Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
kandydat murowany- Louis Saha. Doznał kolejnego urazy ścięgna, znowu na treningu. Wszyscy zdajemy sobie sprawę że jest wspaniałym graczem, ale ile można?! Każdemu w końcu nerwy puszczają, ja już mam dość tej niepewności, niech idzie gdzieś, tesli ktoś go bd chciał w ogóle, w końcu to wydatek bez korzyści na dzień dzisiejszy.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
18-04-2008 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
To jest już przekleństwo, Saha znowu nabawił się kontuzji, co najlepsze chyba na pierwszym treningu. Ja już zdążyłem się przyzwyczaić do tego, że mamy tylko dwóch napastników... Ale w takim wypadku jaki klub będzie chciał kupić takiego zawodnika...
Ferguson ma naprawdę problem co zrobić z Luisem...

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
18-04-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #63
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ciężka sprawa z francuzem, bo wg mnie jest bliżej zakończenia kariery niż powrotu do pełnej sprawności. To już nie wynika z przypadku, pecha- to jest po prostu fatalny stan zdrowia, który nie pozwala mu na swobodną grę z takim obciążeniem :cry:
Ja bym bardzo chciał, żeby wrócił, bo to piłkarz nieprzeciętny, ale coraz mniej w to wierze.


Fan United od 1992 roku
18-04-2008 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #64
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Wydaje mi się że tą kolejną kontuzją Louis już kompletnie pogrzebał swoje możliwości co do gry na Old Trafford w następnym sezonie. Bardzo go lubię i podziwiam jego możliwości, ale niestety nie daje nam za wiele szans co do zaprezentowania tego co potrafi. Mówię to z żalem ale nie widzę Sahy w teamie w następnym sezonie i może faktycznie bliżej mu do zakończenia kariery niż powrotu do gry :roll:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-04-2008 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jeśli sztab medyczny United, sprawiając cuda w przypadku Vidica i Roo, nie potrafi sobie poradzić z Sahą to chyba logiczne że jego kariera na OT się już kończy. Za kasę którą wydajemy na lekarzy można by było opłacić średniej klasy piłkarza, i przynajmniej jakiś pożytek by z niego był.
Szkoda mi Sahy naprawdę pod od początku kariery miał pod górkę, ale...
to ostateczność, która jest konieczna

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
18-04-2008 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Saha to bardzo dobry napastnik. No kto w poprzednim sezonie grał znakomicie w fazie grupowej w CL? Ale to nie zmienia faktu, Saha powinien opuścić klub z OT, niech taki Welbeck zajmie jego miejsce na ławie lub Cambell.
19-04-2008 08:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Kisia92 napisał(a):Jeśli sztab medyczny United, sprawiając cuda w przypadku Vidica i Roo, nie potrafi sobie poradzić z Sahą to chyba logiczne że jego kariera na OT się już kończy. Za kasę którą wydajemy na lekarzy można by było opłacić średniej klasy piłkarza, i przynajmniej jakiś pożytek by z niego był.
Szkoda mi Sahy naprawdę pod od początku kariery miał pod górkę, ale...
to ostateczność, która jest konieczna

I tak swoje dla Man Utd zrobił Smile Jeśli odejdzie będę go dobrze wspominał
14-05-2008 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
No i pierwszy transfer MU w przyszłym okienku. Jednak nie jest to kupno, a sprzedaż... Gerarda Pique za 6mln funtów do Barcelony. Zaskoczony nie jestem, bo od tak sobie testów medycznych nie robiłby sobie. Miejmy nadzieję, że to teraz Evans będzie łatał dziurę w obronie w razie kontuzji Vidica lub Rio.
18-05-2008 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Saha na sprzedaż a niby czemu ???

Jakbyście nie wiedzieli to właśnie Louis jest 4 najlepiej zdobywającym bramki dla United zawodnikiem - mimo tego że zagrał tylko 17 spotkań z czego większość to były końcówki.

Widzę że dla większości Saha jest zbędny ale gdyby nie on to nie mielibyśmy 3 punktów w meczu z Sunderlandem kiedy to Louis wrócił po kontuzji i pokonał bramkarza "Kotów" strzałem z głowy :/

Saha ma ważny kontrakt do 2009 roku i nie raz SAF wypowiadał się że dopóki Louis nie sprawia problemów w United i godzi się ze swoją rolą w tym klubie to u nas zostanie


Jedynym który musi opuścić OT jest "mega portugalska gwiazda " Cristiano Ronaldo - koleś nie jest lojalny i mu odbija, a SAF za tą łajzą stawał zawsze ( czy podczas jego pierwszych sezonów na Ot czy też podczas sprzeczki z Roo na Mistrzostwach Europy).

Dla mnie nie ma dla niego miejsca w United !!!

Pozbyłbym bym się jeszcze kogoś z dwójki Kuszczak lub Foster ale to w następnym sezonie Tongue
24-06-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #70
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
bob-sley napisał(a):Pozbyłbym bym się jeszcze kogoś z dwójki Kuszczak lub Foster ale to w następnym sezonie
Van der Sar będzie grał ostatni sezon, więc niby czemu mieli by się pozbywać bramkarzy? Najlepiej będzie jednego po prostu wypożyczyć.


Fan United od 1992 roku
24-06-2008 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Dlatego że musimy pozyskać klasowego doświadczonego bramkarza a ani Kuszczak i ani Foster w moich oczach takiego potencjału nie mają.

Zgodzę się z Tobą na ten sezon wypożyczyć jednego i stawiam na wypożyczenie Fostera Tongue ale za rok któryś z bramkarzy będzie musiał opuścić OT

Dla mnie najlepszym zastępcą Edwina byłby bramkarz Boltonu Jussi Big Grin
24-06-2008 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #72
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jaaskelainen? Nieeeee, jakoś nie jestem do niego przekonany i uważam, że Fin prezentuje poziom zbliżony do Polaka.

Jednak, mimo wszystko lepiej, że wśród bramkarzy mamy kłopoty bogactwa, a nie przeciwnie, bo wielkie trio Caroll-Howard-Ricardo do dziś jest wg. mnie the best of the best Tongue
24-06-2008 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jedynym powiązaniem między Jussim a klasowym bramkarzem jest piątka... przybita przed meczem z Edwinem. :?
24-06-2008 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #74
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nie rozumiem jaki jest sens w pozbywaniu się chyba najbardziej utalentowanego angielskiego bramkarza? W Watford był genialny, a w swoim debiucie w barwach United nie gorszy. Tacy piłkarze musza u nas dostawac szansę. Jussi? Nie, dzięki. Ben lepszy.
24-06-2008 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tomek91 zapomniałeś o wspaniałym Francuzie nie jakim Fabienie Tongue

Mally ---> oki niech będzie to kogo proponujesz ?? Wink
24-06-2008 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości