Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #76
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Z obecnej kadry United nikogo nie wyrzucamy. Wszyscy maja zsotac i tyle. Zostanie Sylvek zostanie Saha i cała reszta, a napewno zostanie juz Foster i Kuszczak, bo przecież za rok juz nie bedzie VDS więc wtedy będzie pole do popisu dla nich Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
24-06-2008 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #77
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
bob-sley napisał(a):Tomek91 zapomniałeś o wspaniałym Francuzie nie jakim Fabienie Tongue

Mally ---> oki niech będzie to kogo proponujesz ?? Wink

Proponuję, żeby na razie nic nie proponować. No i przy okazji nie jestem od proponowania, mogę co najwyżej wypisać moje wszystkie marzenia.

O, ale nawet wymyśliłem. Boruc. Cześć.
24-06-2008 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Crazy KaMil Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #78
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ja jestem zagorzalym przeciwnikiem Crisa. Wiem że go uwielbiacie ale ja nie mailbym nic przeciwko żeby odszedł. Ale jeśli chodzi o dobro ManUtd lepiej żeby został. Jakoś to przeżyjeSmile
25-06-2008 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #79
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nad odejściem Ronaldo nie ma co rozpaczać, trzeba doszukiwać się zalet Wink No, więc kasa, nikt już nie bd wymyślał, że United jest drużyną 1 zawodnika i neosy się odwalą Smile Poza tym jego gwiazdorski styl bycia bardziej pasuje do Realu niż tu do United, bo Ferguson po prostu nie toleruje gwiazdorstwa i piłkarzy, którym sodówa strzela do głowy.
25-06-2008 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Beckham odszedł do Realu potem przeszedł od LA Galaxy a teraz jest nową twarzą Emporio Armaniego w kolekcji jesień-zima Tongue i to samo czeka Ronaldo Big Grin

Chce do Realu niech idzie a zobaczy wtedy czy ktoś stanie za nim w obronie jak zawali ważny mecz - Cris dzięki za ostatni sezon ale Twoja postawa i lojalność wobec klubu, sztabu i kibiców nakazuje jedno .... ZERO SZACUNKU !!!
25-06-2008 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Diablik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Więc tak. Według mnie powinno odejść 2 graczy.

Pierwszym z nich jest Louis Saha
Dlaczego? A dlatego, że przez 3/4 sezonu siedzi w szpitalu i nie daje drużynie możliwości rotacji w napadzie i nie mamy nic z tego zawodnika:/

Drugim jest John O'shea.
Dlaczego? A dlatego, że gra beznadziejnie, w lidze w kilku występach zdążył kilka bramek zawalić, więc nie potrzebny nam zawodnik, który potrafi zepsuć robotę, a nawet jak weźmiemy za niego małe pieniądze to trudno. Lepsza mała kasa niż duże błędy John'a
25-06-2008 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #82
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Diablik napisał(a):Drugim jest John O'shea.
Dlaczego? A dlatego, że gra beznadziejnie, w lidze w kilku występach zdążył kilka bramek zawalić, więc nie potrzebny nam zawodnik, który potrafi zepsuć robotę, a nawet jak weźmiemy za niego małe pieniądze to trudno. Lepsza mała kasa niż duże błędy John'a
mówimy o piłkarzu, którego bym nie oddał za żadne pieniądze. Facet potrafi załatać każdą dziurę, w każdej formacji i robi to więcej niż przyzwoicie. Nie narzeka gdy jest sadzany na ławkę, wprowadza dobrą atmosferę do zespołu. potrafi wytrzymać presję, gdy druzyna tego potrzebuje.
Znajdź mi drugiego takiego piłkarza. Takich grajków w zespole potrzebujemy.


Fan United od 1992 roku
25-06-2008 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #83
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Diablik napisał(a):Drugim jest John O'shea.
Dlaczego? A dlatego, że gra beznadziejnie, w lidze w kilku występach zdążył kilka bramek zawalić, więc nie potrzebny nam zawodnik, który potrafi zepsuć robotę, a nawet jak weźmiemy za niego małe pieniądze to trudno. Lepsza mała kasa niż duże błędy John'a
Ok rozumiem, że Saha na odstrzał, ale Oszej to porządny zawodnik i on zostanie. A to że grał beznadziejnie - widziałeś wszystkie jego mecze w sezonie?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
25-06-2008 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #84
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
O'Shea juz nie raz ratowal dupe Manchesterowi, np. w meczu z LFC bodajze ponad rok temu kiedy w doliczonym czasie gry strzelil jedyna bramke w tamtym meczu. Poza tym jest cholernie uniwersalny. Taki zawodnik to skarb Smile
25-06-2008 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Diablik napisał(a):Więc tak. Według mnie powinno odejść 2 graczy.

Pierwszym z nich jest Louis Saha
Dlaczego? A dlatego, że przez 3/4 sezonu siedzi w szpitalu i nie daje drużynie możliwości rotacji w napadzie i nie mamy nic z tego zawodnika:/

Drugim jest John O'shea.
Dlaczego? A dlatego, że gra beznadziejnie, w lidze w kilku występach zdążył kilka bramek zawalić, więc nie potrzebny nam zawodnik, który potrafi zepsuć robotę, a nawet jak weźmiemy za niego małe pieniądze to trudno. Lepsza mała kasa niż duże błędy John'a


A moim zdaniem ani jeden ani drugi

Saha --> to lojalny zawodnik chociaż prawda ma problemy z kolanem ale miejmy nadzieję że w tym sezonie nie zdobędzie 5 bramek a z 10. Grał on tylko w 17 spotkaniach a i tak był 4 strzelcem dla United. Świetna gra głową, waleczność i oddanie United i woli Fergusona przemawiają na korzyść Francuza

O'Shea ---> on gra wszędzie jak na środku obrony, po nieraz zmieniał Evrę czy grał w linii pomocy. Zawodnik o przeciętnych umiejętnościach ale za to potrafi dostosować się niemal do każdej pozycji jaką przydzieli mu Ferguson
25-06-2008 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Crazy KaMil Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Zgadzam sie z Bobem. O shea jest na serio waznym ogniwem w zespole. A na temat Sahy to duzo nie trzeba mówić. W innym temacie jest napisane tak: " gdy gra jest jednym z najlepszych snajperow". Czy trzeba coś dodać? a że choruje (kontuzje) to trzeba przezwycieżyć. I czekać na wspanialego francuzaSmile
26-06-2008 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #87
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
O'Shea wywalić to samobójstwo. Jest tak zwaną zapchajdziurą, ale za to na jakim poziomie. Nie wiem czy pamiętasz, potrafi grać nawet na bramce Wink I nie narzeka Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-06-2008 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ja bym sprzedał Sahę, bo nie mamy z niego kompletnie pożytku. Strzelił z 5 bramek, ale równie dobrze mógłby tyle strzelić MANUcho czy każdy inny napastnik, chociażby Welbeck, a zważywszy na to, że są zdecydowanie bardziej dyspozycyjni, to byłoby z nich o wiele więcej pożytku. No i Welbeck by się rozwijał i kto wie, może nareszcie jakiś utalentowany wychowanek po Scholesie, Giggsie, Becksie i Neville'u.
26-06-2008 09:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tomek91 napisał(a):nikt już nie bd wymyślał, że United jest drużyną 1 zawodnika i neosy się odwalą Smile
To jest jakiś sensowny argument. Trzeba tylko Fergusonowi dać znać. :lol:
26-06-2008 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Diablik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
No nie ujmuję nic O'shea, że w tamtym sezonie strzelił zwycięską bramkę i jest zapchajdziurą. Jezeli by sie zgłosili ludzie, że chcą dać za niego 2 mln to niech wsadzą sobie je w buty. Jezeli dostalibyśmy za niego konkretne pieniądze jak za tego zawodnika to ja bym się zgodzil ( konkretne=10mln) i kupiłbym ( ale jest juz do tego odpowidni temat, więc nie będę sie rozpisywałBig Grin)
26-06-2008 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości