Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #151
Re: Nani
No i mamy niemały problem. Na prawym skrzydle mamy dwóch świetnych grajków (Valencia, Nani), zaś na lewym nie mamy nikogo. Niestety, ale wydaje mi się, że postawa Portugalczyka w ostatnich meczach wynika z tego, że zaczął grać na prawym skrzydle. Widać, że tam czuje się lepiej, gdy może dośrodkować piłkę w pełnym biegu, a nie musi jej przekładać na lepszą nogę i dopiero wtedy ją podawać. A Valencii na lewym skrzydle to raczej na pewno nie zobaczymy :lol:

Aczkolwiek to tylko moje przypuszczenia i dopiero, gdy zobaczymy Naniego na lewej stronie dowiemy się, czy moja teza jest prawdziwa. Oby nie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-02-2010 08:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #152
Re: Nani
Hmmm, a czasami Nani nie grał na lewym skrzydle z Burnley?

Valencia grywał już na lewym skrzydle u nas - z Birmingham i wczoraj z Arse. Wydaje mi się, że można by pogodzić tych zawodników, bo naprawdę szkoda kogokolwiek z nich sadzać na ławkę. Osobiście chciałbym ich widzieć po bokach z Pompey wymieniających się co kilkanaście minut pozycjami.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-02-2010 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #153
Re: Nani
michal85 napisał(a):Osobiście chciałbym ich widzieć po bokach z Pompey wymieniających się co kilkanaście minut pozycjami.
I chyba to jest najlepsze wyjście, w meczu ze słabym rywalem przekonać się, jak takie rozwiązanie będzie funkcjonować, bo potencjał ofensywny obaj na pewno mają znacznie większy od Parka, a P'mouth raczej nie będzie nam w stanie w żaden sposób zagrozić.
Prawonożny zawodnik schodzący z lewego skrzydła do środka to wcale nie jest zły pomysł - wystarczy wspomnieć o Ashley Young'u, Ekwadorczyk też mógłby spróbować.
michal85 napisał(a):Valencia grywał już na lewym skrzydle u nas - z Birmingham
W meczu z 21 kolejki Premier League, czy z samego początku sezonu, bo niestety nie mogę sobie przypomnieć?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
01-02-2010 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #154
Re: Nani
Nani, z taką techniką spokojnie może grać na lewej stronie. W obecnej formie, może przejść każdego nie zależnie na której stronie gra. Strzały mu niestety średnio wychodzą, ale wrzutki czy podania z lewej strony to nie powinien być problem.
01-02-2010 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #155
Re: Nani
nmz napisał(a):Valencia grywał już na lewym skrzydle u nas - z Birmingham


W meczu z 21 kolejki Premier League, czy z samego początku sezonu, bo niestety nie mogę sobie przypomnieć?

Wydaję mi się, że na St.Anderws, czyli w 21. kolejce Wink


Przy obecnej dyspozycji Portugalczyka i równej grze Ekwadorczyka najchętniej zobaczyłbym obu na boisku wymieniających się co jakiś czas pozycjami. Wink
01-02-2010 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #156
Re: Nani
Ja osobiście nie widzę problemu. Przecież w swoim pierwszym sezonie Nani grał na lewym skrzydle i radził sobie naprawdę dobrze.

Skrzydła Nani - Valencia i jedziemy po 4 z rzędu tytuł mistrza Anglii Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
01-02-2010 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #157
Re: Nani
Dobrze by było gdyby SAF wystawił obu w kolejnym meczu. Wtedy się okaże czy Naniemu równie dobrze idzie na lewej flance.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
01-02-2010 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #158
Re: Nani
Jeszcze ze dwa, trzy mecze i powiem wam, czy Nani jest w formie. Za dużo już miał pojedynczych wyskoków.
Mam nadzieję, że Ferguson nie pomyśli o sadzaniu go na razie na ławce i w paru kolejnych spotkaniach go przetestuje. Widać, że chłopak stęsknił się za grą, regularne kopanie może mu tylko pomóc, miejsce na boisku jest, szczególnie, że Ryan ostatnio bez formy.

tajwan napisał(a):Gdyby nie dzisiejszy mecz z Arsenalem to bym uważał że Nani nigdy nie zaprezentuje takiego poziomu jaki przezntuje Giggs, ale dzisiaj zobaczyłem że może jest jeszcze szansa.
Jeśli Nani ma do kogoś równać, to bardziej do Ronaldo. Stylem gry Giggsa nie przypomina, poziomu też takiego nie osiągnie.


Fan United od 1992 roku
01-02-2010 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #159
Re: Nani
Normalnie przypomniało mi się jak pyknął trzech obrońców na Euro. Tyle, że wtedy bramki nie zdobył. Fakt, Nani często budził i gasił nadzieję co do swojej osoby. Ale takiego meczu jak z Arsenalem to nie zagrał jeszcze. Trochę mu jeszcze nie ufam, ale kurde, nie można nań psioczyć po takich występach.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-02-2010 01:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #160
Re: Nani
mufc.pl napisał(a):- Sądzę, że to była czerwona kartka - przyznał sir Alex Ferguson. - Wprawdzie nie gra brutalnie, ale to był bardzo naiwny atak. W momencie wykonania wślizgu obie nogi miał uniesione ponad murawę, więc nie możemy narzekać na tę decyzję. Jednakże uważam, że chwilę wcześniej powinniśmy otrzymać rzut wolny za przewinienie Gabriela Agbonlahora, który kopnął Wesa Browna w żebra. Jeszcze raz podkreślę, że nie mam pretensji do arbitra o czerwoną kartkę.

- Z drugiej strony trochę szkoda tej sytuacji, ponieważ teraz Nani nie zagra zarówno w finale Carling Cup jak i dwóch bardzo ważnych meczach ligowych z Evertonem oraz West Hamem - zakończył Ferguson.

Fergie jak Fergie, musiał wspomnieć, że wcześniej coś nam się należało. Ale ogólnie dobra wypowiedź. Szkoda mi Naniego, bo do tej pory zajebiście mu szło. Ale sam sobie na to zapracował. Dobrze, że może zagrać z Milanem. Portugalczyk powinien zadzwonić teraz z podziękowaniami za uratowanie dupy do Louisa Sahy.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-02-2010 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #161
Re: Nani
Niestety, kartka się należała. To zagranie mogło się bardzo źle skończyć, powinno się eliminować takie zagrania z gry.
11-02-2010 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #162
Re: Nani
A czemu dostał 3 mecze? 2 to nie jest standardowo?
Zagranie było takie, że można było dać czerwoną, ale można było i żółtą. Ale w 2 połowie którys z graczy Villi wszedł w kogoś z naszych wyprostowanymi nogami, a w pobliżu nie było nawet piłki i sędzia nie podyktował nawet wolnego.

Szkoda Naniego bo jest w formie, ale pewnie zagra z Milanem tak czy tak. Rio tez siedzi za głupi faul - niestety zdarza się jak zawodników ponosi w emocjach, Nani jest jeszcze młody i nie jednego sie musi nauczyć, miło w każdym razie, że zaciekle walczy na boisku.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
11-02-2010 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #163
Re: Nani
branka napisał(a):A czemu dostał 3 mecze? 2 to nie jest standardowo?

O ile się nie mylę, Kyrgiakos z LFC również został zawieszony na trzy mecze, tak więc nie jestem zbytnio zdziwiony.

Czerwień jak najbardziej zasłużona, zawieszenie również. Może następnym razem pomyśli zanim połamie komuś nogi.

Jedno mnie tylko dziwi. Rio za przepychanki z Faganem dostał 5 spotkań zawieszenia, a Nani za faul 3, nie powinno być czasem odwrotnie?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-02-2010 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #164
Re: Nani
Rio dostał 3 mecze + 1 za - rzekomo - nieuzasadnione odwołanie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-02-2010 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #165
Re: Nani
Czary napisał(a):Rio za przepychanki z Faganem dostał 5 spotkań zawieszenia, a Nani za faul 3, nie powinno być czasem odwrotnie?
Przecież to nie były przepychanki tylko uderzenie rywala łokciem w twarz, poza akcją, tak żeby sędzia nie widział.


Fan United od 1992 roku
11-02-2010 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości