Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #241
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ja wiem, w meczu z ostatnią drużyną ligi, nie potrzeba takiego duetu zeby 2 bramy władować.
14-02-2010 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bati10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #242
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Mógłby przestać tyle strzelać , bo zaczynam się bac o Złotego Buta dla Roo :cry:
14-02-2010 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #243
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:RONALDO HINTS AT UNITED RETURN
Real star refuses to rule out Reds reunion

CRISTIANO RONALDO has opened the door on a sensational return to Manchester United.

The 2008 World Player of the Year quit for Real Madrid in a mega £80million transfer last summer.

But in an exclusive News of the World interview, Ron admits he misses his Old Trafford "family" and refuses to rule out playing for United again.

"Of course I miss playing for Manchester United," admitted the Portuguese superstar.

"Not just the club but my friends are still there, too. I played there for six years and that's a long time. Whenever I have the opportunity, I watch them play.

"I am still interested in watching Manchester United and, you never know, maybe in the future I could return to play there. It's always possible."

Wayne Rooney has had to take on the challenge of replacing Ronaldo's amazing goalscoring record at Old Trafford.

And Ronaldo said: "I still speak to Wayne. When I have the opportunity I speak with him, with Ferdinand, Vidic, Evra. We talk about football and everything.

"Wayne has scored a lot of goals and he is the man at Manchester United at the moment. I am really, really happy for him because he has deserved it, because he has worked for it."

Ronaldo, 25, signed a six-year deal with the Spanish giants in the summer.

He added: "I will not say I am not happy here at Real Madrid.

"I am really happy and everyone knows this is my club but, of course, I miss Manchester United, the boss, the players, because I left family there.

"I want to fulfil my contract here but, in the future, only God knows."

Ronaldo scored twice in Real's 3-0 win at Xerez on Saturday night on his return to the side after suspension

Hehe Ronaldo i jego sławne 'only God knows'.. to byloby piękne, gdyby kiedyś znów zagrał dla nas : ) Cokolwiek by nie powiedzieć o nim, tesknie za tym skubancem, te jego 6 lat gry dla nas to były piękne lata dla Manchesteru.. szkoda, że te czasy sie już skończyły, zawsze bede go miło wspominał po tym wszystkim co dla nas zrobił.
14-02-2010 03:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #244
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Fraizer Campbell wczoraj zdobył swoją pierwszą bramkę w lidze dla Sunderlandu. W meczu tym zaliczył również asystę przy jeden z bramek. Sunderland wygrał 4-0 z Boltonem. Campbell z tego co wiem grał jako prawy pomocnik.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-03-2010 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #245
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
David Beckham, nie wystąpi na mundialu. W ostatnim meczu ligi włoskiej, doznał zerwania ścięgna achillesa. 3 miesiące przerwy + 1 miesiac rehabilitacji. Nie ma szans na mundial. Szkoda.
15-03-2010 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #246
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Luke Steele - bramkarz United w latach 2002-2006 przyczynił się ostatnio do porażki swojego Barnsley z Ipswich Town, które zresztą trenuje nie kto inny jak Roy Keane.

http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,76 ... .html?bo=1

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
23-03-2010 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #247
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
3 bramki Teveza w 15 min w meczu Manchester City-Wigan...świetny meczy byłego diabełka

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
30-03-2010 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #248
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Janczar napisał(a):świetny meczy byłego diabełka

Who's that twat from Argentina?!
Who's that Money grabbing whore?!
Carlos Tevez is his name
And he Hasn't got a brain
And he won't be winning trophies anymore.

Tyle ode mnie jeśli chodzi o twata.

***

Ostatnio oglądałem ligową potyczkę pomiędzy Poolem, a Sunderlandem, w którym grało 3 naszych byłych piłkarzy. Bardsley - na prawej obronie, Richardson na lewej i Campbell na prawym skrzydle.

Bardsley - nie wiem jak gra w innych meczach, ale Torres (zresztą świetnie dysponowany w ostatnim meczu, zdobył dwie bardzo ładne bramki) robił z niego totalną miazgę. Bardsley sprawiał wrażenie jakby momentami nie wiedział gdzie jest. Nawet Kałt i MaxiKing robili z nim co chcieli. Obawiam się, że nawet AFC to dla niego nieco zbyt wysokie progi.

Richardson - chłopak potencjał ma. W meczu spisał się lepiej od Bardsleya, ale nie błyszczał. Zaliczył jednak kilka ważnych przechwytów. I kilka razy dobrze zatrzymał groźne akcję rywali.

Campbell - o jego występie dużo powiedzieć nie można. Coś tam próbował, ale za bardzo nie miał z kim. Poziomem przystosował się do formy swoich partnerów. Jednak ostatnie mecze ligowe pokazały, że może być z niego dobry zawodnik. W sam raz na to, by być gwiazdą w klubie pokroju Sunderlandu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-03-2010 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #249
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Janczar napisał(a):świetny meczy byłego diabełka

Ciekawe, czy tak ciepło myślałeś o Tevezie po pierwszym meczu 1/2 CC
30-03-2010 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #250
Teveza twarz prawdziwa, po raz kolejny
Cytat:Argentyńczyk nie szczędził krytyki pod adresem Manciniego, który jego zdaniem niesłusznie zastąpił Marka Hughesa na stanowisku szkoleniowca. Tevez oświadczył również, że jeśli "The Citizens" przegrają walkę o Ligę Mistrzów, to będzie walczył o możliwość transferu. Piłkarzem zainteresowany jest m.in. Real Madyt.

Mancini nie zamierza utrudniać mu odejścia: - Jeśli czołowy piłkarz nie jest zadowolony, to lepiej, żeby odszedł do innego zespołu - powiedział Włoch. - To nie dotyczy wyłącznie Teveza, ale także Emmanueal Adebayora - dodał.

źródło: http://www.sport.pl/pilka/1,65080,78319 ... dejsc.html

Jeśli jeszcze ktoś łudził się co do tego jak lojalny jest Carlos wobec klubów w których występuje - szach mat. :P

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
02-05-2010 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #251
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Przeczytałem pierwszą część i myślę: A co z małpką adim?
Ale druga część rozwiała wątpliwości. Chłopaki są zajebiści
Niestety taki biznes, że zawsze znajdzie się kupiec, ale dla mnie to już jest dno bez żadnych zasad. Takich człowieczków nigdy nie szanowałem. Szkoda, że środowisko ma to w dupie. Ale nie wszyscy są jak Keano i czasem nie zwracają uwagi na pewne aspekty.
Mają szczęście, że los im sprzyjał, bo powinni co najwyżej kible czyścić, nie obrażając uczciwych pracowników.


Fan United od 1992 roku
02-05-2010 06:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #252
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
http://www.weszlo.com/news/5148
Równy gość ten Ron.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-06-2010 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #253
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
PRem na kilometr zalatuje.
27-06-2010 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #254
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Jo, wiadomo, że ubarwili, ale przecież nie wymyślili sobie takiego Ronaldo.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-06-2010 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #255
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Fajny dokumencik. Ja tam zbytnio nie jestem zaskoczony tym co zobaczyłem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-06-2010 09:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości