Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #166
Re: Nani
sebos_krk napisał(a):
Czary napisał(a):Rio za przepychanki z Faganem dostał 5 spotkań zawieszenia, a Nani za faul 3, nie powinno być czasem odwrotnie?
Przecież to nie były przepychanki tylko uderzenie rywala łokciem w twarz, poza akcją, tak żeby sędzia nie widział.
Jest kilka wersji. Sam Fagan twierdzi, że była to jedna z przepychanek, których jest cała masa podczas meczy w PL, szczególnie przy okazji stałych fragmentów gry. W sumie nie oglądałem powtórek, jednak podczas transmisji, kiedy pokazali jedną z nich, wyglądało to jakby Rio chciał się uwolnić robiąc zamach, jednak trafił na pustą przestrzeń, więc ręką poleciała dalej i w efekcie wylądowała na tyle głowy Fagana.
11-02-2010 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #167
Re: Nani
sebos_krk napisał(a):
Czary napisał(a):Rio za przepychanki z Faganem dostał 5 spotkań zawieszenia, a Nani za faul 3, nie powinno być czasem odwrotnie?
Przecież to nie były przepychanki tylko uderzenie rywala łokciem w twarz, poza akcją, tak żeby sędzia nie widział.

Mimo wszystko wydaje mi się, że bardziej karane powinny być faule a'la Martin Taylor. Co prawda on swoje zawieszenie dostał, ale ile jest sytuacji w całym sezonie EPL, że zawodnik wchodzi w podobny sposób i dużo nie brakuje, aby zahaczył nogę rywala. Kilka razy może się to udać i wtedy będzie nieszczęście, dlatego wydaje mi się, że takie zagrania powinny być bardziej karanie niż uderzenie/odepchnięcie/przepychanki piłkarzy, gdzie powinno się nakładać jakieś kary pieniężne dla zawodnika + ewentualnie 2 mecze zawieszenia.

Takie zagrania jak to (i nie mówię tu tylko o faulu Naniego):
[Obrazek: article-0-0067465200000578-356_468x307.jpg]

powinny być tępione zawieszeniami na kilka spotkań, dlatego jeszcze raz mówię, że kara dla Naniego jak najbardziej zasłużona.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
12-02-2010 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #168
Re: Nani
Cytat:- Nie wiem co zaplanował sobie na lato Steven Gerrard, ale to normalne, gdy piłkarz, który posiada wysokie umiejętności, chce zdobywać mistrzowskie tytuły - mówił Nani. - W Liverpoolu wciąż mu się to jednak nie udało, więc powinien poważnie zastanowić się nad zmianą klubu.
(...)
- Mogę się założyć, że do końca sezonu nie przegramy już żadnego meczu na Old Trafford - powiedział Nani. - Jeżeli w ogóle zakończymy sezon z trzema trofeami, wcale mnie to nie zdziwi. Jeden puchar już mamy, ale walczymy o kolejne. Nikt nie powinien wątpić, że zasługujemy na sukcesy, w końcu jesteśmy najlepszym klubem na świecie i mamy wspaniałą drużynę.

Nani dopierdolił do piecaSmile.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-03-2010 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #169
Re: Nani
manutd.com napisał(a):Manchester United is pleased to announce that Nani has signed a new four-year contract, keeping him at Old Trafford until at least June 2014.
No proszę. Jak widać poszły w niepamięć kiepskie mecze jakie swego czasu notował Portugalczyk... i dobrze. On ma potencjał i odpowiednie umiejętności by grać dla United. Jest jeszcze problem ze stabilnością formy, ale mam nadzieję, że podpisanie nowego kontraktu, pozytywnie na to wpłynie.
Musimy mieć też na uwadze, że on ma niecałe 24 lata- jego gwiazda jeszcze w pełni nie rozbłysła.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-03-2010 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #170
Re: Nani
Niesamowite jak Nani się zmienił w ostatnie pół roku. Z itytującego, choć zdolnego bałwana zrobił się nagle naprawde wartościowym graczem. Wciąż jeszcze ma czego się uczyć, ale wreszcie talent się przełożył się na efektywną grę(i efektowną także, dziś jego drybling i asysta przy bramce Gibsona robiły wrażenie).
Nie wierzyłam w niego jeszcze na początku zimy i jak zwykle Fergie okazał się mądrzejszy.. Odsunął chłopaka od składu, zdyscyplinował i mamy dobrego skrzydłowego Smile Świetnie, że przedłużył kontrakt.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-03-2010 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #171
Re: Nani
Zaczął myśleć. Zmniejszył ilość dryblingów, a jak już zdecyduje się na coś takiego, to z korzyścią dla zespołu w postaci sytuacji bramkowej. Tak jak wczoraj z Boltonem. Jak nie dryblował, to nagle zrobił dwie fajne sztuczki, dwa podania i dwa gole.

Chłopak nam po prostu dojrzewa.
28-03-2010 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #172
Re: Nani
Ja nie ogarniam tego jak dobrym graczem się stał. Ten chłopak jest w stanie sam wygrywać mecze i to nie tylko z jakimiś ogórkami, on potrafi wpłynąć na wynik wielkiego spotkania.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-04-2010 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #173
Re: Nani
Będzie, jeszcze lepszy. Od dawna wiadomo że ma ogromny potencjał, ten chłopak widać że niedługo będzie w stanie zrobić z piłką wszystko. Ma strzał, drybling, szybkość, siłę, podanie, dośrodkowanie łatwiej chyba jest powiedzieć, czego on nie ma. Ma problem z dojrzałością, ale to tylko kwestia czasu, jak on zostanie wielkim piłkarzem.
10-04-2010 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #174
Re: Nani
pan_opticum napisał(a):Ja nie ogarniam tego jak dobrym graczem się stał. Ten chłopak jest w stanie sam wygrywać mecze i to nie tylko z jakimiś ogórkami, on potrafi wpłynąć na wynik wielkiego spotkania.

Chyba wszyscy wiedzieliśmy, że Portugalczyk talent ma nieprzeciętny. Jedyne, czego większość się obawiała, to czy będzie w stanie dojrzeć i ustabilizować formę. Ja od początku byłem pewny, że ten dzień w końcu nadejdzie i jak widać chyba nadszedł. Nani od dłuższego czasu nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Mecze z Hull i Arsenalem to była rewelacja. Potem czerwona kartka, wrócił, jednak już nie na prawe, tylko lewe skrzydło. Potrzebował trochę czasu, aby również tam prezentować się znakomicie, pomógł w tym jeszcze nowy kontrakt i starcie z Bayernem to już była miazga z jego strony.

Teraz tylko modlić się, żeby sodówka mu nie uderzyła do głowy, bo wydaje mi się, że u niego to całkiem możliwe.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-04-2010 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
cygus1 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 0
Post: #175
Re: Nani
Nani bardzo szybki i zwinny powinien zostać i być następcą Ryana GiggsaSmile!! Big Grin
15-04-2010 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #176
Re: Nani
RedLucas napisał(a):Teraz tylko modlić się, żeby sodówka mu nie uderzyła do głowy, bo wydaje mi się, że u niego to całkiem możliwe.

Mi się wydaje, że Naniemu już dawno uderzyła. Wystarczy poczytać wypowiedzi Rooneya (który w tym sezonie prezentuje znacznie wyższą formę) oraz Naniego. Rooney to skromny chłopak, a Nani ciągle papla jak to on nie pracuje ciężko, żeby być tak zajebistym jak teraz. Jest jakiś ważny mecz to najwięcej gada i nie zawsze skromnie :P

---
15-04-2010 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #177
Re: Nani
Portugalczyk powinien w okresie przygotowawczym przyłożyć się i postarać się poprawić kilka elementów. Strzał, ponieważ swoim dryblingiem łatwo sobie stwarza sytuację, ale zazwyczaj wykończenie woła o pomstę do nieba. Liczę też, że w przerwie między rozgrywkami cały zespół poprawi stałe fragmenty gry, bo rożne w tym roku są, lekko mówiąc, przeciętne.
16-04-2010 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #178
Re: Nani
Nani i jego ostatnia wypowiedź. Boże jaki on skromny Smile

Cytat:Bardzo dobrze prezentuję się w ośrodku treningowym i właśnie dlatego gram co tydzień. Jestem bardzo szczęśliwy w tym klubie. Zresztą to jest oczywiste, że jak grasz i wszystko układa się po twojej myśli, to chcesz zostać w zespole na długie lata. Pragnę stać się częścią historii tego klubu - zakończył Nani

---
23-04-2010 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #179
Re: Nani
ryba napisał(a):Mi się wydaje, że Naniemu już dawno uderzyła. Wystarczy poczytać wypowiedzi Rooneya (który w tym sezonie prezentuje znacznie wyższą formę) oraz Naniego. Rooney to skromny chłopak, a Nani ciągle papla jak to on nie pracuje ciężko, żeby być tak zajebistym jak teraz. Jest jakiś ważny mecz to najwięcej gada i nie zawsze skromnie Tongue
Mie tam to nie przeszkadza. Chłopak jest po prostu pewny siebie, pewny swoich umiejętności, dąży do bycia najlepszym. Nie ma w tym nic złego.

Cytat:Bardzo dobrze prezentuję się w ośrodku treningowym i właśnie dlatego gram co tydzień.
A nie jest tak ?

Cytat:Pragnę stać się częścią historii tego klubu
Szkoda tylko, że jak coś nie pójdzie po jego myśli ( czyt. brak zagwarantowanego miejsca w pierwszym składzie ) to takich tekstów słyszeć nie będziemy.
24-04-2010 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #180
Re: Nani
W polskim narodzie pewność siebie traktowana jest jako coś o zabarwieniu pejoratywnym, i to od lat. W USA natomiast self-confidence jest czymś, bez czego jakiejkolwiek kariery w jakiejkolwiek dziedzinie życia robić nie można. No i popatrzmy, gdzie jesteśmy my, a gdzie są Stany Smile
Taka dygresja.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
24-04-2010 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości