Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darren Fletcher
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #61
Re: Darren Fletcher
Rooney, Evra i właśnie Darren Fletcher, to trzy najjaśniejsze punkty zespołu od początku rozgrywek. Odsiedział swoje na ławce rezerwowych i wdarł się do pierwszego składu. Wczoraj rozegrał kapitalną drugą połowę. Po takich 45' chyba już nikt nie zwątpi w Szkota i zacznie dostrzegać jego piłkarski geniusz.
Mogę stwierdzić śmiało, iż Darren jest obecnie jednym z najlepszych środkowych pomocników w lidze.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-09-2009 08:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gonzo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Darren Fletcher
Otóż to: Darren fantastycznie się rozwinął, a przecież ma 25 lat, więc będąc w takiej formie jeszcze przez wiele lat będzie ostoją środka pola Czerwonych Diabłów. Druga połowa w jego wykonaniu doprawdy wspaniała.
No i jak stwierdził komentator to pierwszy raz, kiedy Fletcher strzelił 2 bramki w jednym meczu...liczymy na więcej Big Grin
21-09-2009 08:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #63
Re: Darren Fletcher
Dobra, dobra Big Grin Nie róbmy z niego już takiego egzekutora. Bramki przecież ma kto strzelać. Darren niech robi wyśmienicie, to co do niego należy, czyli rozgrywanie i odbiór. Hat tricków w jego wykonaniu nie oczekuję 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-09-2009 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #64
Re: Darren Fletcher
Gonzo napisał(a):No i jak stwierdził komentator to pierwszy raz, kiedy Fletcher strzelił 2 bramki w jednym meczu...liczymy na więcej Big Grin
16 luty 2008, mecz z Arsenalem w Pucharze Anglii- Darren Fletcher zdobywa dwie bramki.
Człowiek od najważniejszych spotkań!


Fan United od 1992 roku
22-09-2009 07:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gonzo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Darren Fletcher
Cytat:sebos_krk napisał(a)
16 luty 2008, mecz z Arsenalem w Pucharze Anglii- Darren Fletcher zdobywa dwie bramki.
Dobra, zapomniałem dodać, że w lidze...a może niedokładnie go zrozumiałem
Ale to prawda, że ma patent na najważniejsze mecze; wystarczy wspomnieć półfinał LM z Arsenalem...jego brak aż nadto widoczny w finale z Barceloną.
22-09-2009 07:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Darren Fletcher
No i proszę - nasz solidny szkocki rezerwowy wyrósł na prawdziwego przywódcę. Miło widzieć, że on i O'Shea przebili się do pierwszego składu. Tyle lat musieli godzić się z rolą "zapchajdziury", ale opłaciło im się to. Wink Darren ma dopiero 25 lat, a co za tym idzie, przed sobą jeszcze kilka lat gry na wysokim poziomie. Miejmy nadzieję, że kapitan reprezentacji Szkocji zostanie na Old Trafford do końca kariery.

Na redlogu parę dni temu ukazał się ciekawy tekst o Fletchu:
http://redlog.pl/2009/12/03/darren-flet ... go-keanea/

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-12-2009 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mourinho Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Darren Fletcher
Lider i zdecydowanie najlepszy DM na wyspach. Kapitalny rzemieślnik, który tą sztukę opanował do takiego stopnia, że wytycza nowe standardy dla boiskowych pracusiów.
18-01-2010 00:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Blue London Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Darren Fletcher
Mourinho napisał(a):Lider i zdecydowanie najlepszy DM na wyspach. Kapitalny rzemieślnik, który tą sztukę opanował do takiego stopnia, że wytycza nowe standardy dla boiskowych pracusiów.

Nie, nie. Zapomniałeś o Essienie i Mascherano. Moim zdaniem najlepszym w swoim fachu jest właśnie reprezentant Ghany. Fletchera, owszem, podziwiam i lubię, ale jeszcze daleko mu do klasy Essiena Smile
18-01-2010 00:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
alex0r Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Darren Fletcher
Bardzo lubię Fletchera. Na poprzednim forum miałem nawet jego zdjęcie w avatarze Smile ostatnio rozmawialem sobie z kibicem arsenalu i doszlismy do wniosku, że podobny rozwój kariery jak flamini w arsenalu. Ale nasz Darren jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem Smile
18-01-2010 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Darren Fletcher
manusite.pl napisał(a):Darren Fletcher został skazany w procesie o uchylanie się od odpowiedzialności. Szkot nie zgłosił się na policję po sfotografowaniu przez radar. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że samochodem kierował... jego ojciec.

Fletch otrzymał 6 punktów karnych, mandat w wysokości 650 funtów. Musi też pokryć koszty procesu w wysokości 900 funtów. Rozrabiaka. :mrgreen:

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-01-2010 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #71
Re: Darren Fletcher
Tak się dziś przyjrzałem Darrenowi i Szkot bardzo przypomina mi Keano. Sposobem ustawiania się na boisku, sposobem gry ofensywnej, nawet sylwetka w biegu niemal identyczna. Gra troszkę mniej ostro, nie robi za zabijakę. Przyznam, że wcześniej nie zwracałem na to w ogóle uwagi. Bardzo niedoceniany piłkarz, a przecież stał się niezbędny w jednym z najlepszych zespołów świata. Niesamowicie się rozwinął przez te lata.
Będzie legendą na Old Trafford.


Fan United od 1992 roku
14-03-2010 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #72
Re: Darren Fletcher
sebos_krk napisał(a):Bardzo niedoceniany piłkarz, a przecież stał się niezbędny w jednym z najlepszych zespołów świata.
Na szczęście już od pewnego czasu wszyscy widzą jak ważną rolę odgrywa Szkot w drużynie Diabłów. Doskonałym potwierdzeniem moich słów jest to co mówiło się o absencji Darrena w ostatnim finale Ligi Mistrzów.
Co do podobieństwa z Keano to uczył się od niego i teraz pokazuje co potrafi. W kwestii legendy- nie mam wątpliwości, że nią będzie. Diabeł z krwi i kości

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-03-2010 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #73
Re: Darren Fletcher
Niedoceniany to on był 2 lata temu. Teraz to raczej nikt nie wyobraża sobie United bez Szkota. Ja natomiast od miesięcy mówię, że jest to w tym sezonie najlepszy DM ligi. Będę mocno zawiedziony jeśli koledzy po fachu nie docenią Fletcha i nie nominują go do 11-stki roku PL.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-03-2010 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #74
Re: Darren Fletcher
Cytat:You look at it as a step down if you leave,” said Fletch. “If you’re lucky enough to stay, you’ll have played at the top for your whole career and it doesn’t get much bigger than Manchester United. Players who left say, ‘think twice before you leave, because there’s nowhere like Manchester United. Everything about the club makes it the place you want to be. No-one really thinks about leaving when you’re here. Paul Scholes and Ryan Giggs are almost like urban legends. They’re fantastic role models for younger players like me to have.”

http://therepublikofmancunia.com/fletch ... ve-united/

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-07-2010 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Darren Fletcher
Lukas, diabeł głównie z kości chyba, hehe, chudzielec jeden.

Fletcher to jak dla mnie jeden z 3-ech głównych filarów drużyny, obok Evry i Rooneya, nie wyobrażam sobie poprzedniego sezonu bez niego i jego fantastycznej w wielu meczach gry - na szczęście wybuchł z formą wtedy, kiedy Carrick kompletnie opadł z sił. ; )

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
15-07-2010 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości