Ankieta: Kto wyjdzie z grupy?
Ankieta jest zamknięta.
Polska 26.47% 9 26.47%
Austria 0% 0 0%
Chorwacja 26.47% 9 26.47%
Niemcy 47.06% 16 47.06%
Razem 34 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRUPA B
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #16
Re: GRUPA B
No i teges. Był mecz otwarcia, potem mecz o wszystko, a teraz mecz... Lepiej nie mówić. Wyszliśmy z grupy, jak to ktoś ujął - na lotnisko. Były śmiałe zapowiedzi przed tym turniejem i wyszło całe gówno. Z resztą jak zawsze. Polska nie grała nic na tym turnieju. Strzeliliśmy aż 1 bramkę, w dodatku ze spalonego. Upokarzające... Trener Beenhakker musi się chyba zastanowić dobrze nad składem i taktyką.

Po tym turnieju na pewno niebanalnie wzrośnie wartość Boruca. Bramkarz klasy europejskiej na pewno, a rzekłbym nawet, że i światowej. Po prostu był genialny i tylko jego wyczyny uchroniły nas od jeszcze większej kompromitacji. Boruc "Król Artur"

No niestety sprawdziła się moja prognoza, że Polska nawet z grupy nie wyjdzie... Chcieli dobrze, wyszło jak zwykle...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-06-2008 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: GRUPA B
Brawo reprezentanci Polski! Jesteśmy z was dumni,zdobyliście aż 1 punkt,strzeliliście aż 1 bramką, a straciliście tylko 4, to i tak bardzo dobry wynik jak na wasze możliwości!

I dobrze, że odpadli, oszczędzając nam wstydu w kolejnych etapach turnieju. Z resztą gdyby awansowali to tylko pokazałoby jak niesprawiedliwy jest futbol, bo z taką grą to Polska nie zasłużyła nawet na grę w eliminacjach...

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
17-06-2008 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: GRUPA B
Najdziwniejsze jest to, że w kwalifikacjach prezentujemy się bardzo dobrze, w meczach kontrolnych trochę gorzej, a jak przyjdzie pora na jakąś wielką imprezę to jak zwykle jest kupa !

Chorwacja jak najbardziej zasłużyła sobie na awans, szwaby nic wielkiego nie pokazały, Austria jak na gospodarza turnieju słabo, a my jak zwykle daliśmy dupy.

PS. Jestem za tym żeby Leo nadal prowadził naszą reprezentacje.

Pele good, Maradona better, George Best
17-06-2008 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: GRUPA B
Oskar napisał(a):I dobrze, że odpadli, oszczędzając nam wstydu w kolejnych etapach turnieju.


Genialne Tongue


dende napisał(a):PS. Jestem za tym żeby Leo nadal prowadził naszą reprezentacje.

Ja innej myśli do siebie nie dopuszczam. Leo i tak zrobił NAJWIĘCEJ spośród wszystkich szkoleniowców, którzy dotychczas prowadzili Biało-Czerwonych.
18-06-2008 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: GRUPA B
Carlitoss napisał(a):Ja innej myśli do siebie nie dopuszczam. Leo i tak zrobił NAJWIĘCEJ spośród wszystkich szkoleniowców, którzy dotychczas prowadzili Biało-Czerwonych.

Dlatego bawią mnie komentarze Borka, Engela Inc., typu:

"Leo musi zostać rozliczony z tego co się stało"
"Zobaczymy jaka będzie przyszłość Leo i Reprezentacji"

Żaden z tych pseudo-ekspertów nie pojechał z Reprezentacją na ME, a Beenhaker tego dokonał, już sam fakt że nasi piłkarze pojechali na Euro 2008 jest zadowalający. A żeby coś tam osiągnąć, niestety, trzeba uleczyć polską piłkę.
18-06-2008 09:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #21
Re: GRUPA B
mlody_unw napisał(a):Dlatego bawią mnie komentarze Borka, Engela Inc., typu:

"Leo musi zostać rozliczony z tego co się stało"
"Zobaczymy jaka będzie przyszłość Leo i Reprezentacji"

Żaden z tych pseudo-ekspertów nie pojechał z Reprezentacją na ME, a Beenhaker tego dokonał, już sam fakt że nasi piłkarze pojechali na Euro 2008 jest zadowalający. A żeby coś tam osiągnąć, niestety, trzeba uleczyć polską piłkę.
To nawet nie chodzi o to, że osiągnął taki sukces jak wyjazd na Euro. Facet myśli innymi kategoriami, bo w przeciwieństwie do Engela czy Tomaszewskiego to światowiec. Wie jak się w Europie tworzy systemy pozwalające myśleć perspektywicznie o sukcesach w tym sporcie. Lepszego trenera na pewno nie znajdziemy. Z tych piłkarzy więcej się nie da wyciągnąć. Jak na tą chwilę mamy taką kadrę jaką mamy, czyli dno i kropka.
A ludzie typu Engela niech się zajmą swoimi sprawami bo trenerzy z nich jak z koziej dupy trąba. Dlaczego w tym kraju jest taki klimat do piłki?
Tomaszewski wielki trener- poprowadził w kilku meczach Widzew i ŁKS. Boniek następny. Selekcjoner pełną gębą. Ale do krytyki pierwsi.

Inna sprawa, że już po raz trzeci polacy zadowalają się samym startem w turnieju i jako chyba jedyna drużyna na tym Euro nie mieli w planach wcale awansu, tylko po prostu dobrą grę i żeby się nie skompromitować. Ja dziękuję za taką reprezentację w piłce kopanej.


Fan United od 1992 roku
18-06-2008 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: GRUPA B
Nie możemy myśleć, że sama gra w ME to sukces, bo daleko nie zajedziemy. Polska reprezentacja ma chyba przecież jakieś ambicje...

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
18-06-2008 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: GRUPA B
mlody_unw napisał(a):Dlatego bawią mnie komentarze Borka, Engela Inc., typu:

"Leo musi zostać rozliczony z tego co się stało"
"Zobaczymy jaka będzie przyszłość Leo i Reprezentacji"



Bo zapewne ich zdaniem, kiedy Polska awansowała poraz pierwszy w historii do Mistrzostw Europy, to powinna tam zrobić furorę i zajść daleko. Na chwilę obecną nie mamy takich reprezentantów, którzy mogliby sami zdecywować o wyniku meczu. Takimi zawodnikami może się poszczycić Holandia, Hiszpania i kilka innych reprezentacji.

Leo i tak zrobił więcej dla reprezentacji niż jakikolwiek inny trener, biorąc pod uwagę rozgrywki europejskie.


sebos_krk napisał(a):Inna sprawa, że już po raz trzeci polacy zadowalają się samym startem w turnieju


Taka to już jest nasza reprezentacja.Po eliminacjach wszyscy są wniebowzięci, jacy to Polacy są dobrzy, już drugi raz z rzędu jadą na Mistrzostwa Świata. Ale co z tego? Skoro dwa mecze przegrywamy, i w trzecim dajemy się wyżyć rezerwom, które wygrywają spotkanie o pietruszkę.
18-06-2008 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: GRUPA B
Sukcesem było zaleźć się wśród 16 najlepszych zespołów Europy! Jestem za, aby został Leo. Sebos ma rację, Don Leo ma pomysł jak udoskonalić system szkoleniowy którego nam brakuje.

Oskar napisał(a):I dobrze, że odpadli, oszczędzając nam wstydu w kolejnych etapach turnieju.
gdyby awansowali do 1/4 pewnie by tam przepadli więc żaden wstyd dalszy by nie był!
18-06-2008 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: GRUPA B
Ogólnie to ja jestem zdania, że Leo niczego wielkiego nie dokonał, tylko poprzedni szkoleniowcy okazali się partaczami. Bo sam awans do Euro nie może być nazwany ogromnym sukcesem, no chyba że to jest jedyna ambicja piłkarzy reprezentacji to wtedy nie dziwię im się czemu tak odpuścili sobie mecz z Chorwacją...

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
18-06-2008 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: GRUPA B
Oskar napisał(a):Ogólnie to ja jestem zdania, że Leo niczego wielkiego nie dokonał, tylko poprzedni szkoleniowcy okazali się partaczami. Bo sam awans do Euro nie może być nazwany ogromnym sukcesem,

Dla mnie awans na Euro jest ogromnym sukcesem patrząc na to jakim trenerom nie udało się tego dokonać (chociażby śp. Kazimierz Górski - najlepszy polski szkoleniowiec) i jakie drużyny nie zdołały sie zakwalifikować(Anglia)

Leo musi zostać Wink

Pele good, Maradona better, George Best
18-06-2008 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: GRUPA B
Moim zdaniem Leo dużo dokonał, uwielbiam takich kibiców repry jak Ty Wink Najlepiej kopać leżącego, nie zapominajmy, że wygraliśmy bardzo trudną grupę.

Oskar napisał(a):to wtedy nie dziwię im się czemu tak odpuścili sobie mecz z Chorwacją...

Tia, na to wychodzi, że mecze z Niemcami i z Austrią też sobie odpuściliśmy bo nasze ambicje to brak awansu z grupy :? Należy zauważyć, że tylko Boruc, Roger i Saganowski byli przygotowani do ME... Chorwaci to inna bajka...
18-06-2008 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: GRUPA B
Pomijam nawet fakt, że Leo tak zachwalał przygotowanie fizyczne, że wszyscy nawet Żuraw tacy w dobrej formie itp a się okazało na ile starczyło im sił...

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
18-06-2008 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: GRUPA B
Żurawski psychicznie nie potrafi wytrzymać takiej imprezy. Powinien może zostać dżokerem bo opaska kapitańska go przerosła.
18-06-2008 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: GRUPA B
Miko napisał(a):Żurawski psychicznie nie potrafi wytrzymać takiej imprezy.

A najbardziej wkurzające jest to, że w licznych wywiadach udzielanych przed ME udawał wielkiego luzaka itp, cały czas uśmiechnięty ryj, pewność siebie, a jak przyszło co do czego to grał jak cipa. Może i lepiej, że doznał kontuzji w pierwszym meczu i nie grał w następnych, przynajmniej szanse dostał Sagan, który wg mnie był obok Boruca i Rogera najlepszym grajkiem w naszej drużynie.

Pele good, Maradona better, George Best
18-06-2008 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości