Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #361
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Akurat Giggsy jest jak wino: im starszy, tym lepszy. Wink

Tu wcale nie chodzi o to, czy Berbatow jest słaby czy dobry, czy strzela, czy nie strzela. Tylko Ferguson przypadkiem (albo i nie) natrafił na idealną wg siebie parę napastników: szybka pchła z przodu, i umiejący-prawie-wszystko osiłek z tyłu. Stosuje to ustawienie obecnie w naszych najważniejszych meczach i tylko ślepiec tego nie zobaczy. Tak więc chodzi tu o to, kto pasuje mu do koncepcji, a kto nie. A nie o to, czy ktoś jest słaby, czy dobry, czy będzie lepszy, czy już nie będzie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-04-2011 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #362
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Przy założeniu, że Rooney i Chicharito będą grać w każdym meczu, nigdy nie złapią kontuzji, czy dołka formy - Berbatow jest zbędny. Racja.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-04-2011 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #363
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
panopticum napisał(a):Przy założeniu, że Rooney i Chicharito będą grać w każdym meczu, nigdy nie złapią kontuzji, czy dołka formy - Berbatow jest zbędny. Racja.

Nigdzie tak nie napisałem. To może teraz wytłumaczysz nam, czemu Bułgar od 2 miesięcy siedzie na ławie?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-04-2011 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #364
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Serio nie zagrał od dwóch miesięcy?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-04-2011 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #365
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jak wchodzenie z ławki (albo i nawet to nie) w 70. minucie nazywasz graniem, to ok - gra non stop. Rozumiem, że ten podwórkowy sarkazm to sygnał od Ciebie, że nie ma problemu z Bułgarem, który świetnie wręcz czuje się oglądając spotkania z ławki rezerwowych. Sory, nie kupuję tego.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-04-2011 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #366
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Na inny sarkazm mnie nie stać, pochodzenie chłoporobotnicze nie pozwala.
Nie wiem jak się czuje Berbatow. Wiem jednak, że w wywiadach podkreśla, że świetnie się czuje na Old Trafford i nigdy nie skomli jak to go zły Ferguson krzywdzi. Najwyraźniej w przypadku Dymitara nawet to, że nie robi problemu jest problemem.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-04-2011 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #367
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Mubinio napisał(a):czemu Bułgar od 2 miesięcy siedzie na ławie?
- bo Ferguson ma inną koncepcję na grę w obecnym momencie sezonu?
- bo są od niego lepsi?
- bo ktoś może akurat w tej części rozgrywek dać więcej drużynie?

Czego Ty oczekujesz od sir Alexa?


Fan United od 1992 roku
22-04-2011 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #368
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
A mi się cholernie podoba to, że możemy sobie pozwolić na luksus pozostawienia na ławce zawodnika pokroju Berbatowa i co ważne, zrobić to w takim momencie, w którym drużyna absolutnie na tym nie traci.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
22-04-2011 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tapi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #369
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Bułgara można się pozbyć ale tylko pod warunkiem że szanse gry w następnym sezonie otrzyma Danny Welbeck , chłopak jak dla mnie jest świetny . Plus taki że to wychowanek klubu i angol
26-04-2011 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #370
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tak, jego narodowość zmienia postać rzeczy. Wypierdolmy doświadczonego Berbe, bo jest Bułgarem i grajmy Welbeckiem następny sezon...

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
26-04-2011 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #371
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
sebos_krk napisał(a):- bo Ferguson ma inną koncepcję na grę w obecnym momencie sezonu?
- bo są od niego lepsi?
- bo ktoś może akurat w tej części rozgrywek dać więcej drużynie?

Czego Ty oczekujesz od sir Alexa?

Sorry, przeoczyłem Wasze wypowiedzi. :oops:

1. Tak, ma inną koncepcję, o czym pisałem.
2. Czy lepsi, czy gorsi - powiedzmy, że na podobnym poziomie.
3. I też cały czas daje więcej drużynie (ostatnio).

Czego oczekuję od Alexa.... Tego, co właśnie robi. Niewielu trenerów na świecie miałoby jaja, żeby posadzić lidera tabeli strzelców na ławie w decydującym momencie sezonu, i to na rzecz młodziana, który gra 1. sezon w Anglii. I chwała mu za to. I dlatego tutaj pojawia się pytanie: trzymać Bułgara, czy nie trzymać Bułgara. Bardzo go lubię i nie chciałbym, żeby siedział zmarnowany na ławie. Nie zapominajmy o Welbecku, który wg mnie już może stać się 3/4 napastnikiem, i o innych wynalazkach: Dioufie, Kingu, Machedzie.

Zaraz ktoś napisze: "Czemu porównujesz Berbatowa do młodzianów, którzy nic nigdy nie osiągnęli i nie walą po 20 goli w rozgrywkach?". Pamiętajmy, że gdy odchodzili Robson i Ince, ludzie też tak mówili.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
26-04-2011 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #372
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Pewne jest, że po sezonie ubędzie trzech znakomitych piłkarzy, dwaj kończą piękną przygodę z piłką, trzeci ma strasznego pecha do kontuzji. Może odejść też czwarty ciągle czekający na bycie nr jeden w bramce United, piąty, choć bardzo doświadczony, pełnił w tym sezonie wyjątkowo marginalną rolę w zespole, w konsekwencji nawet nie dane mu było dostać medalu za zwycięstwo w PL. Jest już pięciu a może być i szósty, ten przystojny napastnik you know. Ale i to mało bo dziś gruchnęła jeszcze nieoficjalna wiadomość, że nasz rudowłosy czarodziej może pójść w ślady Neva i zakończyć swoją piłkarską historię. Jest jeszcze opływowogłowy francuski skrzydłowy, choć jego ewentualne wytransferowanie nie byłoby jakoś szczególnie zauważalne. Stanęło na ósemce. Dawno nie było takiej migracji, bo choć do składu na stałe wejdą Ci młodsi, może ktoś z akademii dostanie szansę to i tak należy się spodziewać co najmniej trzech transferów. Lato będzie wyjątkowo gorące.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-05-2011 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #373
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
No i chyba jeszcze się nie doliczyłem jednego.

Cytat:piąty, choć bardzo doświadczony, pełnił w tym sezonie wyjątkowo marginalną rolę w zespole, w konsekwencji nawet nie dane mu było dostać medalu za zwycięstwo w PL

Równie dobrze pasuje do Browna, jak i Owena. Ja zrozumiałem, że chodzi o tego drugiego. Natomiast od dłuższego czasu już mówi się, że Wes nie otrzyma nowego kontraktu, w związku z czym Ferguson rozgląda się fe Francji za uzupełnieniem linii defensywnej.
30-05-2011 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #374
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Do składu wejdzie Ghańczyk z angielskim paszportem słusznie zwany "czarnym Eusebio" oraz pewien Sprytny (ang. Clever) chłopak z Manchesteru. Ciekawe czy w składzie znajdzie się miejsce dla młodego Włocha, któremu angielska piłka pasuje bardziej od rodzimej? Czy irlandzki obrońca, na którego po dwóch sezonach patrzyliśmy jak na doświadczonego rutyniarza wyjdzie z dołka formy? Czy pisanie o piłkarzach bez użycia nazwisk będzie nowym trendem?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-05-2011 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #375
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Sirius napisał(a):Równie dobrze pasuje do Browna, jak i Owena. Ja zrozumiałem, że chodzi o tego drugiego

Jednak o Browna Wink

panopticum napisał(a):Czy pisanie o piłkarzach bez użycia nazwisk będzie nowym trendem?

No kurwa! W pyte by było, to takie poetyckie. Nawet troche lepsze od pisania DF24, R10, TK29 i Be33. Poza tym nawet mistrz komentowania Darek Szpakowski zamiast mówić piłka wolał określenie "ten okrągły przedmiot pożądania 22 piłkarzy".

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-05-2011 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości