Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darren Fletcher
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #16
Re: Darren Fletcher
Ciekawie to musiało wyglądać. Na pewno jedna z ciekawszych kontuzji o jakich słyszałem. Teraz z Darrena przez długi czas zapewne będą się naśmiewać w szatni Big Grin


Fan United od 1992 roku
10-03-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Darren Fletcher
Ech, pamiętam to z wodą po goleniu... szkoda mi było chłopaka Wink

Dobrze, że Fletchowi nic się nie stało. Ciekawe, czy w następnym meczu pojawi się na ławce.
Kiedyś mi w kościele drzwi od szafy wyleciały, prosto na mnie... jednym ruchem odrzuciłem obok na stojącego kumpla (widok jego przyjęcia - bezcenne) Big Grin

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-03-2008 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Darren Fletcher
mufc.pl napisał(a):Pomocnik Manchesteru United, Darren Fletcher, może nie wystąpić już w tym sezonie w barwach Manchesteru United z powodu kontuzji kolana, której nabawił się podczas towarzyskiego meczu reprezentacji Szkocji z Chorwacją.

Sir Alex Ferguson potwierdził, że 24-latek nie wystąpi przynajmniej przez najbliższe sześć tygodni z powodu zerwania więzadeł podkolanowych.

Fletcher nabawił się kontuzji podczas środowego meczu reprezentacji Szkocji z Chorwacją, w którym padł remis 1:1. Młody pomocnik został zmieniony minutę przed końcowym gwizdkiem arbitra spotkania na Hampden Park.

Według mnie nie ma się chyba czego obawiać, mamy jeszcze wielu pomocników w pełni sił, a do końca sezonu parę meczów, więc powinno nam iść nawet bez reprezentanta Szkocji. Mimo wszystko szkoda mi Darrena... Ostatnio te drzwi w łazience Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-03-2008 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Darren Fletcher
Fletcher to jeden z nielicznych piłkarzy United, którzy mimo, że są tylko rezerwowymi zawodnikami potrafi świetnie grać jako zmiennik na różnych pozycjach Wink Znów kontuzja przez grę w reprezentacji, a sam Ferguson mówi, że specjalnie nie zagrał z The Reds aby mógł spokojnie dojść do formy. W meczu towarzyskim z Chorwacją miał zagrać 45-60 minut, a on gra cały mecz :shock:
28-03-2008 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Darren Fletcher
paolo napisał(a):Pomocnik Manchesteru United, Darren Fletcher, może nie wystąpić już w tym sezonie w barwach Manchesteru United z powodu kontuzji kolana, której nabawił się podczas towarzyskiego meczu reprezentacji Szkocji z Chorwacją.
A więc właśnie, te towarzyskie spotkania w tym okresie. Nabawił się kontuzji i już wykluczony, i nie ma mocnych. A z tym bywa różnie, czasem jak na złość. Dobrze, że część z naszych ważnych ogniw nie grały, bo bywa różnie, ot co złapie kontuzje, a w tym momencie my na to sobie nie możemy pozwolić.
28-03-2008 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #21
Re: Darren Fletcher
Miko napisał(a):W meczu towarzyskim z Chorwacją miał zagrać 45-60 minut, a on gra cały mecz
W końcu trzeba coś z tym zrobić. Koniec sezonu, a ktoś wymyśla dodatkowe mecze towarzyskie i pół zespołu wyjeżdża niepotrzebnie tracić siły. Mówi o tym Ferguson, Wenger i wielu innych, którzy muszą się martwić o swoich podopiecznych, żeby przypadkiem nie złapać kontuzji. To jest poważny problem.


Fan United od 1992 roku
29-03-2008 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #22
Re: Darren Fletcher
No cóż, szkoda Darrena, bo gdy już dostawał szansę to ładnie pokazywał się na boisku, a tu taki zong i to na meczu towarzyskim :/ Zgadzam się z sebosem że słusznie SAF i Wenger grzmią o tym, tak nie może być, na koniec sezonu każdy zawodnik jest bardzo ważny.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-03-2008 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Darren Fletcher
CzerwonyDiabel napisał(a):Fletcher to młody zawodnik w następnym sezonie powalczy o pierwszą 11-nastkę


Wątpię w to. W środku mamy Scholesa, Andersona, Carricka i Hargreavesa. I ja nie widzę to miejsca dla Szkota.
23-06-2008 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Darren Fletcher
Ale niedługo odejdzie Scholes, przyjdzie kontuzja to Fletcher może się bardzo przydać przynajmniej tak uważam bo bardzo wierzę w Darrena Tongue
23-06-2008 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Darren Fletcher
W MU nie ma czegoś takiego jak pierwsza 11-stka. W pierwszym składzie grają Ci którzy są aktualnie w najlepszej dyspozycji
23-06-2008 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #26
Re: Darren Fletcher
Może faktycznie nie pierwsza 11 ale pewien "optymalny skład" zawsze istnieje.
Dla Fletchera może się znaleźć miejsce na pozycjach Płaczaldo (który mam nadzieje odejdzie) czy Scholesa (ktory nie ma już 20 lat).

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
24-06-2008 01:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #27
Re: Darren Fletcher
Ten optymalny skład nazwałbym raczej "szerokim zespołem" bo nie oszukujmy się nawet gdy zwolni się prawa pomoc a tam Flech może też grać, to i tak szanse są małe aby wybiegał w podstawowym składzie . Środek pomocy: Andi, Rudy , Hargo i Carrick , Fergi sam ma ogromny dylemat któremu dać szanse a którego piłkarza posadzić na ławie więc ...

Szanse do gry bd na pewno dostawał ale i tak zapewne za dużo one nie zmienią bo wg hierarchii bd cały czas pomocnikiem(środkowym) numer5.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
24-06-2008 06:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Darren Fletcher
Cytat:Fergi sam ma ogromny dylemat któremu dać szanse a którego piłkarza posadzić na ławie więc ...

Na początku zeszłego sezonu bałem się, że z tego powodu nastaną konflikty i podziały w naszym zespole. I gdyby inny klub był w podobnej sytuacji to pewnie by tak było. To świadczy o wielkości Fergusona. Każdy z pomocników akceptuje swoją role. To dobrze wróży na przyszłość. Co do Darrena, jeśli będzie w dobrej dobrej dyspozycji to na pewno będzie wybiegał na murawe w pierwszej 11-stce.
29-06-2008 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #29
Re: Darren Fletcher
Darren właśnie podpisał nowy kontrakt obowiązujący do 2012 roku. Oczywiście należy się cieszyć z tej decyzji. Widać, że szkot się u nas świetnie czuje, nawet jeśli nie zawsze może liczyć na występy w pierwszej jedenastce.
Teraz przez dłuższy czas musimy sobie radzić bez Scholes'a, więc liczę na dobre występy Fletcha.


Fan United od 1992 roku
03-10-2008 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #30
Re: Darren Fletcher
sebos_krk napisał(a):Darren właśnie podpisał nowy kontrakt obowiązujący do 2012 roku. Oczywiście należy się cieszyć z tej decyzji. Widać, że szkot się u nas świetnie czuje, nawet jeśli nie zawsze może liczyć na występy w pierwszej jedenastce.
Teraz przez dłuższy czas musimy sobie radzić bez Scholes'a, więc liczę na dobre występy Fletcha.
Bardzo dobra wiadomość dla klubu jak i wszystkich kibiców. Fletch jest takim typem zawodnika na którym zawsze można polegać i ma się pewność, że nie zrobi obrażonej minki jak nie zagra w jednym ze spotkań. Teraz faktycznie gdy kontuzjowani są czołowi środkowi to Szkot ma niebywałą okazję na częstsze występy i zaprezentowanie się jak z najlepszej strony.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-10-2008 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości