Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reakcja otoczenia na United
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #76
Re: Reakcja otoczenia na United
Ale w tej szkole na stołówce Cie na widelce wzięli czy jak? Ciekaw jestem po prostu Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-08-2009 08:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #77
Re: Reakcja otoczenia na United
Od razu piszę bo potem zapomnę albo coś poprzekręcam ... bujałem się dziś po centrach handlowych w poszukiwaniu prezentu ... oczywiście ubrany w koszulkę z tego sezonu z tyłu napis WIEWIOR ... wchodzę do Plazy a z naprzeciwka chłopak z 10-13 lat "oooo Manchester Manchester United" :mrgreen: bardzo mnie rozbawił ... w focusie kolejna sytuacja ... idę w stronę windy przede mną trzech młodych i jeden do drugiego "tyy patrz Manchester United patrz za nami idzie ,ale koszulka jakiś Wiewior bo ma z tyłu tak napisane"
Ale zakupy udane prezent jest Big Grin
21-08-2009 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel16lp Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #78
Re: Reakcja otoczenia na United
U mnie z otoczeniem jest ok Big Grin ogólnie moi kumple wolą koszykówke ale jezeli chodzi o piłke nozną najbardziej lubią MU Big Grin Lepiej mam ze starszym ktory tez jest fanem Manchesteru i z moim nauczycielem od histori, bo gdy tylko pojawie sie w szkole w koszulce Man Utd dostaje 5 Big Grin Smile Nigdy nie spotkałem sie z sytuacją ze ktos mnie wyzywał czy chciał bić Big Grin z powodu tego ze uwielbiam Man Utd Big Grin tak więc jest ok Smile
24-12-2009 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Reakcja otoczenia na United
W moim najbliższym otoczeniu nie ma kibiców United. Są za to fani Liverpoolu, Arsenalu, Realu, Barcy i Chelsea. Zdecydowana większość z nich to sezonowcy. Wszyscy ci ,,kibice" po przegranych meczach Manchesteru mówią, że jest to beznadziejny klub itp. Najgorzej było po finale LM. Wtedy to z pół klasy do mnie zadzwoniło śmiejąc się z MU, chociaż jeszcze rok temu (gdy to Man United rządziło w Europie i na świecie) byli fanami Manchesteru. Ja też nie omieszkam się z nich pośmiać, gdy ich drużyny przegrywają Wink Jednak nie wszyscy to sezonowcy np. moi najlepsi koledzy z podstawówki, czy z gimnazjum. Kibicują oni, kolejno Chelsea i Barcy, lecz nie tylko w chwilach chwały tych klubów, też w słabszych momentach.
W rodzinie jest ok. Może nikt nie kibicuje United, ale też nikt nie jest wrogo nastawiony do nich.
20-03-2010 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rooney91 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Reakcja otoczenia na United
Nysle, ze Man United ma raczej szacunek nawet wsrod kibicow innych klubow-w przeciwienstwie od np takiej Chelski No i raczej najwiecej kibicow sezonowcow ma taki real niz my takze chyba nie jest zle Big Grin
21-03-2010 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Reakcja otoczenia na United
Matti888 napisał(a):W moim najbliższym otoczeniu nie ma kibiców United. Są za to fani Liverpoolu, Arsenalu, Realu, Barcy i Chelsea. Zdecydowana większość z nich to sezonowcy. Wszyscy ci ,,kibice" po przegranych meczach Manchesteru mówią, że jest to beznadziejny klub itp. Najgorzej było po finale LM. Wtedy to z pół klasy do mnie zadzwoniło śmiejąc się z MU, chociaż jeszcze rok temu (gdy to Man United rządziło w Europie i na świecie) byli fanami Manchesteru. Ja też nie omieszkam się z nich pośmiać, gdy ich drużyny przegrywają Wink Jednak nie wszyscy to sezonowcy np. moi najlepsi koledzy z podstawówki, czy z gimnazjum. Kibicują oni, kolejno Chelsea i Barcy, lecz nie tylko w chwilach chwały tych klubów, też w słabszych momentach.
W rodzinie jest ok. Może nikt nie kibicuje United, ale też nikt nie jest wrogo nastawiony do nich.
Ja jestem w gimnazjum, widać jednak, że słowo dzieciarnia do niektórych pasuje. Ja mam dwóch znajomych za MU i wielu za Arsenalem, kiedyś też za Chelsea, ale teraz wszyscy ci kiedyś niebiescy są za Barcą.
Najczęściej gdy spotykam jakiegoś kibica Arsenalu mówi z szacunkiem o MU. Lecz spotykam jakiegoś za Chelsea (Liverpoolu nie zwykłem spotykać) to już coś w stylu "Chcesz wpier**l ?", czy "je*ać MU".

LOVE UNITED!
27-03-2010 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agness Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Reakcja otoczenia na United
W mojej szkole średniej natomiast, o dziwo, spotykam więcej fanek niż fanów.
Jeśli o mnie chodzi to oczywiście chodzę do klasy z człowiekiem, który mnie w Manchesterze wychował, a tak poza tym to nikt już Manchesterowi nie kibicuje. Jest kilku sympatyków Manchesteru, nic poza tym. W tamtym roku miałam na pieńku z fanką chelsea. Na szczęście już wyszła ze szkoły. W tym roku natomiast przyszła jakaś gówniara - fanka liverpool. Tez sympatycznie nie jest. Zwłaszcza, że jej matka - również fanka liverpool - uczy mnie geografii <ściana> Osobiście cieszę się, że są jakieś dziewczyny z którymi można rywalizować na tle piłkarskim. Niestety nigdy jeszcze nie było tak, żeby patrząc sobie w oczy móc podyskutować, czy pokłócić się o piłkę, jednak gdy się tylko widzimy to czuć to zajebiste napięcie między nami. W sumie tylko z tą niebieską doszło do ostrej jatki, ale to przez internet, więc nie czuje się zaspokojona.
No i jest jeszcze w pierwszej klasie teraz wielki fan chelsea (który chodzi w jednej jedynej koszulce chelsea 5dni pod rząd! xD) i np maluje sobie na spodniach korektorem ChelseaFC xP ale z niego to wszyscy mają polew.
28-03-2010 07:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #83
Re: Reakcja otoczenia na United
:lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-03-2010 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #84
Re: Reakcja otoczenia na United
Agness napisał(a):maluje sobie na spodniach korektorem ChelseaFC
Na niebieskich dżinsach to jeszcze ma sens.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-03-2010 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ziomekzdomu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Reakcja otoczenia na United
Mój brat jest za Realem ale on ma wielką wiedze tylko o Realu tak o piłce nic się nie zna . Tato obejrzy mecz Polski albo LM i LE. A w szkole mam fana Barcy fajny gośc zna się na piłce i kolege który jest za Loserpoolem ale mało się zna. I jeszcze paru fajnych gości ale on cały czas krzyczą CITY!!! A na podwórku 3 kolesi co sa fanami Realu. Dwóch zna się tylko na Realu jak mój brat a ostatni to nawet stadionu Realu nie zna. A mama to nic tylko zapyta się ,,a kto to gra''.
17-09-2010 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #86
Re: Reakcja otoczenia na United
Fajnie, tylko co to ma wspólnego z United? :?

W całym poście nie pojawiła się ani jedna wzmianka o United, a jak brzmi tytuł tematu nie będę przytaczał Tongue
17-09-2010 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Reakcja otoczenia na United
To teraz zupełnie z innej bajki. Byłem teraz na urlopie na mazurach, pływaliśmy na jachcie. Oczywiście zmusiłem załogę żeby wpłynąć na ten dzień do jakiegoś większego portu...Były to mikołajki...Nie polecam nikomu się tam znaleźć w czasie meczu. Zbiegałem całe miasto w poszukiwaniu canal+ sportu, ale jak gość zobaczył koszulkę i zapytałem go czy puści mecz to tylko powiedział- nie puszczamy tu meczów. Tak samo było w dwóch innych miejscach w tym zakichanym poniemieckim mieście. Jedynie taksówkarz był wyrozumiały i wskazał gdzie można oglądać mecze, bo on sam ogląda w jakiejś tam knajpie. Oczywiście gówno z tego było. A wi-fi w tym mieście działa całkiem bezpłatnie...i oczywiście jak z darmowymi rzeczami bywa- do dupy taka zabawa. Miasto całkiem anty-futbolowe, anty-United, jakieś żule mnie tylko obserwowały, a ja skończyłem na czytaniu relacji live... Reakcja ludzi z tego miasta mnie całkiem zaskoczyła.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
18-09-2010 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janek Turoń Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Reakcja otoczenia na United
A ja byłem ostatnio w Bielsku-Białej. Również przez całą noc szukałem ludzi, meczu, czerwonych koszulek i jedzenia. I nie znalazłem. Straszne to miasto. Reakcja ludzi z tego miasta mnie całkiem nie miała jak zaskoczyć. Bo kompletnie, konkretnie miasto było puste. Bez United. I to było bez sensu.
18-09-2010 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Reakcja otoczenia na United
Ja na szczęście miałem kumpla to raźniej było w dwóch koszulkach. Ale ludzie patrzyli na nas jak na debili... Sic!

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
18-09-2010 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janek Turoń Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Reakcja otoczenia na United
premislav napisał(a):Ja na szczęście miałem kumpla to raźniej było w dwóch koszulkach. Ale ludzie patrzyli na nas jak na debili... Sic!

To jest bardzo, ale to bardzo smutne... Sic!
18-09-2010 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości