Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #496
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
A ile musimy im dopłacić?

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
19-06-2014 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #497
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Właśnie jeszcze ponoć oni nam chcą dać 8.
20-06-2014 07:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #498
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Odszedł Evra, odchodzi Bebe. Ciekawe kogo jeszcze pożegnamy.
Ostatnio pisano, że WHU chce Zahę i Younga. Tego drugiego podobne chce także Aston Villa. Ciekaw jestem co z Andersonem, bo wątpię by znalazł się głupiec, który zapłaci choćby 1 mln za zawodnika który kondycyjnie wytrzymuje ledwo 45 minut.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2014 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #499
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Anderson może do Brazylii by wrócił? Porto odgrzebało Quaresmę to może na niego by się skusili.
West Ham lubi brać szrot także Younga mogliby kupić, mordercze skrzydła Jang-Dałning. Ciekawe czy znajdziemy frajera na Fellainiego.
Nani i Kagawa raczej nie powinni mieć problemów ze znalezieniem nowego klubu.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
23-07-2014 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #500
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Kagawa z pewnością nie będzie miał problemów, zwłaszcza, że go nie będzie szukał.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
23-07-2014 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #501
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
A powinien. Kagawa przy obecnym stanie osobowym jest w United absolutnie zbędny. Nie ma szans na grę w podstawowym składzie a marnowanie go na ławce jest głupie. Wart sporo, tygodniówka spora. Lepiej go sprzedać i w to miejsce sprowadzić jakiegoś defensywnego pomocnika albo stopera.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
24-07-2014 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #502
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
W przypadku Kagawy wszystko zależy od tego co planuje grać LVG. Jeśli rzeczywiście chcemy w większości spotkań grać 3-5-2 to Shinji powinien odejść, podobnie zresztą jak Chicharito. Nie ma sensu ich trzymać na ławce, skoro na ich pozycje mam kilku zawodników. Jeśli jednak po transferze odpowiedniego zawodnika do środka pola, LVG zdecyduje się grać 4-3-3 a 3-5-2 tylko w niektórych spotkaniach to Shinji powinien zostać.

Wiele jest znaków zapytania. Mam nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu coś się wydarzy, zarówno w kwestii sprzedaży jak i kupna nowych zawodników.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-07-2014 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #503
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czytałem gdzieś ostatnio, że Atletico sonduje transfer Kagawy. Myślę, że czas Japończyka na OT dobiegł końca. Bardzo fajny piłkarz, którego po prostu szkoda trzymać na ławce rezerwowych. Jest Mata, na "10" może pograć Herrera, jest też Powell. W 3-5-2 Kagawa nam się po prostu nie przyda. Od początku ten transfer wydawał mi się niepotrzebny no i niestety Japończyk nie błysnął na OT.

To samo tyczy się zresztą Groszka. Wydaje mi się, że przy RvP, Roo, Welbecku, Powellu i Wilsonie nie ma sensu trzymać go na ławie. Osobiście bardzo lubię Javiera, zawsze miałem do niego małą słabość ale to czas rozstania. Chociaż, zostawiłbym furtkę w postaci klauzuli pierwokupu. Nie wiadomo co się wydarzy za rok-dwa. Dogadać się z kupującym klubem na klauzulę i mieć Groszka jako opcję.

Ciekaw jestem czy Juventus skusi się na Naniego. Temat przycichł, a skrzydłowi są im raczej potrzebni.

O tym, że liczę na transfery Andersona i Fellainiego nie ma co pisać bo wszyscy się z tym zgadzają raczej.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
04-08-2014 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #504
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Dla mnie sprawa Kagawy i Groszka jest niemal identyczna. Jeśli tylko obaj chcą być rezerwowymi to grzech ich wyganiać. Jednak jeśli chcą odejść, to niestety trzeba im to umożliwić. Obu bardzo lubię i cenię i dlatego sądzę, że nie można im dłużej niszczyć kariery.

W ogóle LVG wypowiedział się, że po powrocie do Manchesteru będą decyzję apropos ludzi, którzy byli na tournee. Komu Waszym zdaniem podziękuje Holender? IMO pewniakiem jest niestety Nani. Mam sentyment do gościa, ale nie ma dla niego miejsca w tym ustawieniu. Widać było, że LVG też sobie to uświadomił, bo jak z początku tournee jeszcze Portugalczyk grywał, tak teraz już szans nie dostaje. Z zespołem nie zostanie też raczej Zaha, tylko tu pewnie będzie wypożyczenie.

Anderson jest tak słaby, że nawet na tournee nie pojechał i oby ktoś go wziął. Btw. czytałem dziś jakąś plotkę, że podobno Andi został w Manchesterze, żeby zrzucić 15 kg Big Grin

Young się chyba wybronił, Keane pójdzie pewnie na wypożyczenie. Ciekawy jestem co z BLackettem. To pewnie będzie zależne od tego, jak nam pójdzie szukanie nowego środkowego obrońcy. No i chyba tyle, zobaczymy, czy LVG widzi to podobnie, jak ja Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-08-2014 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #505
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Moim zdaniem zawodnicy OUT to:
- Clev - za całokształt. Kolejna niby gwiazdka naszej szkółki, na siłę promowany ( kolejny Gibson, Bardsley itp) Nic nie wnosi do drużyny.
- Anderson - bez komentarza
- Nani - ileż można czekać na drugiego Ronaldo :-D
- Nie mam przekonania do Fletchera (wiem :-) co niektórym podniesie się ciśnienie) dla mnie to taki wyrobnik coś jak kiedyś O`Shea.
-
20-08-2014 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #506
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Z tym Fletcherem to pojechales. Jeszcze ma czas by po chorobie wrócić do formy i znów zachwycać w najważniejszych spotkaniach.
Już wystarczy pozbywania się prawdziwych diabłów z zespołu i to z takim doświadczeniem. Ta szatnia musi się opierać na charakterze nie tylko trenera, ale też piłkarzy takich jak Darren.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2014 22:46 przez sebos_krk.)
20-08-2014 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #507
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Wiem, że to budzi kontrowersje ale przyznajcie szczerze, że Fletcher to nie jakaś bajeczna technika, to nie jest zawodnik, który potrafi odmienić losy meczu. To jest dobry "wyrobnik" i tyle.
Lubię go ale to nie zmienia faktu, że potrzebujemy kogoś ... hmmm jak to ująć .... starego dobrego Roya Keana. Jak coś nie idzie to zebym widział tzw "wkurwa" u niego, żeby przeciwnik widział że musi teraz uważać bo ma wkurzonego byka (a raczej diabła) przed sobą. Fletch jest dobra alternatywą ale nie spełnieniem tego co potrzebujemy w środku pola. Wiem, że będzie to raczej nasz podstawowy zawodnik bo nie nadaremnie dostał wicekapitana.
21-08-2014 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #508
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nie sądzę, aby Fletch był podstawowym wyborem van Gaala, jeśli to ma Cię uspokoić.
tomalq napisał(a):to nie jest zawodnik, który potrafi odmienić losy meczu.
Przypomnij sobie jego grę i gole w meczach z największymi rywalami. Zawsze można było na szkota liczyć, wtedy kiedy innym zdarzyło się zawodzić.
Ta dyskusja już była wieki temu i myślałem, że już nie wróci Smile


Fan United od 1992 roku
21-08-2014 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #509
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Sprzedaż Flecza nie ma sensu obecnie. Po pierwsze, kto by za niego zapłacił? Po drugie to wychowanek, Diabeł i doświadczony zawodnik, zapewne ma dobry wpływ na szatnię.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
21-08-2014 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #510
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Fletcher ma największy monopol na grę w Manchesterze United ze wszystkich obecnie zawodników w kadrze. Nawet z tym nie handlujcie.
21-08-2014 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości