Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Nani
Spokojnie, Nani jeszcze jest żółtodziób i to że mu się udało parę meczy wiosny nie czyni. Zbliża się końcówka sezonu, w tym momencie jesteśmy trochę udupieni za Arsenalem a ludzie tacy jak Giggs, Scholes właśnie wtedy, w takich chwilach mogą się popisać swoim nieprzeciętnym doświadczeniem.

Nie zrozumcie mnie źle: Nani jest świetnym piłkarzem, przyszłością United i gdybyśmy mieli 5-6 punktów przewagi nad Arsenalem SAF mógłby go dalej testować. Ale Nani jest jeszcze wielką niewiadomą - potrafi mieć genialne mecze jak ten z Arsenalem, a umie także na całej linii zawieść jak w derbach Manchesteru. Spokojna czaszka, Fergie wie co robi.
19-02-2008 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Nani
Ringuś to samo ja uważam, tak samo się wypowiadałem wiele razy, ale jak mówię forma młodziana jest wysoka...
Ferguson potwierdził że Giggs zagra z OL swój setny mecz w pucharach.
19-02-2008 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Nani
Czaplak napisał(a):Nani bije jak na razie Giggsa, szczerze mam wątpliwości czy w ogóle od 1 minut jutro zobaczymy Giggsa w akcji,

Po meczu z Arsenalem zrobiłem sobie taką małą analizę, kto ze zmienników, którzy wystąpili w tym spotkaniu może wskoczyć do pierwszego składu na mecz z Lyonem, doszedłem do wniosku, że najbliższy celu jest właśnie Portugalczyk, i nie chodzi tu tylko o bardzo dobrą formę byłego gracza Sportingu, ale także o niższą dyspozycję Walijczyka. Na dzień dzisiejszy zdecydowanie stawiam na gracza rodem z Wysp Zielonego Przylądka.

Czaplak napisał(a):Ale w środku pola stawiam na Andersona z OH ( Carrick), bez obrazy dla Rudego ale gra mało efektownie

Dziś gramy z Lyonem na wyjeździe i naszym głównym celem będzie zachowanie czystego konta, ewentualnie skromne jednobramkowe zwycięstwo i do takiej gry nie będzie nam potrzebna efektowna gra Brazylijczyka, a ustatkowana 'wymieszana' z doświadczeniem Paula Scholesa. Moim zdaniem to on się bardziej przyda na to spotkanie.

Czaplak napisał(a):Ferguson potwierdził że Giggs zagra z OL swój setny mecz w pucharach.

Ok, ale nie powiedział, że Walijczyk wybiegnie w podstawowym składzie, choć mimo wszystko właśnie przewiduje taki przebieg sytuacji, choć sam bym postąpił inaczej.
20-02-2008 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kiciarski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Nani
Bardzo szybko wgrał się w zespół i idzie mu naprawdę dobrze. Gole jego są piękne. W pamięc wpisały mi się ten z Tottenham'em i Middlesboruh u siebie. Na razie myśle, że czuje on się niczym Ronaldo, bierze za dużą odpowiedzialność na siebie gdy drużynie nie idzie i często traci piłkę, jak w ostatnich 15 minutach z Portsmouth ostatnio. Poza tym ok ... Smile
16-03-2008 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Nani
Kontuzja Naniego jednak poważniejsza. Wróci za dwa tygodnie. Nieoficjalnie.

Na Rzym bez Naniego. Ale Park poradzi sobie.
30-03-2008 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Nani
Czy Nani ma szansę na występ z Arsenalem? Byłby dużym wzmocnieniem, i tak pewnie w pierwszej "11" wyjdzie Giggs, ale wejście Portugalczyka dało by nam na pewno sporo świeżości, jak chociaż w meczu z Lyonem na wyjeździe.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-04-2008 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Nani
Oskar napisał(a):Czy Nani ma szansę na występ z Arsenalem? Byłby dużym wzmocnieniem, i tak pewnie w pierwszej "11" wyjdzie Giggs...
Moim zdaniem powinni zagrać po 45 minut, Giggs wiadomo, ma już swoje lata i kondycja już nie jest taka jak u Portugalczyka. Nani po kontuzji zapewne będzie "głodny gry", będzie biegał jak szalony, wniesie dużo świeżości jak już wspomniałeś Wink
12-04-2008 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Nani
OneUnited.pl napisał(a):Skrzydłowy Manchesteru United - Nani, został ukarany grzywną w wysokości 60,000 funtów po incydencie, który miał miejsce w czasie ostatniego spotkania ligowego.

Portugalczyk został wyrzucony z boiska po tym, jak uderzył głową zawodnika West Ham United - Lucasa Neill'a.

W rezultacie, 21-latek musi zapłacić 60,000 funtów kary, oraz nie wystąpi w 3 kolejnych ligowych spotkaniach Manchesteru United.

Oznacza to, że Nani opuści ostatni mecz bieżącego sezonu z Wigan Athletic, oraz dwa spotkania w przyszłym sezonie.

Sir Alex Ferguson przyznał, że był zawiedziony postawą swojego podopiecznego, tym bardziej że Manchester prowadził w spotkaniu z WHU.

"Arbiter główny nie miał innego wyjścia, a sędzia liniowy widział doskonale całe zajście." - powiedział SAF.

"To będzie dla niego nauczka. Opuści mecz z Wigan i dwa mecze w przyszłym sezonie. Wyciągniemy z tego konsekwencje." - zakończył boss United.

Może to go czegoś nauczy, choć i tak najbardziej poskutkuje rozmowa z Fergie'm Wink

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
05-05-2008 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Becks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Nani
Zachowal sie jak gowniarz dal sie sprowokowac i tyle.Szkoda ze nie zagra z Wigan ale United bedzie musialo sobie bez niego poradzic.
06-05-2008 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sadzio Offline
Member
***

Liczba postów: 137
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Nani
jak dla mnie to Nani nie radzi sobie chyba z presja pod koniec sezonu,a sytuacja z West Ham'em była "ukoronowaniem" jego ostatnich wyczynów,

ciągłe bezsensowne holowanie piłki,strzały najczęściej wtedy kiedy można było podać do kolegi,o wiele lepiej prezentował się na początku sezonu

miejmy tylko nadzieję że w przyszłym sezonie,lub w finale (jeśli SAF mu zaufa) "odpokutuje" swoje zachowanie dobra grą

Glory Glory MANCHESTER UNITED!
United fan since 1996
06-05-2008 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: Nani
sadzio napisał(a):jak dla mnie to Nani nie radzi sobie chyba z presja pod koniec sezonu,a sytuacja z West Ham'em była "ukoronowaniem" jego ostatnich wyczynów,
To jego pierwszy sezon, jest młody, więc ma prawo w końcówce sezonu być w słabszej dyspozycji. Właśnie po to w kadrze mamy doświadczonych piłkarzy, może grających ostatnio słabiej jak np Giggsy czy Scholes, ale gwarantujących pewien poziom w najważniejszych momentach sezonu. Oni wytrzymają presję. Szczególnie liczę na nich w finale.


Fan United od 1992 roku
06-05-2008 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #27
Re: Nani
Gol Naniego na 5-0 w meczu towarzyskim Portugalia - Wyspy Owcze:

[flash=400,322]http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/gI4zm6LgnwpKdoqgfjpN/mov/1[/flash]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-08-2008 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #28
Re: Nani
45 sekunda filmu. Fabian Espindola cieszy się w podobny sposób jak Nani. Efekt- złamana noga. Dlatego Ferguson słusznie zwracał uwagę na to młodemu portugalczykowi, że więcej szkód niż pożytku może być z tej formy celebrowania bramki.
Żeby było ciekawiej to bramka na filmie nie została uznana.
[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/DPIRNf_NHQM[/flash]


Fan United od 1992 roku
10-09-2008 06:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #29
Re: Nani
No i nic innego, tylko przyznać słuszność Fergusunowi. Jak widać, tego typu radości mogą źle się skończyć. A co by było gdyby coś takiego przytrafiło się Naniemu w decydującej części sezonu? (zakładjąc, że kilku zawodników również byłoby kontuzjowanych) Chłopak miałby przerąbane Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-09-2008 06:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Nani
Nani o ile się nie mylę robi pół salto bez rąk (takie hop-siup, hop-siup i hopa pół salto ;p), no i widać duży profesjonalizm przy tego typu ewolucjach. Kolega na filmie widać, że niezbyt często strzela bramki, albo rzadko trenuje, bo wygląda to z deka amatorsko. Nie przeszkadzają mi radości Naniego, zresztą Ferguson mówił to zaraz po ściągnięciu go do United, mimo to np. w meczu z Tottenhamem (1:0, początek sezonu) zaprezentował swój znak firmowy. Nie wiem co o tym myśleć, bo w końcu złamana noga, to nic fajnego dla klubu, ale jakoś nie widzę Portugalczyka w roli zawodnika z filmiku.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
10-09-2008 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości