Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Nani
Wiedząc jaki jest SAF nie udzielałby takiego wywiadu, pewnie kolejny farmazon pismaków. Podobny do tych typu - Carrick skłócony z SAF - em itp.Jeżeli jednak rzeczywiście się żalił, że za mało gra to podziękować może tylko sobie. Przebija się już trzeci sezon i nic, poza przebłyskami. Czasami umie rzeczywiście zagrać świetną piłkę, dryblować też potrafi lecz nie może ustabilizować dobrej dyspozycji. Wątpię żeby w końcu wbił na stałe do pierwszego składu, kilka ładnych zgrań to za mało, a jego ułańska fantazja przy dryblingach często przynosi głupie, niepotrzebne straty. Choć z drugiej strony chociażby w meczu z Chelsea sądzę, że mógłby wnieść coś w ostatnich minutach, wchodząc z ławki. To taki typ zawodnika u którego ciężko jest wytypować czy zagra dobrze czy kompletnie zawali. Nie prezentuje stałego równego poziomu i stąd myślę jego rzadka gra w meczach z trudnymi rywalami.
12-11-2009 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #107
Re: Nani
Trochę to dziwne było, jak go Ferguson zaczął sadzać po kilku bardzo dobrych meczach na początku sezonu. No ale widocznie Ferguson nie zamierza robić dla niego wyjątku w systemie rotacyjnym, który mu wyraźnie nie służy, co równa się z tym, że nie ma za bardzo dla niego miejsca na Old Trafford.

Choć w wywiad nie chcę mi się za bardzo wierzyć, bo to Daily Mail.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-11-2009 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #108
Re: Nani
No możliwe, że wywiad przekręcili, ale nie zdziwiłabym się jakby Nani jednak cos takiego powiedział, na boisku rozumem nie grzeszy, może poza boiskiem jest podobnie...
Tak czy tak Nani nawet po kilku niezłych występach, znowu gra jak kretyn, nigdy nie był w stanie ustabilizować sie, a nie jest jedynym graczem który ma mało szans na wykazanie sie - inni sobie radzą lepiej i zostają w klubie, a jak ktos sobie nie radzi to odchodzi.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-11-2009 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #109
Re: Nani
No dobra, tylko wytłumaczcie mi jedno. Praktycznie wszyscy nasi zawodnicy są poddani rotacji, z którą Portugalczyk ewidentnie sobie nie radzi. Tylko dlaczego choćby taki Valencia dostaje szanse mecz w mecz? Co decyduje o tym, że SAF Ekwadorczykowi daje taką pewność siebie, której ewidentnie potrzebuje Nani?

Przecież Valencia, gdy nie grał mecz w mecz też prezentował totalny piach, teraz jest trochę lepiej. A moim skromnym zdaniem akurat Portugalczyk ma większy potencjał od Valencii, a mimo to kilku meczów z rzędu nie zagra. Nie potrafię tego zrozumieć.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-11-2009 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #110
Re: Nani
Moim zdaniem Nani miał dość czasu, żeby nauczyć się myślec i sie nie nauczył... A Valencia jest fajnym, typowym skrzydłowym, taki piłkarz jest nam potrzebny, a grać musi często zeby sie wpasować w zespół - w końcu jest nowym graczem, Berba potrzebował roku, to czemu Valencia ma nie potrzebować tyle czasu. I moim zdaniem Valecia gra bardzo dobrze i wciąz się rozwija. Natomiast Nani nawet jak gra kilka meczy pod rząd, to prezentuje zagrania takie, że mam ochote rzucic czymś w telewizor.

Ja tam ufam Fergusonowi w jego decyzjach odnosnie kto gra ile, nie może psuc całej gry zespołu, po to żeby jakis chłopaczek mógł sobie nabrać pewnosci siebie. Bo tak to by w bramce na zmiane grali Kuszczak i Foster, w obronie zawsze bracia da Silva, w ataku Welbeck i Macheda. I na pomocy Gibson. Chyba nie o to chodzi.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-11-2009 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #111
Re: Nani
Wiadomo, że nowemu graczowi trzeba dać trochę czasu na przystosowanie się do drużyny, dlatego po jednym czy drugim słabym meczu nie posadzi Ferguson takiego zawodnika na ławkę.

Dla Naniego widocznie nie ma już tyle cierpliwości, zwłaszcza jak widzi, że on cały czas ma problem z jednym i tym samym, podejmowaniem dobrych decyzji na boisku. Wieczne głupie dryblingi, strzały, niedokładne podania, fatalne dośrodkowania. Nie jest z nami od wczoraj, wie jak grają jego koledzy z zespołu, a sam nie potrafi się do nich przystosować.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-11-2009 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #112
Re: Nani
branka napisał(a):Natomiast Nani nawet jak gra kilka meczy pod rząd, to prezentuje zagrania takie, że mam ochote rzucic czymś w telewizor.

Właśnie w tym problem, że Nani na dobrą sprawę nie dostał szansy rozegrania kilku meczów pod rząd. Owszem, w sumie uzbierało się dużo tych meczów i mamy obraz bądź, co bądź niemyślącego zawodnika z wielkim potencjałem. Tylko mi się wydaje, że jak już ma okazję się pokazać, to chce na raz pokazać wszystko co ma najlepsze i w sumie nie wychodzi z tego nic. Sądzę, że stąd tyle tych beznadziejnych decyzji. Jestem pewny, że jakby dało mu się grać mecz w mecz, to mielibyśmy rewelacyjnego skrzydłowego, a że u nas jest duża rotacja, to chyba będzie trzeba się z nim pożegnać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-11-2009 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #113
Re: Nani
RedLucas napisał(a):Jestem pewny, że jakby dało mu się grać mecz w mecz, to mielibyśmy rewelacyjnego skrzydłowego, a że u nas jest duża rotacja, to chyba będzie trzeba się z nim pożegnać.
Czy na skrzydle mam aż tak dużą rotację? Na prawym jest Valencia, a na lewym powinien być Nani. Do tego Obertan, który może grać zarówno na prawej jak i na lewej stronie. Wprawdzie ostatnio SAF znów zaczął stawiać Giggsa na skrzydle, jednak to się raczej zmieni. Ewidentnie przecież widać, że Ryan zdecydowanie lepiej prezentuje się grając w środku.
Poza tym na początku sezonu gdy Nani dostał kilka meczy pod rząd, to przecież prezentował się naprawdę dobrze.
Zakładając, że w dalszym ciągu będziemy grać systemem 4-4-2 Nani i Valencia to powinna być podstawowa para skrzydłowych, a Obertan zmiennikiem. Przecież nie będziemy w każdym meczu grać innym skrzydłowym bo to przecież jest bez sensu...

A co do wywiadu, to źródłem jest The Sun, także...



Mój Blog: Pod presją czasu
12-11-2009 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #114
Re: Nani
Foster26 napisał(a):Zakładając, że w dalszym ciągu będziemy grać systemem 4-4-2 Nani i Valencia to powinna być podstawowa para skrzydłowych, a Obertan zmiennikiem. Przecież nie będziemy w każdym meczu grać innym skrzydłowym bo to przecież jest bez sensu...

Ale nie jest. SAF woli stawiać na lewym skrzydle na Giggsa i Portugalczyk nie dostaje tylu szans z rzędu, co Valencia.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-11-2009 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #115
Re: Nani
Prawda taka, że Nani ma pod górkę ... rozumiem czekał jak odejdzie Ronldo bo ten nei był do przeskoczenia. Nie ma CR to blokuje go Giggs co dla mnie jest absurdem. Jak Nani ma złapać formę jak gra co kilka meczy. Valencia też nie zachwycał ale regularna gra naprowadziła go na właściwą drogę

Ja na miejscu Naniego postawił bym sprawę jasno: regularna gra lub wystawienie na listę transferową w styczniu
12-11-2009 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #116
Re: Nani
Dobrze, ale Nani nie jest tu pierwszy sezon, w zeszłym roku dostawał szanse pod rząd i co? Dupa, nic sie chłopak nie rozwija. Minęły 3 lata i wciaż jest to samo - zdolny piłkarz, który sie zatrzymał na pewnym poziomie. United to nie jest instytucja charytatywna, nie radzi sobie chłopak to gra Giggs i tyle.
Ja bym chętnie zobaczyła kilka meczy Naniego pod rząd i jakas zwyżkę formy, tak samo jakbym chętnie oglądała Tomka zawsze w bramce. Ale realia są takie, że liczy się zespół i to czy wygrywa, nie może być tak, że Nani gra jak debil i marnuje mase sytuacji i dezorganizuje nam grę w czego konsekwencji nie zdobywamy 3 punktów, bo to zdolny chłopak i może się rozwinie. Są inni zdolni, którzy nie robią takiej katastrofy. Bo owszem Nani miewa super zagrania, ale przeplata je totalną kaszaną, jakiej nie robi nikt inny.
Bywali zdolni piłkarze, którzy w MU sie nie sprawdzili - może Nani w innym klbie grałby świetnie, dlatego i dla jego dobra i naszego jestem zdecydowanie za sprzedażą go. Może w innej lidze będzie takim Forlanem, co u nas grał słabo, a w Hiszpanii został królem strzelców.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-11-2009 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #117
Re: Nani
bobsley napisał(a):Valencia też nie zachwycał ale regularna gra naprowadziła go na właściwą drogę
Kiedy nie zachwycał? Kiedy trafił na właściwą drogę? Dla mnie ekwadorczyk jest jaki był i jego gra od czasu przyjścia do United niewiele się zmieniła. Gra więcej, bo jest nowym piłkarzem, Ferguson chce mu dać szansę na pokazanie pełni umiejętności. Nani już miał tych szans sporo.
bobsley napisał(a):Nie ma CR to blokuje go Giggs co dla mnie jest absurdem.
Co masz na myśli?


Fan United od 1992 roku
12-11-2009 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #118
Re: Nani
sebos_krk napisał(a):Co masz na myśli?

To,że zamiast Giggs'a powinien częściej grać Nani ... chyba, że SAF twierdzi iż przyszłość należy do Walijczyka a jak uważa,że Nani to nie ten zawodnik to niech nie marnuje Portugalczykowi czasu i wystawi go na listę transferową!

Tylko wtedy pytanie jak odejdzie Nani co w United robi Tosić i Gibson Tongue
12-11-2009 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #119
Re: Nani
bobsley napisał(a):To,że zamiast Giggs'a powinien częściej grać Nani ... chyba, że SAF twierdzi iż przyszłość należy do Walijczyka a jak uważa,że Nani to nie ten zawodnik to niech nie marnuje Portugalczykowi czasu i wystawi go na listę transferową!

Czyli według Ciebie, Nani bez fromy, ma grać za Giggsa, który w tym sezonie jest u nas jedną z lepszych postaci? Jeden chłopak ma grać kosztem dobra drużyny? SAF nie jest ślepy i widzi jak gra Portugalczyk. Jak dla mnie to ostatni rok szans dla niego, jeśli nie da rady, to niestety, ale trzeba będzie powiedzieć mu dziękuje.

bobsley napisał(a):Tylko wtedy pytanie jak odejdzie Nani co w United robi Tosić i Gibson Tongue

Tosić przyszedł niecały rok temu i prawdziwej szansy jeszcze nie dostał. Gibson zaś, ma zdecydowanie więcej rywali na swoją pozycje i zdecydowanie lepszych od tych co ma Nani, dlatego myślę, że nie ma co porównywać sytuacji tych 3 piłkarzy.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
12-11-2009 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #120
Re: Nani
Cytat:To,że zamiast Giggs'a powinien częściej grać Nani ... chyba, że SAF twierdzi iż przyszłość należy do Walijczyka a jak uważa,że Nani to nie ten zawodnik to niech nie marnuje Portugalczykowi czasu i wystawi go na listę transferową!
Rozumiem, że to żart ? :roll: Grają zawsze najlepsi, a szczególnie wtedy kiedy nawet ci będący u schyłku kariery są lepsi o dwie klasy od swoich młodszych rywali. Tak jest w przypadku rywalizacji Giggs - Nani.x

Cytat:Tylko wtedy pytanie jak odejdzie Nani co w United robi Tosić i Gibson
Tosić nie wiem co robi, a za Gibsona nie daliśmy ani funta, a na dodatek wykorzystał bodaj póki co każdą szansę. W przeciwieństwie do Naniego.

Jeśli Nani nie rozumie, że dopóki nie udowodni, że jest świetnym piłkarzem, to nie będzie miał pewnego miejsca w takim zespole jak United, to trzeba go będzie pożegnać. Ja już powoli mam go dość, bo ile można być cierpliwym i liczyć na jego przebudzenie ? Gdybyśmy na niego nie wydali grubych milionów to pewnie już by dawno poszedł w odstawkę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-11-2009 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości