Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #256
Re: Primera Division
Po dogrywce podobno i do tego wyrzucił trzech graczy Sevilli. Tak by nie dali rady.


Fan United od 1992 roku
08-05-2011 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #257
Re: Primera Division
Czyli nie było czego oglądać. A nie wiesz jak z posiadaniem piłki?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-05-2011 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #258
Re: Primera Division
Jak grali po 11 to real piłki nie powąchał.


Fan United od 1992 roku
08-05-2011 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #259
Re: Primera Division
Por que?!

Ukryty tekst:
[Obrazek: safe_image.php?d=cc952179b18bb7dfe17952a...15872t.jpg]

hehe nie kontynuuje tematu/sbs

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-05-2011 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #260
Re: Primera Division
Nike zatwierdziło wzór koszulki Barcelony na sezon 2011/2012. Bardzo fajna, z prostym przekazem. In +

[Obrazek: O9IpV.jpg]

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
08-05-2011 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #261
Re: Primera Division
UEFA Protection - widzimy to w tym sezonie Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
08-05-2011 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #262
Re: Primera Division
Ale od przyszłego już oficjalnie.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
08-05-2011 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #263
Re: Primera Division
daniel napisał(a):Patrzyłem właśnie skróty jak banda piłkarzy rzeźników od buca Mourinho grając antyfutbol jakoś rzutem na taśmę dała radę Sevilli.

- Sevilla grała bez Caceresa, Rakiticia, Perottiego
- już w 11 minucie boisko musiał opuścić Navarro
- mamy koniec sezonu

Nie zmienia to faktu, że gospodarze zagrali po prostu słabo, od samego początku zepchnięci do defensywy.

Aha. Cristiano zapewne będzie mógł się poszczycić tytułem Trofeo Pichichi. Ustrzelił w tym meczu aż cztery gole.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-05-2011 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #264
Re: Primera Division
Jaroldz napisał(a):Aha. Cristiano zapewne będzie mógł się poszczycić tytułem Trofeo Pichichi.

Brzmi jak tytuł mistrza pokemon. W Anglii najlepszy strzelec ligi ma tylko 21 bramek i od dwóch miechów siedzi na ławie, lipa z tą ligą i tyle.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
09-05-2011 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #265
Re: Primera Division
Cytat:Nowy rekord ligi ustanowił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk z Realu Madryt w jednym sezonie Primera Division zdobył już 39 bramek o jedną więcej od Telmo Zarry i Hugo Sancheza.

Przy czym to jest 51 bramka w tym sezonie :o
Widać, gdzie się wychował 8-)

Tak Jaroldz, wiem, że Messi strzelił mniej więcej tyle samo...

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
16-05-2011 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #266
Re: Primera Division
A ićpanwchuj z tym drobnym drukiem. Nie wiem w ogóle po co tak pisać. Ani to fajne, ani piękne, ani mądre.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-05-2011 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #267
Re: Primera Division
Po ciekawym dwumeczu Superpuchar Hiszpanii powędrował właśnie do Barcelony. Po obejrzeniu całego pierwszego spotkania i drugiej połowy dzisiejszego bardziej podobała mi się gra Realu. Widać, że Mou znalazł chyba w końcu (prawie) skuteczny sposób na Barce.

Mecze na pewno ciekawsze niż poprzednie Gran Derbi. Może gdyby Real miał lepszego napastnika to rezultat byłby zupełnie inny. Szkoda, że Królewscy nie potrafili zamienić swojej dominacji na boisku na korzystny wynik. Dzisiaj, kiedy było już 2-2 liczyłem, że dogrywka przyniesie zwycięstwo Realu, ale nie wiem sam czy ten ostatni gol wynikał ze zmęczenia, fenomenalnego Messiego czy zwykłego frajerstwa.

W Realu z dobrej strony pokazał się w dwumeczu nasz dawny CR7. Do tego warto pochwalić Marcelo i Coentrao. Zawiódł natomiast w dwumeczu Di Maria i Oezil, który do tego nie wyrabiał kondycyjnie. Oczywiście jak przystało na mecz wysokiej stawki z udziałem południowców nie mogło zabraknąć czerwonych kartek i przepychanek.
18-08-2011 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #268
Re: Primera Division
Sirius napisał(a):Zawiódł natomiast w dwumeczu Di Maria i Oezil, który do tego nie wyrabiał kondycyjnie

W całym dwumeczu zawiódł też moim zdaniem Benzema. Mimo, że strzelił gola na 2-2 to powinien ustrzelić przynajmniej z 3 więcej - na Santiago Bernabeu miał chyba z 5 setek a dziś też nie mógł narzekać na brak dogodnych okazji. Moim zdaniem to on najbardziej przyczynił się do tego, że Real tego trofeum nie zdobył, mimo że w dwumeczy prezentował się lepiej od Barcelony.

PS. Mały bonus: http://www.youtube.com/watch?v=waHNSE4G ... ture=share Wink

Mou Smile

I jeszcze bonus od Szpaka: "To taki zakalec w cieście, które chciałoby się konsumować z przyjemnością. Zwłaszcza taką delicję jak Messi"

W ogóle to co w tym dwumeczu gadali komentatorzy - do Szpaka już się przyzwyczaiłem ale Trzeciak po prostu mnie zniszczył. Jego teorie o tym jak to Barca kupiła Fabregasa z powodu tego że się koleguje z Puyolem i Pique czy masa innych tekstów, których już dokładnie nie pamiętam bo nie spisywałem. No prostu kabaret.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-08-2011 02:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #269
Re: Primera Division
Lasq napisał(a):W całym dwumeczu zawiódł też moim zdaniem Benzema. Mimo, że strzelił gola na 2-2 to powinien ustrzelić przynajmniej z 3 więcej - na Santiago Bernabeu miał chyba z 5 setek a dziś też nie mógł narzekać na brak dogodnych okazji. Moim zdaniem to on najbardziej przyczynił się do tego, że Real tego trofeum nie zdobył, mimo że w dwumeczy prezentował się lepiej od Barcelony.

A ja nie rozumiem, czemu wszyscy nagle w tym sezonie oczekują od Benzemy jakiś cudów. Najpierw go ściągnęli, posadzili na ławie, zatrzymali totalnie jego rozwój. A teraz nagle im się przypomniało, że ma być ich wiodącą postacią w ataku i strzelać bramki w każdym meczu. Jak dla mnie, to trochę śmieszne podejście do sprawy :/

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
18-08-2011 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #270
Re: Primera Division
Abstrahując od tego, że zbyt ufasz słowom pana Trzeciaka, który uważa, że Fabregas może grać na każdej pozycji, prócz obrony i bramki, oraz Szpakowskiego, który ma Aguero za czołg w stylu Drogby, bo ja tam żadnych 5 setek zmarnowanych nie widziałem. Owszem - miał dobre sytuacje, ale nie na tyle, żeby od razu na nim psy wieszać. No i w całym dwumeczu zaliczył 2 asysty i bramkę.
18-08-2011 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości