Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM & FM, managery piłkarskie
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #211
Re: CM & FM
No to nie wiem, przeszukaj sobie sufler na cmrev.com, a jak nie to zapytaj. Powinni Ci pomóc Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-05-2010 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #212
Re: CM & FM
Teraz się skampnąłem że błąd zaczął wyskakiwać odkąd wgrałem logosy podane przez muche.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-05-2010 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #213
Re: CM & FM
Czyli co? Banujemy za to, że Ci zniszczył grę?


Fan United od 1992 roku
02-05-2010 06:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #214
Re: CM & FM
Foster, te logosy były dla RedLucasa, a nie dla Ciebie :lol:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-05-2010 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #215
Re: CM & FM
Widzisz chciałeś wykończyć RedLucasa, wykończyłeś i mnie.

sebos, BANUJEMY Big Grin

Panowie jak zrobić by mecz nie otwierał się w TV? Denerwuje mnie to, że muszę cały czas przełączać. Jak to się robiło? Bo nie mogę tego znaleźć.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2010 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #216
Re: CM & FM
A to nie jest przypadkiem tak, że jak raz zmienisz, to potem już nie musisz?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-05-2010 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #217
Re: CM & FM
No właśnie nie wiem... też tak mi się wydawało, jednak zacząłem teraz od nowa grę i jak grałem pierwszy mecz BVB to tak miałem, zmieniłem jednak nadal tak mam i denerwuje mnie to...



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2010 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #218
Re: CM & FM
Poszukuje pliku zamieniającego reprezentacje Niemiec i Japonii (tą z tymi fikcyjnymi zawodnikami) na oficjalne zespoły, które można prowadzić. Wie ktoś gdzie to mogę znaleźć? Do FMa 2006 miałem, ale do FM10 nie potrafię odszukać.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-06-2010 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #219
Re: CM & FM
Z racji wakacji i tego, że jestem uziemiony (niesprawna noga) zacząłem znów pogrywać w FM.

Po raz drugi zacząłem NU. Pierwszym sezon bez większych problemów, wygrałem z dość sporo przewagą Championship. Obecnie jestem w połowie drugiego sezonu, miejsce w lidze 11, a skład wygląda tak:

http://i31.tinypic.com/dwbwi.jpg

Chamakh, Kuranyi, Makelele, Kallstrom i Dudek - całą piątkę nabyłem z wolnego transferu. Do tego wypożyczyłem Jenasa ( z City) i kupiłem, Upsona (7mln), Huttona (7mln) i Błaszczykowskiego (6,5,mln). Na wypożyczeniu przebywa kupiony przeze mnie Matt James.
Z wolnego transferu nabyłem także, Niculae i Didadne. Jednak oni idą do odstrzału. Pierwszy za prawie 5 mln, drugi za lekko ponad mln (trochę mało, ale i tak jestem do przodu)

Pozycja w lidze taka sobie, jednak mam problemy w obronie. Bramkarz jest jaki jest, czasem popełnia błędy, jednak od nowego sezonu będe miał innego. Z wolnego transferu moją drużynę wzmocni Boruc. Również w nowym sezonie trafi do mnie Rosicky, który podobnie jak Boruc nabyty z wolnego transferu.
Jak tylko dostanę kasę na transfery to kupuję lewego obrońce (na chwile obecną interesują mnie dwa nazwiska: Baines i Kadlec) środkowego obrońcę (Woodgate bądź Cahill) oraz planuje kupić defensywnego pomocnika bo Claud juz trochę stary (najprawdopodobniej Yohan Cabaye)



Mój Blog: Pod presją czasu
20-07-2010 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #220
Re: CM & FM
Trzeci sezon NU za mną. Zająłem piątek miejsce w lidze, tu za plecami United, a przed takimi firmami jak Arsenal, Everton, Tottenham czy Aston Villa.
http://i38.tinypic.com/333yccj.jpg

Następny sezon będzie ciężko, gdyż trzeba dobrze zaprezentować się na arenie międzynarodowej, a oczekiwania w lidze są większe. Ciężko będzie tym bardziej, że dostałem tylko 5 mln ( :shock: ) na transfery. Musiałem się pozbyć paru niepotrzebny zawodników i ostatecznie udało mi się wywalczyć na transfery 26 mln. Kolejnym problemem okazały się zaporowe ceny jakie klubu stawiały za swoich zawodników. Strasznie ciężko było mi wyciągnąć kogokolwiek. Po długich negocjacjach kupiłem Heitinge za 14 mln z Ajaxu i Mathieu Coutadeur również z Ajaxu na 11 mln. Do tego za free dołączyli do mnie Ben Arfa i Jean Makoun.

http://i36.tinypic.com/a5hz69.jpg



Mój Blog: Pod presją czasu
04-08-2010 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #221
Re: CM & FM
Kilka dni temu kupiłem sobie oryginalnego FM 10. Na początku miałem dwie gry- jedną United i drugą mojej siostry. Niestety, pewnego razu, przy wczytywaniu mojej gry pojawił się komunikat o treści ,,Zapisana gra nie została wczytana". Próbowałem wiele razy wejść, ale bezskutecznie Sad .Skasowałem więc tą grę i zacząłem od nowa. Po dwóch dniach znów pojawił się ten problem, więc rozpocząłem kolejną grę, co jednak nic nie dało, bo dziś ponownie wystąpił ten komunikat. Co ciekawe na grę mojej siostry można bezproblemowo wejść :shock: Pomocy! Z góry dziękuję!
18-08-2010 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #222
Re: CM & FM
Re-installki probówałeś?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-08-2010 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #223
Re: CM & FM
Już od dobrych paru dni w sklepach mamy FMa 2011, a tu cisza.

Tak więc pozwolę sobie zacząć i powiem, że najnowsza wersja równie zajebista jak poprzednie, do tego parę nowinek i czekają mnie jeszcze długie noce z tym produktem Wink Jedynie nie przekonuje mnie nowy wygląd skrzynki odbiorczej, ale pewno kwestia przyzwyczajenia. Za to agenci, rozmowy z zawodnikami i schematy stałych fragmentów gry, to jak najbardziej trafiony wybór.

Tradycyjnie zacząłem karierę United. W pierwszym okienku zdecydowałem się na sprowadzenie Hazarda i Elii. Pierwszy zakup, jak najbardziej trafiony, za to drugi - ni to kit, ni to hit. Kto tam najlepszy u nas w 11? Mega jest Hargro po powrocie ( :mrgreen: ) i o dziwo Anderson, idealny następca Scholesa. Do tego towarzystwa można jeszcze dodać Parka i Naniego. Za to nic nie grali u mnie Valencia, ani Owen. Dobry Roo, niezły Berba. Pierwszym sezon, to wygrany Puchar Ligi oraz Champions League, za to w lidze dopiero czwarte miejsce.

Przed drugim sezonem na OT zawitali Sergio Ramos, Affelay, Lukaku, Young, Hamsik i Ochoa. Obecnie jestem mniej więcej w połowie i system rozpierdala Roo - w 22 meczach 23 gole. Z nabytków: świetny Ramos (w promocyjnej cenie, 8 mln), kosmiczny Young, niezły Hamsik. Affelay i Lukaku na razie nie odgrywają ważnej roli w zespole. Nadal walczę na wszystkich frontach, a w lidze obecnie lideruje. Niedługo może jakieś screeny się pojawią Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-11-2010 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #224
Re: CM & FM
RedLucas napisał(a):Z nabytków: świetny Ramos (w promocyjnej cenie, 8 mln),

Czym spowodowana jest tak niska cena? Smile

Ja wczoraj uruchomiłem torrenty, także mam nadzieję, że na tym długim weekendzie uda mi się odpalić FM'a Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
11-11-2010 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #225
Re: CM & FM
Lisu napisał(a):
RedLucas napisał(a):Z nabytków: świetny Ramos (w promocyjnej cenie, 8 mln),

Czym spowodowana jest tak niska cena? Smile

Biedaczek, nie mógł się dogadać z Mou Tongue

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-11-2010 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości