Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM & FM, managery piłkarskie
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #226
Re: CM & FM
Ja gierkowałem w FM 2006, ale po przerzuceniu się na win7 nie chce coś mi działać, przyczyny dalej nie znalazłem i już nie gierkuje.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-11-2010 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #227
Re: CM & FM
RedLucas napisał(a):Przed drugim sezonem na OT zawitali Sergio Ramos, Affelay, Lukaku, Young, Hamsik i Ochoa. Obecnie jestem mniej więcej w połowie i system rozpierdala Roo - w 22 meczach 23 gole. Z nabytków: świetny Ramos (w promocyjnej cenie, 8 mln), kosmiczny Young, niezły Hamsik. Affelay i Lukaku na razie nie odgrywają ważnej roli w zespole. Nadal walczę na wszystkich frontach, a w lidze obecnie lideruje. Niedługo może jakieś screeny się pojawią Wink

Ashley Young :?: Za ile go kupiłeś, bo ja w Tottenhamie daję za niego 22 mln funtów i odrzucają moje oferty.

P.S. Polecilibyście może jakiegoś tańszego lewoskrzydłowego do Tottenhamu :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-11-2010 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #228
Re: CM & FM
Jaroldz napisał(a):
RedLucas napisał(a):Przed drugim sezonem na OT zawitali Sergio Ramos, Affelay, Lukaku, Young, Hamsik i Ochoa. Obecnie jestem mniej więcej w połowie i system rozpierdala Roo - w 22 meczach 23 gole. Z nabytków: świetny Ramos (w promocyjnej cenie, 8 mln), kosmiczny Young, niezły Hamsik. Affelay i Lukaku na razie nie odgrywają ważnej roli w zespole. Nadal walczę na wszystkich frontach, a w lidze obecnie lideruje. Niedługo może jakieś screeny się pojawią Wink

Ashley Young :?: Za ile go kupiłeś, bo ja w Tottenhamie daję za niego 22 mln funtów i odrzucają moje oferty.

P.S. Polecilibyście może jakiegoś tańszego lewoskrzydłowego do Tottenhamu :?:

6,25 mln :?

Gonzalo Castro z Mallorki. Sam się zastanawiałem nad jego sprowadzeniem, ostatecznie zrezygnowałem i trafił do Live, gdzie radzi sobie co najmniej dobrze.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-11-2010 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #229
Re: CM & FM
No to fajnie. Ciekawe dlaczego ode mnie wołają tak dużą kasę... :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-11-2010 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #230
Re: CM & FM
Pewnie podpisał nowy, długoterminowy kontrakt i dlatego życzą sobie za niego ogromu zielonych papierków.

Fajnie, że jest już nowy FM. Znaleźć dobrego torrenta, zassać i szpilamy Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
11-11-2010 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #231
Re: CM & FM
http://thepiratebay.org/torrent/5932345 ... R-RELOADED

Gdyby ktoś szukał dobrego torrenta Smile
Posiada ktoś może dobre spolszczenie? Bo szukam i znaleźć na razie nie mogę. Jakby ktoś miał to niech zarzuci linkiem Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
13-11-2010 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #232
Re: CM & FM
Foster napisał(a):http://thepiratebay.org/torrent/5932345/...R-RELOADED

Gdyby ktoś szukał dobrego torrenta Smile
Posiada ktoś może dobre spolszczenie? Bo szukam i znaleźć na razie nie mogę. Jakby ktoś miał to niech zarzuci linkiem Wink

Sprawdź priv.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-11-2010 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #233
Re: CM & FM
Mi też podrzuć jak możesz Smile
13-11-2010 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #234
Re: CM & FM
Minh napisał(a):Mi też podrzuć jak możesz Smile

Dam tutaj:

http://rapidshare.com/files/430366264/polish.zip

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-11-2010 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #235
Re: CM & FM
1 i 3 już nie ma zostały skasowane. Tylko rapid działa.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-11-2010 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #236
Re: CM & FM
Dzisiaj skończyłem sezon ManUtd w FMie, ligę wygrałem i pod wrażeniem jestem fantastycznego Rooney'a 38 meczy 36 bramek. Świetny też jest Chicarito.
Lipne jest trochę to, że zawodnicy się bardzo mocno solidaryzują. Park grał bardzo słabo, wystawiłem go na listę, a tu pół składu niezadowolone, Ferdu, OH, Brown i jeszcze ze dwóch na drugi dzień składają prośbe o wystawienie na listę ;|

A znacie może jakieś talenty? Ja pod wrażeniem jestem Pastore Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
20-11-2010 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #237
Re: CM & FM
Pierwszy sezon w nowym w FM za mną Smile
Pykam sobie Tottenhamem. Zająłem 3 miejsce w lidze (wyprzedziłem United i Arsenal) ze stratą 11 pkt do zwycięscy Chelsea. W LM doszedłem do ćwierćfinału, z dalszej gry wyeliminował mnie Real, który okazał się za silny.
Jeśli chodzi o transfery, to tak: Na początku kupiłem sobie Beinesa z Evertonu, dobry transfer dałem za niego chyba z 10 mln, troszkę spuścił z tonu pod koniec sezonu ale ogólnie było dobrze. Kupiłem jeszcze Stevena Defoura, który na początku grał kiepsko, jednak z czasem się rozkręcił i mogę uznać go za przyzwoity transfer. W zimie wykorzystałem niezadowolenie Bastosa i kupiłem go za 5 mln.
Jestem przed drugim sezonem. Zakontraktowałem Destro z Interu za darmo i Thiago z Barcelony za darmo, są to odpowiednio napastnik i ofensywny pomocnik. Kupiłem też Toma Cleverley jako uzupełnienie składu za 3 mln. Poszukuję środkowego obrońcę gotowego do gry od zaraz. Jestem w stanie na jego transfer przeznaczyć ok 18 mln. King i Gallas już swoje lata mają, a Kaboul i Baussong to tylko dobrzy rezerwowi. Kogo byście polecili? Myślałem o Suboticu z BVB i o Shawcrosie, jednak ten drugi obecnie ma kontuzję i nie mogę go kupić bo nie przechodzi testów medyczny, a jest w promocyjnej cenenie (5mln)



Mój Blog: Pod presją czasu
10-12-2010 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #238
Re: CM & FM
Ja także gram Tottenhamem, ale na razie jestem na listopadzie pierwszego sezonu. Na początku gry także kupiłem Baines'a. W dodatku wypożyczyłem z United Rafaela, który gra po prostu zajebiście i będę chciał go wykupić. Ciekawe ile sobie zażyczy Manchester za Brazylijczyka. W sumie żałuję, że nie wypożyczyłem go od razu na dwa lata, bo taka możliwość też była. Po wypożyczeniu do Genoi Pawliuczenki kupiłem Edina Dżeko, który gra dobrze.

Teraz zimą będę chciał wzmocnić środek obrony, więc mam problem taki jak Ty. Na oku mam właśnie Shawcrossa, Suboticia, ale najbardziej interesuje mnie Howedes z Schalke. I chyba na niego postawię.

Co do zajmowanych pozycji, to na razie jestem drugi w tabeli, zaraz za Liverpoolem. W LM jestem obecnie na drugiem miejscu, ale mam ciężką grupę.


Nie ma potrzeby cytowania poprzedniego postu w całości/sebos

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-12-2010 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #239
Re: CM & FM
Przecież nie idzie wypożyczyć grajka na 2 lata. :roll:

Cena za Rafaela będzie kosmiczna (>20 mln Euro).

Foster - sprawdź: Santacroce (Napoli), Serdar Tasci (Stuttgart) i z Barcelony młodego Fontasa (spisuje się fantastycznie). Każdy z nich grał świetnie w moich grachSmile

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-12-2010 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #240
Re: CM & FM
Czary napisał(a):Przecież nie idzie wypożyczyć grajka na 2 lata. :roll:

Cena za Rafaela będzie kosmiczna (>20 mln Euro).

Foster - sprawdź: Santacroce (Napoli), Serdar Tasci (Stuttgart) i z Barcelony młodego Fontasa (spisuje się fantastycznie). Każdy z nich grał świetnie w moich grachSmile

Da się. Mój brat wypożyczył go do Bayernu na dwa sezony.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-12-2010 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości