Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryan Giggs
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #91
Re: Ryan Giggs
Cytat:Manchester United rozważa zastrzeżenie numeru 11 na swoich koszulkach, gdy na emeryturę uda się Ryan Giggs - twierdzą dziennikarze "News of the World". Klub miałby tym samym złożyć hołd jednemu z największych piłkarzy w historii występujących na Old Trafford.

Według gazety, członkowie zarządu "Czerwonych Diabłów" toczą rozmowy na temat uhonorowania wspaniałej kariery najbardziej utytułowanego zawodnika w historii klubu. W Manchesterze United grało do tej poru wielu legendarnych piłkarzy, ale nikt nie zdobył, i prawdopodobnie już nie zdobędzie, tylu medali i trofeów, co 35-letni Walijczyk.
Co o tym myślicie? Jak karierę kończył Ole to również pojawiały się takie głosy. Jednak trzeba pamiętać, że byłaby to sytuacja bez precedensu. Swoich numerów nie dostali inni wielcy piłkarze klubu z Old Trafford. Czy robić wyjątek dla Ryana?


Fan United od 1992 roku
07-04-2009 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Ryan Giggs
Moim zdaniem 11 powinna po odejściu Ryana Giggsa nadal być dostępna, z każdym numerem w takim klubie jak United wiązała się jakaś legenda. Gdy odchodzili Ci najwięksi, typu Cantona, też wszyscy się zastanawiali kto dostanie TEN numer... podobno numer już daje nam coś do zrozumienia, a dla piłkarza jest zobowiązaniem,hmm. wobec klubu i kibiców?
07-04-2009 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jakub T Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Ryan Giggs
Kibice i tak będą pamiętać, kto był najważniejszym graczem z "jedenastką" na plecach. Zastrzeganie numerów jest zbędne, jeszcze dojdzie do sytuacji że nowi piłkarze będą dostawać koszulki z nominałami od trzydziestu w górę, bo reszta będzie zajęta :mrgreen:
07-04-2009 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Ryan Giggs
Jak dla mnie nadanie jakiemuś zawodnikowi w przyszłości numeru 11, będzie wiązało się z wywarciem na nim presji, że ma być nowym Giggsem - tak samo jak Ronaldo otrzymał 7 choć chciał 28.
To kolosalny kopniak motywacyjny i żal byłoby go zaprzepaścić.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
07-04-2009 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #95
Re: Ryan Giggs
Fakt, Eric to był king, ale jednak nie był zaowdnikiem, który całą karierę spędził w United. Z drugiej strony, w takim klubie faktycznie wiele numerów byłoby zaklepanych na wieczne podziwianie. A przecież i bez tego wiemy że Giggsy jest wielki.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-04-2009 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Ryan Giggs
numer to numer. Presja raczej wiązałaby się z tym gdyby 11 otrzymał taki Nani albo inny skrzydłowy po zakończeniu kariery przez, a gdyby miał 11 obrońca, presja raczej byłaby inna. Tylko czy jest szansa na otrzymanie 11 przez obrońce ? teraz chyba już nie.

Uważam to za ciekawy pomysł, choć czy jest to potrzebne szczerze cięzko mi jedno znacznie osądzić. Ale jeżeli ktoś miałby na to zasłużyć z obecnego składu to tylko Ryan Giggs.
07-04-2009 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #97
Re: Ryan Giggs
Jak dla mnie to nie ma sensu, oczywiście Ryan jest wielki, długo możnaby wymieniać jego zasługi. Jednak pamiętajmy, że przed nim też byli wybitni zawodnicy, których numery nie były zastrzegane. Poza tym otrzymanie numeru po takim zawodniku musi dać naprawdę niezłego kopa Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-04-2009 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #98
Re: Ryan Giggs
Cytat:Skrzydłowy Manchesteru United Ryan Giggs po raz pierwszy w historii otrzymał tytuł Piłkarza Roku w Anglii! Prestiżową nagrodę przyznało Stowarzyszenie Zawodowych Piłkarzy (PFA).

35-letni Walijczyk pokonał kolegów z klubów: Nemanję Vidicia, Rio Ferdinanda, Cristiano Ronaldo i Edwina van der Sara oraz kapitana Liverpoolu Stevena Gerrarda. Młodym Piłkarzem Roku w Anglii okrzyknięto Ashleya Younga z Aston Villi.

[Obrazek: article-0-04AD6521000005DC-57_468x345.jpg]



Mój Blog: Pod presją czasu
27-04-2009 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #99
Re: Ryan Giggs
Gratulacje Ryan! To dla niego pierwsza nagroda tego plebiscytu w jego długiej karierze. Nie na darmo wszyscy mówią, że w tym sezonie Walijczyk przeżywa kolejną młodość. Nagroda mu się należała, bo w przekroju całego sezonu prezentuje wysoką formę. Co do nagrody dla najlepszego młodego gracza to Young'owi ta nagroda jak najbardziej się należała.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
27-04-2009 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #100
Re: Ryan Giggs
Tak szczerze, to nie wiem czy akurat Giggs zasłużył na tą nagrodę. Owszem, za to co wyprawia Walijczyk mimo swojego wieku należy mu się wielkie uznanie, ale czy w tym sezonie był najlepszy? Nie powiedziałbym.

Jak dla mnie nagrodę tą powinien zgarnąć Rooney. To co mnie uwodzi w grze Anglika w tym sezonie, to skuteczność, która niekoniecznie była jego mocną stroną w poprzednich sezonach. W końcu ustabilizował formę i jak dla mnie to jemu się należała ta nagroda. No ale cóż, stało się, jak stało i nie zamierzam płakać Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-04-2009 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #101
Re: Ryan Giggs
Wkleje cytat z Redloga, słowa Michała Szadkowskiego.
Cytat:Nie chciałbym, by nagrodę dostał Giggs. Od kilku miesięcy obserwuję angielskich dziennikarzy, którzy na siłę starają się oddać Walijczykowi hołd, wybierając go najlepszym piłkarzem najlepszej ligi świata. To żałosne, a Giggsowi niepotrzebne. Jego trofeów nie dałoby się upchnąć w hangarze. Zdobył wszystko po kilka razy, grał i wygrywał z najlepszymi na świecie. Pięknie się zestarzał. Jest wielki jak Premier League. Dzień, w którym zakończy karierę będzie smutnym dla całego futbolu.
I tyle mam do powiedzenia w temacie.


Fan United od 1992 roku
27-04-2009 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Ryan Giggs
Bardzo mieszane uczucia mam odnośnie tej nagrody. Z jednej strony cholernie się cieszę, bo to jedna z niewielu nagród jakiej najlepszy skrzydłowy przełomu tysiącleci nie miał w swojej gablocie.
Owszem Giggsy rozgrywa kapitalny sezon, ale mimo wszystko ta nagroda prędzej powinna powędrować do Vidicia, lub obiektywnie patrząc (co przychodzi mi z niemałym trudem) do Gerrarda.
Pięknymi słowami ujął to redaktor Szadkowski.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
27-04-2009 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #103
Re: Ryan Giggs
Pieprzyć takie plebiscyty. Skoro głosy oddaje się w lutym, to kurwa jak to traktować poważnie? Podobnie ze Złotą piłką, gdzie jakoś na przełomie sierpnia i września, wybiera się najlepszego gracza bieżącego roku :shock: . Chyba mam jakiś zjebany kalendarz, bo u mnie rok się kończy w grudniu?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-04-2009 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pfixy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #104
Re: Ryan Giggs
może troszke zmienie temat ;P

kiedys na YouTube znalazłam jeden z lepszych filmików o Giggsie i sie zakochałam Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=tgEA95Ut2z8
24-05-2009 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #105
Re: Ryan Giggs
manfan95 napisał(a):Ryan to niewątpliwie ogromny talent i wielki piłkarz. Zastanawiam się, czy nie napisać listu, w którym poproszę o jego autograf... Moje marzenie, może się spełni. Wink

Trzeba mieć ogromnego farta, żeby dostać oryginał. Ja postarałem się jak mogłem (3 fotki, wycinek z polskiej gazety o nim, znaczek angielski z kopertą i długi list napisany ręcznie), a i tak otrzymałem stamp. Powodzenia!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-06-2009 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości