Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła/Studia
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #316
Re: Szkoła/Studia
wow radzio nic bym nie dodała/odjęła od tego co napisałes o lekturach na poprzedniej stronie Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
03-07-2009 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #317
Re: Szkoła/Studia
http://www.lo4leszno.pl/plan/18.html

8 polaków, bo na wychowawczej też będzie xD Z urzędu dali nam dod 4 matmę tygodniowo. A i zrobili nam jedną gr językową, bo jest/zostało nas 23. A dwie grupy językowe są od 25 osób. Parodia.
01-09-2009 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #318
Re: Szkoła/Studia
Jak tam próbna matma? Big Grin Jeśli dobrze wyliczyłem to mam 29 punktów, co daje mi 58%. Na pewno mam dobrze 21 zamkniętych, 2 mam źle, a dwóch nie pamiętam co zaznaczyłem. Także, żeby się nie rozczarować nastawiam się na 21 punktów. Z otwartymi było gorzej. Wszystkie zadania, które ruszyłem, zrobiłem dobrze, czyli 4. Niestety tylko te punktowane za 2. Tych wyżej punktowanych nie dałem rady.

W sumie to jestem zadowolony, bo w tym roku nawet nie mam zeszytu do matmy, a jakąkolwiek naukę do tej próbnej maturki zacząłem wczoraj wieczorem. Posiedziałem dosłownie ze 3 godziny. Mój cel na zwykłą maturę to minimalne 30% (jak będzie więcej to wiadomo, że fajniej Wink ), bo do niczego mi później nie potrzebny wysoki wynik.

Także nie taka matura z matmy straszna jak ją malują Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-11-2009 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #319
Re: Szkoła/Studia
Nie była trudna, jak zawsze miałam problem z niektórymi otwartymi, ale za to mam wszystkie zamknięte dobrze, no i parę punktów z otwartych też się uzbiera. Mam nadzieję na ok. 80% więc na właściwej maturze może się doczołgam do tych wymarzonych 90 : P

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
03-11-2009 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #320
Re: Szkoła/Studia
Ja wczoraj musiałem pisać bez kalkulatora, okazało się, że ten, który miałem ze sobą ma jakieś ukryte funkcje Smile

muszeq napisał(a):Mój cel na zwykłą maturę to minimalne 30% (jak będzie więcej to wiadomo, że fajniej Wink ), bo do niczego mi później nie potrzebny wysoki wynik.

Identycznie jak u mnie. Wink

Karta wzorów sprawia, że taką maturę zdałby ktoś, kto do matury ledwo co zamierza się uczyć Big Grin
04-11-2009 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #321
Re: Szkoła/Studia
Podstawowa matura z matematyki to pestka. Zadania są na bardzo niskim poziomie. Wynik ponad 90% nie jest trudny do uzyskania. Wiadomo - kilka procent trzeba odjac na głupie błedy typu: 3*3=6 Tongue Gorzej bedzie z rozszerzoną do ktorej podchodze (cel studiow to informatyka na politechnice poznanskiej). Tam bardziej liczy sie pomysł na rozwiazanie zadania. Na sprowadzenie go do takiej postaci, w jakiej jest na podstawie. Niestety w szkole mam tylko matematykę podstawowa (profil bio-chem), a wiec musze chodzic na korki :roll:

amor patriae nostra lex
16-11-2009 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #322
Re: Szkoła/Studia
Matura rozszerzona z matmy nie jest trudna Smile Jestem po 3 miesiącach w IB1 i zaglądając do byle jakiej próbnej matury rozwiązuje 3/4 zadań. Smile

Ktoś jeszcze łączy się w bólu zdając IB? Big Grin
16-11-2009 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #323
Re: Szkoła/Studia
A ja musze jutro przeprowadzić badanie w postaci 4 wywiadów psychologicznych, nagrać je, potem spisać i zakodować odpowiednio(spisanie jednego wywiadu trwa średnio jeden dzień :mrgreen: ), potem zrobić analize tego i napisac o tym prace na kilkanaście stron, w której opisze wyniki/spostrzeżenia.
Nie idźcie na psychologię


PS Ja chcę wrócić do liceum!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
16-11-2009 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #324
Re: Szkoła/Studia
A ja uczę się alkacymetrii i grawimetrii na koło z chemii analitycznej :/

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
16-11-2009 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #325
Re: Szkoła/Studia
czego? Nie znałam nawet takich słów.
Ale nie marudź, jak chciałes być wkole to powinieneś sie cieszyć, że sie na nie uczysz Wink

PS W 2 semestrze będe mieć moduł z psychologii sportu, jeśli go wybiore(nie wiem czy wole to czy 'badania ilosciowe i jakosciowe' - ale z badań mam już tyle przedmiotów, ze chyba kolejny mi nie potrzebny), będę mogła zostać psychologiem w United :twisted: (nie ma to jak sobie pomarzyć)

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
16-11-2009 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #326
Re: Szkoła/Studia
życie. trzeba nauczyć się przez te studia wielu nieprzydatnych pierdół, których po otrzymaniu papieru nie będzie się nigdy więcej wykonywać Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
16-11-2009 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #327
Re: Szkoła/Studia
Jestem w trakcie robienia badania na psychologach klinicznych i tak analizując wyniki dochodzę do jednego wniosku - nie poszłabym do psychologa za nic w świecie Wink a w każdym razie do żadnego z tych, których badałam. Masakra!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-12-2009 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #328
Re: Szkoła/Studia
branka napisał(a):- nie poszłabym do psychologa za nic w świecie Wink a w każdym razie do żadnego z tych, których badałam. Masakra!
Mogę prosić o rozwinięcie?? Jestem ciekawy, psychologia to wydaje się ciekawa nauka
07-12-2009 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #329
Re: Szkoła/Studia
Jest bardzo ciekawa, to co mówią psychologowie jeszcze ciekawsze... Na przykład jak psycholog pracujący jako terapeuta mówi, że diagnozuje pacjentów na depresję na podstawie jakichś tam kryteriów uznanych międzynarodowo, po czym okazuje się że ich nie zna, to jest to bardzo ciekawe....Kto ma znać kryteria diagnostyczne, jak nie ten który wg nich diagnozuje?? Ale jak mówi " nie wiem" jak sie go spyta o granicę między zdrowiem a chorobą, w ogóle mówi 'nie wiem' jak sie go pyta o to kiedy choroba sie zaczyna, kiedy kończy.. albo nie wie czy pacjent cierpi jak jest chory itp(. Albo jak dokonuje diagnozy testami, które nie mają licencji, którymi nie powinien testować to też jest ciekawie. Itd.
Psychologia jest bardzo złożona nauką, jest masa różnych nurtów. Mnie osobiście interesuje poznawcza(czyli funkcjonowanie umysłu, procesy umysłowe itp)ale studiuję psych. społeczną(co jest fajne ze względu na dużą praktyke badawczą - ja w każdym razie badania lubię - ale akurat takie badanie jakościowe, czyli robienie wywiadów badawczych z ludźmi, tu akurat psychologami, robiłam pierwszy raz).

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-12-2009 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #330
Re: Szkoła/Studia
[Obrazek: 1260296306_by_crikso_500.jpg]

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-12-2009 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości