Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła/Studia
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #361
Re: Szkoła/Studia
Ja skończyłem turystykę i rekreacje oraz wychowanie fizyczne, jak masz smykałkę do sportu i jesteś w miare zdrowy spróbuj na AWFie. Duży plus uczelni typu AWF jest taki, że jeżeli masz hajs i chęci to możesz sobie narobić specjalizacji i kursów do bólu, choćby: odnowa biologiczna, fitness, survival, ratownik, pilot wycieczek, kinezygerontoprofilaktyka itd Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
28-09-2010 08:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #362
Re: Szkoła/Studia
a czy przypadkiem bez AWF'u nie można robić tych samych specjalizacji co wyżej wymieniłeś ?
04-10-2010 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #363
Re: Szkoła/Studia
bartez napisał(a):Czy warto studiować marketing i zarządzanie ?

Magistra jak najbardziej, niemniej na licencjackie lepiej zrobić sobie np. ekonomie czy coś w tym stylu Smile
04-10-2010 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #364
Re: Szkoła/Studia
bartez napisał(a):a czy przypadkiem bez AWF'u nie można robić tych samych specjalizacji co wyżej wymieniłeś ?

Zapewne można, jednak zawsze lepiej to wygląda kiedy w papierach masz, że kurs czy specjalizacje odbywałeś na AWFie pod okiem człowieka, który jest pracownikiem naukowym czyli mówiąc wprost cały czas tam pracuje, jest w temacie i zna się na rzeczy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
05-10-2010 06:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #365
Re: Szkoła/Studia
Zarzućcie testem gimnazjalnym z angielskiego. Nigdzie nie mogę znaleźć.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
14-04-2011 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #366
Re: Szkoła/Studia
Polecam CKE Tongue
test
transkrypcja

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-04-2011 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #367
Re: Szkoła/Studia
Ja zamierzam iść na studia prawnicze , ale czy pójdę to się jesze okaże .
Na razie jeszcze 2 lata gimnazjum , potem chyba będę szedł do LO 14 we Wrocławiu .
Ale jeszcze jest kupa czasu . Smile
Oceny na razie całkiem niezłe .

Kto wie, może za parę lat będę was bronił w sądzie za dyskryminowanie klubów w PL

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
01-05-2011 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #368
Re: Szkoła/Studia
Jako student prawa III roku polecam te studia, bo dają naprawdę dużąąą wiedzę nie tylko o jakichś zawiłych meandrach hipotek i innych nam-raczej-na-razie-niepotrzebnych carów, ale też o przyziemnych rzeczach, takich jak chociażby analizowanie umów (aby nie dać się wychujać) czy głupia z pozoru reklamacja towaru. Tylko że nauki masa...
Także ucząc się kładź nacisk na historię i język polski. Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
01-05-2011 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #369
Re: Szkoła/Studia
OK , zapamiętam . 8-)

Jeszcze jedno , jak to jest z tym aplikacjami ?
Czy bez nich nie mogę zostać np. prawnikiem ?
Dużo osób mówi , że bez nich ani rusz , o co z nimi w ogóle biega ?

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
01-05-2011 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #370
Re: Szkoła/Studia
Podziwiam, ja w gimnazjum to kompletnie nie wiedziałem na jakie studia chce iść. W liceum już miałem ogólny zarys, ale dopiero tak jakiś miesiąc temu podjąłem decyzję. Tak przy okazji, czy ktoś z obecnych na forum studiuje Administrację?



Mój Blog: Pod presją czasu
01-05-2011 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #371
Re: Szkoła/Studia
Foster napisał(a):Tak przy okazji, czy ktoś z obecnych na forum studiuje Administrację?

Kuzynka studiowała i z tego co widzę jest to jeden z gównianych i nikomu niepotrzebnych kierunków jakich pełno.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
01-05-2011 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #372
Re: Szkoła/Studia
Prawnik = magister prawa. Mając magistra prawo de facto nie masz nic.

Adwokat/radca/notariusz i inne zawody prawnicze - PO uzyskaniu tytułu magistra, dostaniu się na aplikację, przebrnięciu przez nią, zdaniu egzaminu końcowego. Po tym już jest trochę lepiej. Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
01-05-2011 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #373
Re: Szkoła/Studia
@Rafał
W administracji rządowej w ciągu trzech lat (nie)rządów PO zatrudnienie wzrosło o 60 tysięcy. Nie wlicza się w to zatrudnienie w administracji pozarządowej Wink

Gdzie jest Groszek?
06-05-2011 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #374
Re: Szkoła/Studia
A ja dalej jestem w kropce. Nie wiem gdzie iść po liceum. Wybierając w liceum klasę matematyczno-fizyczno-informatyczną myślałem, że swoją przyszłość będę chciał związać z informatyką, programowaniem etc. W końcu w gim była ona taka łatwa :lol: Ale właśnie była, w liceum przekonałem się, że to ciężki kawałek chleba, dodatkowo od ponad roku informatyki właściwie nie mam. Bo babka, która nas uczyła poszła na macierzyński, a facet, który przyszedł się opierdala.

No i się tak ostatnio zastanawiam coraz bardziej intensywnie, co ja bym chciał, albo do robienia czego mam predyspozycję. I póki co mam dwa pomysły: AWF, bądź psychologia. Pierwsze, bo w sport się bawię przez całe życie, choć ostatnio przyszły kontuzje i niewiadomo, jak to będzie. A drugie, bo mnie ciekawi. Stąd też moje pytanie do Was, jakie perspektywy po jednym i drugim? Może ktoś jest na którymś z tych kierunków, albo ma znajomych w tym siedzących? Będę wdzięczny za wszelkie rady/spostrzeżenia/refleksje Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-05-2011 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #375
Re: Szkoła/Studia
RedLucas napisał(a):psychologia
Z racji przesycenia rynku, masz niezłe perspektywy, o ile znajdziesz dobrego dostawcę ulotek.
RedLucas napisał(a):AWF
Tutaj nie mam pojęcia. Co można po tym robić innego niż uczyć WFu? A to często sprowadza się do grania na macie.*
* "Macie piłkę i gracie."
** Nie chodzi o Matę Smile

A jak się czujesz z matmy, fizyki?

Gdzie jest Groszek?
06-05-2011 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości