Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 07/08
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #136
Re: Premier League 07/08
Kula napisał(a):Nasze kochane poolki mają zaj***sty terminarz Smile

23 marzec : Man Utd v Liverpool - liga
30 marzec : Liverpool v Everton - liga
2 kwietnia : Arsenal v Liverpool - cl
5 kwietnia : Arsenal v Liverpool - liga
8 kwietnia : Liverpool v Arsenal - cl

Każdy mecz o życie Smile
jak ja im nie zazdroszczę Big Grin zmęczenie da o sobie znać- bez wątpienia. tylko l'pool ma taka lipe ze w lidze musza zachowac 4 miejsce aby móc pózniej startowac w LM, a ławka u nich nie za szeroka ciekawe jak benitez to rozegraWink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-03-2008 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #137
Re: Premier League 07/08
Kolejny prezent od Kanonierów Big Grin Super, chociaż niewiele zabrakło a przegraliby po raz 2 z M'boro, ale trzeba i tak się cieszyć z tego co jest. Po naszym dzisiejszym niemrawym spotkaniu Arsenal mnie pocieszył Big Grin Czyli jak wygramy z Fulham to będziemy mieli 3 pkt przewagi- bardzo dobrze Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-03-2008 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #138
Re: Premier League 07/08
Arsenal zremisował = United nowym liderem mimo rozegrania 1 meczu mniej ];-> - I'm lovin' it

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
15-03-2008 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Premier League 07/08
Cztery następne mecze Kanonierów
2008-03-23 Chelsea w
2008-03-29 Bolton w
2008-04-05 Liverpool d
2008-04-12 Manchester Utd w

Arsenal Londyn stoi przed trudnymi wyzwaniami, nie wykorzystali szansy z "średniakami" Premiership i już są na drugim miejscu. Póki co zdecydowała różnica bramek. A mamy jeszcze przecież jeden mecz do rozegrania.
15-03-2008 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #140
Re: Premier League 07/08
Arsenal zremisował na Emirates Stadium z Boro 1-1 i United wychodzi na pozycję lidera. Przegrywali do 85 minuty ale niestety Kolo Toure strzelił bramkę na remis :/.
Nas uratował Ronaldo, strzelona bramka w 76 minucie dała nam zwycięskie 3 punkty.
Liverpool wygrał 2-1 ( przegrywali 0-1 z Reading na Anfield ), Chelsea wygrała z ekipą Roy'a Keane'a, więc prawie wszyscy faworyci zdobyli 3pkt oprócz "Kanonierów" Tongue
15-03-2008 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #141
Re: Premier League 07/08
Bym się nie zdziwił, gdybym zobaczył Arsenal w przyszłym sezonie albo w kwalifikacjach do LM albo do UEFA.
16-03-2008 01:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kiciarski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #142
Re: Premier League 07/08
Nie przesadzajmy ... Arsenal zapewne już niedługo odzyska swoją formę jak to zawsze było ale obym się mylił. Obecnie wychodzi na to, że The Blues są jedynymi kandydatami w walce o mistrzostwo z Utd. Ciekawe jak to będzie ... dobrze wygląda cała czwróka zresztą. Wiedziałem, że młody zespół Arsenalu wymięknie w końcówce i oby dak dalej.

:arrow:
16-03-2008 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #143
Re: Premier League 07/08
Zobaczymy co się stanie w następnej kolejce PL, będą takie mecze: United - Liverpool oraz Chelsea - Arsenal, one zadecydują kto będzie tak na prawdę nadal walczył o mistrza Anglii.
16-03-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kiciarski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #144
Re: Premier League 07/08
Jak na razie z "cięższymi" rywalami mamy dobry wynik Wink

United 2-0 Chelsea
Liverpool 0-1 United
Arsenal 2-2 United

Fajnie byłoby pokonać u siebie Liverpool i Arsenal, a także dobry rezultat osiągnąć na Stamford Bridge. A może o mistrzostwie nie zadecydują pojedynki typu, Arsenal - United, Chelsea - Liverpool tylko spotkania z mniej docenionymi klubami, grając z nimi można stracić łatwe punkty Wink Ciekawie zapowiada się końcówka tego sezonu ...
16-03-2008 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kiciarski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #145
Re: Premier League 07/08
Tak myślałem, że wysiądą w końcówce a ten etap rozgrywek można już za taki uznać. W tym momencie już każda strata punktów kończyć się może fatalnie.

W obecnym sezonie do tej pory rozegraliśmy 42 spotkania (we wszystkich rozgrywkach)
Wygrane:30
Remisy:6
Porażki:6

Strzeliliśmy 79 goli, ze średnią prawie dwóch goli na mecz (dokładnie 1,88), straciliśmy 24 bramki (15 w lidze), pół bramki na mecz (dokładnie 0,57).

Widać że dobrze się trzymamy, narazie najlepsza defensywa w Premiership i oby tak do końca.
16-03-2008 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seba77 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #146
Re: Premier League 07/08
Na pewno wiele będzie zależało od naszego środowego meczu z Boltonem. To będzie bez wątpienia pierwszy punkt odpowiedzi na pytanie - kto będzie tryumfatorem w rozgrywkach Premier League. Sytuacja w tabeli jest bardzo prosta i chyba na próżno o niej każdemu z osobna szczegółowo opowiadać. Jednak sobie pomyślałem o rozpisaniu wszystkich możliwych sytuacji wink.gif. Może najpierw o nich.

Jeżeli za dwa dni zdołamy wygrać z "Kłusakami", wtedy przegonimy Arsenal i będziemy prowadzić dokładnie trzema punktami. W ten sam dzień co my, swój mecz rozegra także Chelsea, ale po kolei.
Zwycięstwo ustawiłoby nas w bardzo korzystnej sytuacji. Prócz zdobyczy punktowej wyrównalibyśmy liczbę rozegranych meczy (30). Tabela wyglądałaby tak:

1. Manchester United | 70 |
2. Arsenal Londyn | 67 | (3 punkty przewagi)
3. Chelsea Londyn | 64 | (6 punktów przewagi)

Zakładając, że The Blues na White Hart Lane spiszą się doskonale i zdołają stamtąd wywieźć komplet punktów, wtedy zrównają się ilością oczek z Arsenalem lecz będą go wyprzedzać pod względem bilansu bramkowego. W przypadku wygranej Chelsea, tabela zmieniłaby się następująco:

1. Manchester United | 70 |
2. Chelsea Londyn | 67 |
3. Arsenal Londyn | 67 | (bilans bramkowy)

Przegrana bądź remis podopiecznych Granta oczywiście drugiego miejsca im nie gwarantuje, Kanonierzy w sytuacji dobrej postawy Tottenhamu obroniliby drugą lokatę. Poza tym - istnieje również inna możliwość odskoczenia AFC, mianowicie - remis lecz myślę, iż powalczymy. Bolton to nie piłkarska potęga i spokojnie powinniśmy zwyciężyć. Trzeba wziąć się w garść i zacząć wykorzystywać sytuacje. Przegrana z Wanderers (10 % szans) spowodowałaby oczywiście utrzymanie się na fotelu lidera ale nie zwiększyłaby naszego dorobku punktowego. Wszystko przed nami.

Jak na razie to tylko gdybanie. Wiemy przecież, że w następnej kolejce Arsenal podejmie właśnie Chelsea i jeżeli nie zdoła wygrać potyczki na Stamford Bridge to w zależności od uzyskanego wyniku, pomogą nam w utrzymaniu pierwszego miejsca (porażka = odskoczymy na 6 pkt od nich i 3 od CFC, remis = od obu zespołów odskakujemy już na 5 pkt, wygrana = trzymamy 3 pkt. przewagi). Więc tak czy siak - wspaniale dla nas, trzeba jedynie wygrać z Boltonem. To też jest jedyny warunek.

Dlatego trzymajmy kciuki za nasze Diabełki i bądźmy dobrej myśli. Wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek i dlatego ważne jest, by nie popełniać błędów. Mam głęboką nadzieję, iż obronimy tytuł smile. 8-)
17-03-2008 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kiciarski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #147
Re: Premier League 07/08
Nawet gdyby Chelsea miała remis punktowy z nami to i tak mamy przewagę bramek strzelonych, wynosi ona 10 Big Grin Poza tym mamy też mniej bramek straconych, ale tylko o 3 mniej niż The Blues Sad. Defensywa w Premiership na razie jest :twisted: najlepsza i oby tak do końca. Jutro czeka nas mecz z Boltonem ... oby bez straty bramki, będzie zadowalać mnie wynik 2-0, niech Ronaldo coś strzeli aby oddalił się od Torresa, który ma 20 trafień i Rooney ... byłoby miło gdyby coś walnął Big Grin Big Grin
18-03-2008 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #148
Re: Premier League 07/08
Ci co nie oglądali wczorajszych derbów Londynu niech żałują. Zaje**sty mecz !!! Strzelanina zaczęła się od początku meczu a trwała do 90 minuty Smile . Joe Cole wymiatał na boisku, on jest po prostu bdb. graczem. Dimitar również, może uda nam się go w lecie zakupić ? oby tak.
Dla mnie to był chyba najlepszy mecz w tym sezonie.
20-03-2008 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #149
Re: Premier League 07/08
No to dawać linki do meczu, też chętnie się odchamię i obejrzę Wink Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
20-03-2008 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #150
Re: Premier League 07/08
Cytat:Manchester United vs Bolton Wanderers
Full Game English Commentary H264 1000kbps 769MB
http://www.mininova.org/tor/1255793
or
http://www.mediafire.com/?j6cmtfedigu

Nie musisz dziękować :-), calutki meczyk, jakość miodna ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
20-03-2008 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości