Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #211
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Takie rzeczy, to tylko w Hiszpanii możliwe :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-12-2009 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #212
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
David Belion strzelił wczoraj dwie bramki dla Bordeaux wygranym 4-1 meczu z Lorient.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-12-2009 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #213
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Tevez nam się ostatnio rozstrzelał, w 4 meczach 4 bramki i łącznie z 7 trafieniami jest najlepszym strzelcem zespołu z City of Manchester Stadium.
27-12-2009 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #214
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
David Beckham znowu zadebiutował w Milanie. Rossoneri pokonali Genoe 5 - 2, a Becks miał udział przy golu Ronaldinho. Tak swoją drogą karne dla gospodarzy w tym spotkaniu to jakaś parodia.
07-01-2010 01:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #215
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Po wczorajszym pokazie, to tevez może wyjechać do Afryki banany prostować. Przed meczem wita się ciepło z zawodnikami United, potem takie coś. Ciekawe, co by było, gdyby na miejscu Gary'ego znalazł się Keano. I napisałbym tego posta, nawet jeśli City by przegrało, bo takie zachowanie jest żałosne. Na Old Trafford chciałbym zobaczyć coś takiego, jak tu (1:06).

[Obrazek: Carlos-Tevez-booed_2363601.jpg]


napisałbym coś więcej, no ale moderatorowi nie wypada.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
20-01-2010 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #216
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Keane by się na niego rzucił przed meczem, a Cantona skopał po pierwszym golu Wink
Ale Neville załużył na słowa uznania. Mam nadzieje, że pred rewanzem już zaden nasz piłkarz nie będzie się z nim witał. Koleś jest po prostu prymitywny, choć piłkarz z niego dobry.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
20-01-2010 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #217
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Drugim zawodnikiem, który będzie testowany przez Legię Warszawa podczas zgrupowania w Mijas, jest chiński napastnik Dong Fangzhuo - poinformował serwis legia.com.

Ciekawie, to wygląda.
20-01-2010 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #218
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Snajper Realu Madryt podpisał kontrakt z Hamburgiem. Holender związał się z niemieckim klubem na półtora roku.

"33-letni snajper podpisał umowę do 30 czerwca 2011 roku" - głosi komunikat na stronie internetowej HSV.

- Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia i już nie mogę się doczekać poniedziałku, kiedy to stawię się na pierwszym treningu w Hamburgu - mówi Ruud van Nistelrooy.

Całość tu:
http://www.sport.pl/sport/1,65025,74882 ... lidze.html

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
23-01-2010 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #219
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Fajnie bo w Realu już niewiele grał. Kibicuję temu zawodnikowi od początku kariery w PSV i mam nadzieję, że odżyje jeszcze na sezon czy dwa w Niemczech. Tamta liga nie dość, ze jest nieobliczalna to jeszcze łaskawa dla takiego typu napastników (zresztą akurat Ruud poradziłby sobie imho wszędzie). Fajnie jakby udało mu się zdobyć koronę króla strzelców. Holandia, Anglia, Hiszpania i Niemcy - nieźle by się to prezentowało. Żałuję tylko trochę, ze nie odszedł do Włoch. Kiedyś mówił, ze chciałby zdobyć koronę króla strzelców w 3 najsilniejszych ligach (bodajże nikt wcześniej tego nie dokonał) co najprawdopodobniej już mu się nie uda. A szkoda bo dla mnie on jest najlepszym napastnikiem ostatnich kilkunastu lat a kto wie - może nawet wszech czasów. Może nie miał takiego porywającego stylu gry jak Ronaldo (ten z Brazyli), van Basten czy Thierry Henry ale jeśli weźmiemy pod uwagę czystą statystykę (a w końcu napastników rozlicza się z bramek, tak?) to nie ma na niego mocnych. 290 goli w 407 meczach (od przejścia do PSV) robi wrażenie Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-01-2010 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #220
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Pozbyć się takiego napastnika to czysta głupota. Ruud jak grał to z reguły nie zawodził. Statystyka jego gry w Madrycie, czyli 68/46 rozkurwia na kolana. Taki zawodnik to skarb. Nie wiem czy miał z kimś tam konflikt, jeśli tak to ok, jeśli nie to realowcy popełniają błąd. Van Nistelrooy wprawdzie ostatnio głównie się leczył, lecz teraz gdy powoli dochodzi do siebie mógłby się Realowi przydać, zwłaszcza że taki Raul strzelecką formą nie grzeszy. Ale wiadomo - legenda zostać musi, nawet kosztem tak wybitnego snajpera jak Holender.

Powodzenia Ruud Wink
24-01-2010 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #221
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Kwas napisał(a):Taki zawodnik to skarb. Nie wiem czy miał z kimś tam konflikt, jeśli tak to ok, jeśli nie to realowcy popełniają błąd.

Przecież ławki grzać nie będzie Raul, CR9, Benzema albo Higuain. Są to zbyt kasowi piłkarze, żeby siedzieli na ławce kosztem Ruuda. Dobra decyzja moim zdaniem Holendra. W Bundeslidze powinien pokazać, że nadal jest świetnym snajperem.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-01-2010 01:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #222
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Nie bardzo wiem czy pierwsze zdanie to miała być ironia czy poważne stwierdzenie. Bo gdyby wywalić stamtąd Ronaldo to byłbym przekonany, że to ironia a tak to nie wiem. Raul, Benzema i Higuain w trójkę mogą podawać piłki Ruudowi w formie Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-01-2010 01:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #223
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Wiem, chodzi o to, że legenda Realu, czy dwóch piłkarzy kupionych za 20/30mln ojro nie będzie grzać ławki kosztem Holendra. Ruud mógł odejść już latem, nie wiem dlaczego zdecydował się zostać w Madrycie. Ze znalezieniem nowego pracodawcy nie miałby problemu.

Fidain, nie napisałem nigdzie, że Higuain, Raul, czy Benzema są lepsi od Ruuda. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-01-2010 01:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #224
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Czary napisał(a):Wiem, chodzi o to, że legenda Realu, czy dwóch piłkarzy kupionych za 20/30mln ojro nie będzie grzać ławki kosztem Holendra. Ruud mógł odejść już latem, nie wiem dlaczego zdecydował się zostać w Madrycie. Ze znalezieniem nowego pracodawcy nie miałby problemu.

Przecież Ruud mógłby powalczyć o pierwszy skład. Raula spokojnie posadziłby na ławce, w końcu Hiszpan ostatnio spędza na boisku bardzo mało czasu. Ostatni raz 90 w lidze zagrał w październiku, a tak to góra 30.

Nie dostał po prostu szansy od Pellegriniego. Jeżeli skreśla go teraz, to czemu nie pozbył się go już latem ? Przecież od tego czasu zagrał dla niego tylko 11 minut, także nie mam pojęcia dlaczego jest tak zniechęcony do Ruuda.
24-01-2010 02:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #225
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
fidain napisał(a):Kiedyś mówił, ze chciałby zdobyć koronę króla strzelców w 3 najsilniejszych ligach (bodajże nikt wcześniej tego nie dokonał) co najprawdopodobniej już mu się nie uda.

Głowy nie dam, ale nikt na razie nie zrównał się z tym osiągnięciem jakim ma obecnie Ruud. Stoi przed wielką szansą dołożenia kolejnego tytułu króla strzelców. Ciężko będzie to zrobić w tym sezonie, ale w przyszłym ?

Życzę mu wszystkiego, najlepszego. Niewątpliwie jest to najbardziej bramkostrzelny napastnik ostatnich 10 lat. I ciągle, troszkę żałuje że musiał opuścić OT. Jak to mówił SAF "Ruud to gigant"
24-01-2010 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości