkarze im dorównują. A tacy jak Roo przewyższają.
He? Takim piłkarzom jak Xavi to może jedynie Scholes dorównywał za swoich najlepszych lat. Poza tym dla mnie Messi jest piłkarsko lepszy od Ronaldo i to twierdzę nie od dzisiaj.
My mamy tej klasy zawodników co oni, ale w formacjach defensywnych. Kwestia tego, czy i tym razem zwyciężyłaby obrona.

Cytat:(swoją drogą oddaliśmy naprawdę klasowego obrońcę, jeszcze rok i będzie grał jak Vidic i Rio )
To jest kompletnie wróżenie z fusów. W PL się nie sprawdzał. Teraz roboty ma mało (przeciwnicy rzadko kiedy mają piłkę) to i okazji do popełnienia baboli jest mniej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-05-2009 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #214
Re: Champions League 2008/09
No ale Pique bramki strzela dosyć często. No nie ma co żałować jest Evans.

Messi jest faktycznie niesamowity, to jak mija obrońców jest nieprawdopodobne. Ma to co mi najbardziej imponowało w grze Maradony. Niestety Ronaldo tak nie mija rywali... Ale czy jest dużo lepszy od Ronaldo, cięzko porównać.

Nie można lekceważyć Barcelony, a co z tego że mają słabą obrone, skoro potrafią strzelić dużo bramek. A co do sposobu na ich powstrzymanie to gdyby to było takie proste, to już dawno by to miało zastosowanie. Chelsea to zrobiła ale jakim kosztem...
03-05-2009 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #215
Re: Champions League 2008/09
Nie wróżę z fusów, kilka razy widziałem jego występ i byłem pod wrażeniem.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
03-05-2009 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #216
Re: Champions League 2008/09
Moim zdaniem mamy więcej atutów niż Barca - owszem Katalończycy grają pięknie i efektownie, ale nie oznacza to że są najlepsi - może najpiękniej grają, ale my tez potrafimy grac pięknie - poza tym ligi się na tyle różnią, że trudno to porównywać. Ale finału z Barcą się nie boję - z Chelsea tak.
A Messiego do Maradony bym nie porównywała na razie za intensywnie, póki co są od niego lepsi. Nie musicie się ze mną zgadzać, ale ja uważam, że porówując składy naszej druzyny i Barcy, my mamy lepszy. Może mamy troszkę gorszy sezon, ale ogólnie ja tam uważam że MU jest lepsze. Choć fakt faktem, że piłka się naszym piłkarzom tak do nóg nie klei jak piłkarzom Barcelony Smile

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
03-05-2009 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #217
Re: Champions League 2008/09
[flash=425,355]http://www.youtube.com//v/nXzXsdZJ5AQ[/flash]

może przypadek, ale pewne podobieństwo jest, nie tylko w tej akcji.

Na pewno mamy lepszego dużo lepszego bramkarza, i dużo lepszych obrońców. Atak pomoc, ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, trudno porównać.
03-05-2009 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #218
Re: Champions League 2008/09
No obecna pomoc chyba gorsza. Ale jak wróci Owen i Carrick będzie grał tak jak potrafi, to porównywalna.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
03-05-2009 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #219
Re: Champions League 2008/09
Messi ma sezon bez kontuzji i udowadnia że jest bezdyskusyjnie najlepszy na swiecie. Kto jest kurde lepszy? W tamtym sezonie Ronaldo był niedoogarnięcia w tym Leo nie ma konkurenta. I mówię to jako osoba która szczeże Argentyńczyka nie lubi :]

O Barcelonie moge powiedzieć tyle. Pomoc i atak to mistrzostwo świata, obrona z dupy. Tylko na dobrą sprawę przez cały sezon obrona nie była im potrzebna. W środe na SB czeka ich prawdopodobnie najtrudniejszy i zarazem najważniejsy mecz w tym seoznie. Wydaje mi się, że w wypadku wygranej wygrają wszystko. Jak przegrają zostaną tylko z ligą.

(Jestem wręcz pewny, że awansujemy do finału ale neistety mam dziwne przeczucie że finał będzie w dupę. Oczywiście liczę na to, że moje przeczuia okaza sie gowno warte Wink )

E: Co do tej pomocy jeszcze. Xavi i Iniesta mają sezon życia i porównywanie ich z naszym środkiem, który mówiąc szczerze, w wielu meczach zawodził jest nieprzyzwoite.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
03-05-2009 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #220
Re: Champions League 2008/09
Kula napisał(a):swoją drogą oddaliśmy naprawdę klasowego obrońcę, jeszcze rok i będzie grał jak Vidic i Rio
U nas i tak by nie dostał szansy gry, więc najpewniej Pique aż tak dobry by się nie okazał. Poza tym Ferguson wolał postawić na młodego Brytyjczyka, który ma równie dobre papiery na wielką karierę. Hiszpan jest wychowankiem Barcy, więc pewnie im kibicuje, a co za tym idzie zawsze będzie się czuł lepiej w ukochanym klubie. Katalonia jest jego miejscem, miejscem Evansa jest Manchester United.
Ja na pewno nie żałuje.


Fan United od 1992 roku
04-05-2009 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #221
Re: Champions League 2008/09
No to czeka nas finał Barca - United.! Ten mecz powinien potwierdzić, która drużyna jest obecnie najlepsza na świecie i który z piłkarzy (Messi czy CR) jest najlepszym piłkarzem globu. Po dzisiejszym meczu bardzo jest mi żal Smerfów (których nie lubię). Zasłużyli na awans do finału. Sędzia był beznadziejny. Powinny być podyktowane co najmniej dwa rzuty karne. Chciałem mieć w finale Barcelone, bo to mimo wszystko łatwiejszy rywal od CFC. Pozostaje nam czekać do 27 maja.!

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-05-2009 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #222
Re: Champions League 2008/09
Moim zdaniem finał to finał, rzadzi sie swoimi prawami i tak naprawde niekoniecznie pokaże kto jest lepszy na świcie Tongue Ale wierzę, że Diabły wygraja i zamkna usta tym wszystkim, którzy bezustannie mówią o kosmicznej Barcie i Bogach z Katalonii bo to się robi nudne i jest z lekka nadużywane.
Moim zdaniem mamy więcej atutów i jesteśmy bardziej poukładanym zespołem i mamy lepszego trenera. Ale final to finał i wszystko się może zdarzyć, więc na dobra sprawę po prostu trzeba trzymac kciuki i być dobrej myśli, a sam mecz pokaże kto wygra.

Zgadzam się, że sędzia dziś wypaczył mecz. Ale zdarza się niestety. Szkoda, że nie ma już Colliny, taki finał to on powinien sędziować. Wiadomo już jaki będzie sędzia? Bo jak jakiś Webb, to ja nie oglądam.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
06-05-2009 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #223
Re: Champions League 2008/09
Czary napisał(a):Ten mecz powinien potwierdzić, która drużyna jest obecnie najlepsza na świecie i który z piłkarzy (Messi czy CR) jest najlepszym piłkarzem globu.

Oczywiście że najlepszą drużyną na świecie jest LIVERPOOL(żartuję)Tu nie ma co potwierdzać że najlepszą drużyną na świecie jest MU,po grze którą prezentuje już od 2 sezonów zasługuje na to miano.Co do piłkarzy to musiał bym się zastanowić ale obydwaj są najlepsi.

Czary napisał(a):Po dzisiejszym meczu bardzo jest mi żal Smerfów (których nie lubię). Zasłużyli na awans do finału

Mi też jest żal ale piłka jest nieprzewidywalnym sportem.Chociaż ograli nas w ćwierćfinale zasłużyli w pełni na ten fianł.

Czary napisał(a):Sędzia był beznadziejny. Powinny być podyktowane co najmniej dwa rzuty karne.

Spokojnie mógł podyktować nawet 3 ale może jest kibicem Barcy i dlatego nie podyktował choćby jednego.

27 maja życzę wam szczęścia i obrony trofeum.

A oto coś na deser

http://www.youtube.com/watch?v=FOglQeddUKM

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
06-05-2009 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #224
Re: Champions League 2008/09
branka napisał(a):Bo jak jakiś Webb, to ja nie oglądam.
Pomimo wszystkich uprzedzeń (tak, Euro 2008), uważam że Webb jest w chwili obecnej jednym z najlepszych sędziów w Europie. Nie boi się podejmować trudnych decyzji (karny z Tottenhamem), sędziuje dużo ważnych i prestiżowych meczów (patrz Premier League) i myślę że by się sprawdził.
Na chwilę obecną jedynym sędzią który mógłby poprowadził finał oprócz Webba jest Markus Merk.
07-05-2009 06:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #225
Re: Champions League 2008/09
ale Markus Merk, karierę zakończył.
07-05-2009 07:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości