Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Nani
maju napisał(a):Berbatov strzela regularnie

I tu nie masz racji

Pele good, Maradona better, George Best
15-11-2009 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #137
Re: Nani
Berbatov przeplata mecze dobre z bardzo dobrymi. Nani żałosne z przeciętnymi.
15-11-2009 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #138
Re: Nani
Nie popadajmy w skrajności. Na początku sezonu Nani grał nawet dobrze. Był jedną z jaśniejszych postaci w naszej drużynie. Minh, z Twojej wypowiedzi, można wywnioskować, że Nani w naszych barwach nie zagrał ani jednego dobrego meczu. Tak nie jest. Zawodnik ma talent, ale nie umie ustabilizować swojej formy. Obecnie dużej korzyści z niego nie mamy i sam nie miałbym nic na przeciwko, żebyśmy go sprzedali za te 15 mln, ale to nie znaczy, że gra on cały czas na jakimś żenującym poziomie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
15-11-2009 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #139
Re: Nani
Nani zagrał może z 10-15 meczy na poziomie United przez tych kilka ostatnich lat. To jednak trochę za mało.
15-11-2009 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #140
Re: Nani
Cytat:- Kilka dużych klubów wspomniało o Nanim. Mam tutaj na myśli Milan i Benfikę, ale nikt się z nami nie kontaktował. My sami jednak w każdym razie nie rozważamy jego sprzedaży - powiedział Szkot. - On ma tylko 23-lata. Jeżeli ktoś w styczniowym okienku przyjdzie i powie, że jest nim zainteresowany, wówczas otrzyma odpowiedź, że Nani nigdzie się nie wybiera.

- To młody chłopak, który chce grać i taka sposobność może się nadarzyć w meczu Carling Cup z Tottenhamem. Ucierpiał, ponieważ forma Valencii była fantastyczna, a Obertan jawi się jako interesujący zawodnik. To nie jest żadna krytyka Naniego, ale rozwój rzeczy, który nastąpił w ostatnich tygodniach był dla niego niekorzystny. Rozmawiałem z nim i przekazałem mu, że musi wykorzystać swoją szansę, kiedy ta nadejdzie - zakończył Ferguson

Co Wy na to?



Mój Blog: Pod presją czasu
29-11-2009 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #141
Re: Nani
Sprzedać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-11-2009 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #142
Re: Nani
Cytat:- Kilka dużych klubów wspomniało o Nanim. Mam tutaj na myśli Milan i Benfikę, ale nikt się z nami nie kontaktował. My sami jednak w każdym razie nie rozważamy jego sprzedaży - powiedział Szkot. - On ma tylko 23-lata. Jeżeli ktoś w styczniowym okienku przyjdzie i powie, że jest nim zainteresowany, wówczas otrzyma odpowiedź, że Nani nigdzie się nie wybiera.

Jestem ciekawy, co by Fergie powiedział, gdyby w styczniu ktoś przyszedł i oferował za Naniego 15-17 mln ojro...

Z drugiej strony, SAF mówi, że Nani dostanie szanse. Ta szansa może być jego ostatnią i jeśli jej nie wykorzysta to w lecie out.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
29-11-2009 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #143
Re: Nani
Czary napisał(a):Jestem ciekawy, co by Fergie powiedział, gdyby w styczniu ktoś przyszedł i oferował za Naniego 15-17 mln ojro...

Za rezerwowego która gra średnio co 3 mecz trochę spora suma Big Grin
Miał imponujący początek sezonu, błyszczał też w meczach sparingowych, a teraz? Cień samego siebie, może gdyby grał mecz w mecz byłoby inaczej ale nie ma co gdybać. Nikt po nim płakać nie będzie, poczekamy zobaczymy jak potoczą się jego losy. Przypuszczam, że w styczniu zmieni pracodawcę. A szkoda Sad

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
29-11-2009 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #144
Re: Nani
Cytat:Nani nie ma obecnie łatwego życia. Sir Alex Ferguson pomija go przy ustalaniu wyjściowego składu, a na dodatek wczoraj Portugalczyk poczuł się jak junior.

Skrzydłowy „Czerwonych Diabłów” wraz z graczami rezerw: Oliverem Gillem, Oliverem Norwoodem i Magnusem Eikremem musieli czekać na lotnisku na klubowy sprzęt. W tym samym czasie pozostali zawodnicy Manchesteru United udali się prosto do autobusu.

Zdaniem „The Telegraph” dzisiejsze spotkanie z Wolfsburgiem w ramach Ligi Mistrzów Nani znów rozpocznie na ławce rezerwowych.

Odejdzie w styczniu czy dopiero po sezonie?



Mój Blog: Pod presją czasu
08-12-2009 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #145
Re: Nani
Było trzeba narzekać na Fergusona w prasie? Ma za swoje, niech się uczy pokory.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-12-2009 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #146
Re: Nani
Ostatni raz widzieliśmy Naniego w akcji przeszło miesiąc temu w meczu z CSKA na Old Trafford. Szmat czasu. Czyżby Portugalczyk był w tak kiepskiej formie, żeby przez ten czas nie zagrać ani chwili? A przecież okres przygotowawczy i początek sezonu miał taki udany :/
Jeśli dzisiaj, przy takiej kadrze jaka pojechała, nie zagra, to sam już nie wiem.

Jeżeli ta sytuacja będzie się utrzymywać, to widzę innej możliwości jak transfer w lecie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-12-2009 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #147
Re: Nani
Nawet jakby był w fatalnej formie, to SAF by mu dał pokopać trochę minut, żeby nabrał pewności siebie. Zresztą jak ma odzyskać formę, skoro nie gra. Ani w rezerwach, ani w pierwszym zespole. Noszenie piłek raczej mu nie pomoże w powrocie do dyspozycji z początku sezonu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-12-2009 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #148
Re: Nani
Już nawet koledzy się z niego śmieją Big Grin

[Obrazek: 29wvme9.jpg]



Mój Blog: Pod presją czasu
08-12-2009 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #149
Re: Nani
RoM napisał(a):Nani has had a tough time at Manchester United, this season more than ever, but has put in three good performances on the trot and seems to be revitalised.

A few months ago it appeared as though Nani would definitely be leaving Old Trafford but Sir Alex Ferguson’s man management may just have turned things around.


Week by week the coach has shown more and more confidence in me and that has really helped,” Nani said. “United is not a very easy place to recover your place in the first team because there is such a big squad and I had problems at the start of this season. Injuries certainly damaged my performances and it was difficult. But Sir Alex was very clear with me – he spoke at length about what he expected and was always very positive. He changed my mentality and improved my morale over the past few months and now I think I am getting as much satisfaction from my performances as I ever had.

He then distanced himself from comparisons with his compatriot Cristiano Ronaldo.

As I’ve said before, I am Nani and not Cristiano Ronaldo. I don’t want comparisons because our style of play is different.

Amid rumours of a move away, Nani is insistent he’s staying put.

My future is at Manchester United,” he continued. “I’ve heard all the rumours but my mission is to stay and help the club win more titles. I had a good game against Hull City. That’s my challenge, to play more, get more minutes. I know what the coach expects from me and I’m trying to always offer my maximum level on the field.
Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że Portugalczyk jest na "wylocie", ale dostał kolejną szansę, zanotował 2 dobre występy i oby tylko w kolejnych meczach potwierdził swoją dobrą dyspozycję i znów pokazał rozsądną grę. Mam nadzieję, że na Arsenal wyjdzie w pierwszym składzie wraz z Valencią.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
30-01-2010 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tajwan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Nani
Gdyby nie dzisiejszy mecz z Arsenalem to bym uważał że Nani nigdy nie zaprezentuje takiego poziomu jaki przezntuje Giggs, ale dzisiaj zobaczyłem że może jest jeszcze szansa.
31-01-2010 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości