Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM & FM, managery piłkarskie
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #181
Re: CM & FM
W FM jakaś ta młodzież głupia. Co jednego wynajdę to ma "nie grzeszy inteligencją na boisku". W ogóle o wiele ciężej znaleźć jakiegoś talenciaka.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-01-2010 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #182
Re: CM & FM
Nie jest tak źle z tymi talentami. Niektórych wyciągniesz za bardzo małą kasę, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-01-2010 01:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #183
Re: CM & FM
Takie moje ostatnie wynalazki to:

Marco Verratti
Nemanja Matić

W trzecim, czwartym sezonie już stają się kozakami Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-01-2010 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #184
Re: CM & FM
Z Fostera robi się konkretny bramkarz, niepotrzebnie sprowadzałem Akinfjejewa. Nie ma u mnie kto zastąpić Evry, a Francuz nie młodnieje. Ma ktoś namiary na dobrych bocznych obrońców? Na prawą mam Rafinhę, ale nie zachwyca.
Sprowadziłem sobie De Rossiego i jest zajebisty. On, Young i Luka Modrić to moje najlepsze transfery. Takie sobie transfery to Diarra, Moutinho, Rafinha. Nie obsysają, ale nie rozrywają też dupy. Chociaż za brasileiro przepłaciłem.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-02-2010 02:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #185
Re: CM & FM
A nie lepiej po prostu postawić na Fabio? Ja tak zrobiłem i byłem zadowolony.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-02-2010 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #186
Re: CM & FM
Wydawał mi się cienki.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-02-2010 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #187
Re: CM & FM
Fabio gniecie, tylko trzeba go ogrywać. W pierwszym sezonie najlepiej dać go na wypożyczenie, w drugim wprowadzać do składu. Spokojnie powinien zastępować Evrę.

Jeśli już chcesz kogoś na lewą obronę kupić to sprawdź Joe Mattocka z West Brom. Świetnie gra, a jest bardzo młody.
Na prawą proponuje Santona z Interu. Chłopak jest świetny. Może grać tak po lewej, jak i po prawej stronie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-02-2010 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #188
Re: CM & FM
pan_opticum napisał(a):Z Fostera robi się konkretny bramkarz, niepotrzebnie sprowadzałem Akinfjejewa. Nie ma u mnie kto zastąpić Evry, a Francuz nie młodnieje. Ma ktoś namiary na dobrych bocznych obrońców? Na prawą mam Rafinhę, ale nie zachwyca.
Sprowadziłem sobie De Rossiego i jest zajebisty. On, Young i Luka Modrić to moje najlepsze transfery. Takie sobie transfery to Diarra, Moutinho, Rafinha. Nie obsysają, ale nie rozrywają też dupy. Chociaż za brasileiro przepłaciłem.

Red Knights wyjebali Glazera, czy rzucił coś ze swojej żydowskiej kieszeni? Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
04-02-2010 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #189
Re: CM & FM
Sprzedał złote zęby dziadka i forsa na transfery jest. No i wywaliłem Andersona, bo miał jakieś wąty, że chciałby do Newcastle. To sprzedałem go do Zenitu i będzie sobie angielskie rozgrywki w telewizji oglądał, patałach jeden. Jestem surowy jak sir Alex.

Mój ostatni nabytek to Edin Dżeko, za jakieś 16 mln funtów, a więc taniość.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-02-2010 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #190
Re: CM & FM
Ej, a czitujecie tak, że bierecie każdego kto jest za darmo i potem sprzedajecie choćby za grosze? Bo ja nie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-02-2010 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #191
Re: CM & FM
matys napisał(a):Ej, a czitujecie tak, że bierecie każdego kto jest za darmo i potem sprzedajecie choćby za grosze? Bo ja nie.

Ja również.

Swoją drogą, świetną mam karierę tym Newcastle Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-02-2010 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #192
Re: CM & FM
Hmmm... w 2010 grałem jakieś 30 minut ale w 08 takiego cheata się nie dało zrobić bo 80% tych leszczy nie chciał nikt kupić Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
04-02-2010 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #193
Re: CM & FM
Ja tak m.in. Del Piero spieniężyłem za 5 mln Ł. Jak już był stary i nie mógł chodzić, to go Juve puściło, podpisałem z nim kontrakt na rok i siup do Totka od razu. W takim United czy innym dużym klubie to to średnio działa, ale jak np. grałem w 3-4 lidze (FM 2007 i 2008), to brałem takich ogórków i choćby za 1-2 tys. Ł sprzedawałem do klubów z tych najniższych lig. Czasami to był jedyny sposób żeby uzbierać jakąś kasę na wzmocnienia.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-02-2010 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #194
Re: CM & FM
Jakby mógł ktoś zarzucić logopackiem, to byłbym wdzięczny Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-04-2010 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #195
Re: CM & FM
Logopackiem czego? Premier League?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-04-2010 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości