Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LE: Ajax Amsterdam 0-2 Manchester United (16.02.2012)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
LE: Ajax Amsterdam 0-2 Manchester United (16.02.2012)
[Obrazek: 150px-Ajax_Amsterdam.svg.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Ajax Amsterdam vs Manchester United
Europa League
16.02.2012; 19.00
Amsterdam ArenA, Amsterdam


Fan United od 1992 roku
10-02-2012 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
DDG
Fabio - Smalling - Evans - Fryers
Nani - Cleverley - Jones - Young
Berbatov - Chicharito

Chciałbym zobaczyć tak skład za 5 dni. Bardzo ciekaw jestem jakby funkcjonował środek Tom - Phil. Carrick też potrzebuje odpoczynku, bo od jakiegoś czasu gra cały czas bo nie mamy dla niego żadnej alternatywy. Nani ma być gotowy na to spotkanie, a Young potrzebuje gry, tak samo jak Berbatov i Chicharito.

Jak już mówiłem, najważniejsze jest liga, więc nie będę płakał gdy polecimy z LE już po tym dwumeczu, nie obrażę się tez jednak, jeśli coś tu osiągniemy, oczywiście pod warunkiem, że będzie to dodatek do kolejnego mistrzostwa Anglii.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-02-2012 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
A ja myślę, że SAF podejdzie do tego meczu na pełnej kurwie i zobaczymy niewielki zmiany w porównaniu z naszym optymalnym składem. Spodziewam się rotacji w napadzie i dwóch da Silvów. No i Cleva. Carrick- ja myślę, że się ostanie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
11-02-2012 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Na pewno szanse dostaną wracający po kontuzjach Cleverley, Young, może Jones. Pierwsza dwójka myślę, że od pierwszych minut, Jones raczej w drugiej połowie. No a dodatkowo, to tradycyjna rotacja, pewnie Park, do tego Berbatov lub Chicharito, a być może obaj plus Fabio najprawdopodobniej. Poza nimi jakiś niebywałych zmian się nie spodziewam. Istotnym aspektem jest też to, że w następny weekend jest Puchar Anglii i mamy wolne, także nie ma potrzeby jakiś większych roszad. Jestem bardziej skłonny przypuszczać, że w meczu rewanżowym na Old Trafford kluczowi gracze dostaną więcej odpoczynku przed ligą.

Na Ajax powinno to wystarczyć, ich forma w ostatnich ligowych meczach, mówiąc delikatnie, jest nie najwyższa, a nasz skład z kolei jest z dnia na dzień szerszy, więc niskim kosztem powinno udać się przedostać dalej.

Tak, czy inaczej mecz mnie elektryzuje niesamowicie. Nie z powodu przeciwnika, czy też samego meczu, istota zamyka się w jednym zawodniku: TC23 :*

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
12-02-2012 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #5
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Mysle, ze ten mecz to bedzie decydujacy. Gramy na wyjezdzie pierwszy mecz, tam ich rozniesiemy a pozniej rezerwami wyjdziemy przed meczem z Norwich.
12-02-2012 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #6
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Amos
Fabio- McGinty- Smalling- Fryers
Park- Pogba- Cleverley- Young
Will Keane- Berbatow


Wygramy, to wygramy, jak nie, to lepiej. Zero ciśnienia.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
14-02-2012 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Pogba zagrał cały mecz wczoraj w rezerwach i jakoś mi się nie wydaje, żeby wyszedł i pojutrze w pierwszej "11". Wydaje mi się, że wystąpimy w mocnym zestawieniu z kilkoma kosmetycznymi zmianami, ale nie spodziwałbym się młodzieży, a zawodników takich jak Park, Cleverley, Jones, Berba czy Hernandez.

DDG - Jones, Smalling, Evans, Evra - Young, Carrick, Cleverley, Park - Berbatov, Hernandez

Mcginty? On nawet w rezerwach nie gra, chyba jest kontuzjowany.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-02-2012 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #8
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Cytat:Here's the confirmed 20-man travelling squad: De Gea, Amos, Evans, Rafael, Fabio, Jones, Ferdinand, Valencia, Nani, Carrick, Young, Park, Rooney, Hernandez, Welbeck, Scholes, Cleverley, Pogba, Smalling and Fryers.
http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... erdam.aspx
Do Amsterdamu nie polecieli Berba, Giggsy i Pat.

Sir Alex będzie musiał się postarać, żeby z tej ekipy sklecić skład idealny do szybkiego odpadnięcia. Sad
Prześladuje mnie nieznośna myśl, że Fergie nie chce przegrywać meczów. :o

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-02-2012 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #9
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Czas rozpocząć naszą przygodę z Ligą Europejską. Przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną o wspaniałej historii i wielkich osiągnięciach, czyli z Ajaxem. Nie mam pojęcia jak gospodarze prezentują się w lidze, w jakiej są formie i jakim ustawieniem grają, dlatego skupię się tylko na naszej drużynie.

Wygląda na to, że będzie to mecz powrotów- w kadrze mamy Naniego, Younga, Cleverleya, Smallinga oraz Jonesa i zapewne to ich ujrzymy w tym spotkaniu. Nie wiem czy każdy z nich jest gotowy na pełne 90 minut, ale fajnie byłoby ich jutro zobaczyć w akcji. Szkoda, że Berba nabawił się kontuzji, bo liczyłem, że jutro zagra. Może parę minut na zaprezentowanie swoich umiejętności dostanie także Pogba? Byłoby miło.

Jakoś nie mogę się zdobyć na jakieś emocje związane z tym meczem... niemniej liczę na dobre 90 minut w naszym wykonaniu i zwycięstwo.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-02-2012 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #10
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Mecz jak by nie było, fazy pucharowej na wyjeździe, więc powinniśmy uderzyć do ataku. Kim strzelać gole mamy, a nasza defensywa, mimo lepszych i gorszych momentów, nie jest defensywą Arsenalu z wczorajszego meczu, więc można przycisnąć do przodu. Liczę na minimum dwa gole dla nas.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
16-02-2012 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #11
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Ten mecz mnie kręci chyba tylko dlatego, że najprawdopodobniej Cleverley zagra w pierwszym składzie i dlatego, że może jakieś młodziki zagrają jak Pogba, czy Fryers i zobaczę jak się zaprezentują.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
16-02-2012 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #12
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
kojot - poza tym spotkają się dwie drużyny z dosyć bogatą historią i możemy zdobyć puchar którego jeszcze nigdy nie zdobyliśmy Wink)

Ciekawe jak tam się Edwin czuje przed tym meczem. Oba kluby kocha pewnie Wink)
16-02-2012 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #13
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Ja i tak nie liczyłem na skład rodem z Carling Cup, szczególnie, że nie gramy ligi w weekend. Jeśli Fergie uzna, że nie wypada odpaść w prestiżowym spotkaniu z Ajaxem (a raczej uzna, bo Ajax to nie Cheltenham Town) to do meczu podejdziemy bardzo zmobilizowani. I dziś, i za tydzień w rewanżu.


Fan United od 1992 roku
16-02-2012 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #14
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Ja rozumiem, że to niewiele znaczący Puchar, ale...poza ligą nic innego nam nie zostaje. A jako że United chce oglądać jak najczęściej to nie mam nic przeciwko żeby kopać się w tych podrzędnych rozgrywkach jak najdłużej Wink Jeśli kilka dni po LE będzie jakiś ważny mecz to można śmiało oszczędzić kilku zawodników, ale teraz takiego problemu nie mamy, więc trzeba grać na maxa Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-02-2012 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #15
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
sebos_krk napisał(a):Ja i tak nie liczyłem na skład rodem z Carling Cup, szczególnie, że nie gramy ligi w weekend. Jeśli Fergie uzna, że nie wypada odpaść w prestiżowym spotkaniu z Ajaxem (a raczej uzna, bo Ajax to nie Cheltenham Town) to do meczu podejdziemy bardzo zmobilizowani. I dziś, i za tydzień w rewanżu.
Biorąc pod uwagę to, że SAF nie robi się coraz młodszy, to chyba będzie chciał wygrać ten puchar. Pytanie czy wyzwoli magię w zespole na ten mecz? Napewno potrafi.

Jednak niestety gramy trochę w kratkę, kratkę która pozwala nam być nam na 2 miejscu w lidze, ok - ale jednak w kratkę.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
16-02-2012 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości