Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #226
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Chudy napisał(a):
Cytat:Ulżyło mi..
Mi również! Smile
teraz jeszcze tylko Berbatov pozostał do zbycia

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
10-05-2010 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #227
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Berbastay.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-05-2010 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #228
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nie uśmiecha mi się oglądanie kolejnych meczów z bulgarską gwiazdą. Nie jestem fanem jego wesołej twórczości, choć go nie wyśmiewam, ale wolałbym widzieć w ataku kogoś kto ma większe szczęście do zdobywania goli, bo jak Roo nie ma to ataku brak. Ma technikę ale nie potrafi tego odpowiednio wykorzystać.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
10-05-2010 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #229
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Berbatovowi to ja bym zrobił testy szybkościowe i wtedy zobaczył, czy ma zostać czy odejść Big Grin W sumie szkoda kogoś z taką techniką, no ale jak dalej ma tak piekielnie szybko przebierać nogami i strzelać hattricki głową co mecz, to niech sobie idzie. Big Grin

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
10-05-2010 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #230
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Chudy napisał(a):Ben Foster odchodzi z Manchesteru United. Klub z Old Traffford uzgodnił z Birmingham City warunki sprzedaży swojego bramkarza za około 6 milionów funtów. W ekipie "The Blues" Foster zastąpi wracającego do Manchesteru City Joe Harta.


Ulżyło mi..

Daily mail Wink nie ma tak łatwo Big Grin
10-05-2010 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #231
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Mubinio napisał(a):Berbatovowi to ja bym zrobił testy szybkościowe
W meczu ze Stoke asyste zaliczył po wyprzedzeniu obrońcy...tylko on ma problemy chyba z mentalnoscią- jemu się chyba po prostu nie chce biegać, bo inaczej tego nie pojmuje. Hattricka nie musi strzelać, wystarczyłoby żeby nie partaczył tych wszystkich setek jakie dostaje.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
10-05-2010 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #232
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
O odejściu Berbatova to ja nawet nie chce słyszeć.

No chyba że ktoś zna konkretnego zawodnika za rozsądne pieniądze, dałby sobie radę w tak trudnej lidze jak Premier League, który nie będzie kaprysił gdy posiedzi trochę na ławce ( w systemie 433/451 jako zmiennik Roo) i przy tym będzie nam gwarantował większą liczbę bramek i asyst w sezonie.
Poza tym, teraz nikt nam za Bułgara nie da nawet 1/3 z tego co sami zapłaciliśmy Kogutom.

A jak jeszcze pomyśle, że mielibyśmy zamienić Berbe na tę popierdółkę z Madrytu to mi się robi ciemno przed oczami... :/

Jeśli już mamy kogoś pożegnać to w pierwszej kolejności Andersona. Ja wiem, że wesoły i sympatyczny chłopak, ale co on wnosi do naszej gry?

Co do Carricka to jestem trochę rozdarty i nie wiem, co SAF powinien z nim zrobić. W tym sezonie, oprócz paru pierwszych tygodni 2010 roku, grał dużo poniżej oczekiwań, ale gdy jest w formie to wnosi bardzo dużo do naszej gry, będąc często niedocenionym. Tylko właśnie z tą formą jest problem ostatnio. Więc jeśli już miałby odejść, to w jego miejsce musiałby przyjść naprawdę wartościowy zawodnik.
10-05-2010 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #233
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
A Berbatov co wnosi do zespołu? Bo jak dla mnie po tym sezonie to nic poza bezradnością i wycofywaniem piły z 16metra na 30-40
11-05-2010 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #234
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Acha, czyli linia obrony Berby to od niedawna temat - kto inny sie zgodzi na ławe w United i bedzie tak grał ?

Całe multum zawodników. I to dużo tańszych.

Bo szkoda tylko, że Berba kosztował 30 baniek w funtach, jest jednym z najdroższych transferów w historii tego sportu. Przychodził do nas nie jako rezerwowy Roo ale gwiazda, która ma nam dać nową jakość.
Ale o tym już chyba nikt nie pamięta...
12-05-2010 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #235
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
I dlatego, że kosztował 30 milionów to należy go sprzedać teraz za 10 i za 20 kupić kogoś kto prawdopodobnie będzie robił to co Berba i wcale nie wiadomo czy z lepszym skutkiem (nie wierzę w drugiego napastnika, który zagwarantuje nam minimum 20 bramek na sezon bo przy naszej taktyce to jest możliwe li tylko przy dłuższej kontuzji Rooneya (odpukać)). Oj ekonomistą to Ty nie zostaniesz Wink Co to ma zaznaczenie ile on kosztował? Kosztował i już - teraz to nic nie zmienia, pensji kosmicznej nie pobiera - wszystkie Benzemy i inne ciecie pobierały by pewnie wyższą. Więc kosztów nie mamy jakiś dużych a Berba wywiązuje się ze swoich zadań całkiem dobrze. Chyba już nikt nie pamięta o tym, ze poza tym, że zawalił w 2-3 meczach końcówki sezonu to strzelił 12 bramek i zaliczył 7 asyst czyli bilans ma podobny do Anelki, którego pewnie wielu z Was by sprowadziło za Bułgara.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-05-2010 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #236
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Benzema, który nie załapał się do reprezentacji Francji ... żal.

---
12-05-2010 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #237
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
O moje zdolności operowania na liczbach raczej się nie martwię.

Ma duże znaczenie ile kosztował i po co przyszedł.
Fakt jest taki, że gracz za 30 baniek który miał być wzmocnieniem jest tylko uzupełnieniem składu. To za mało, nie spełnił oczekiwań i tyle.
Nie zamierzam krytykować SAFa nawet, jak go sprzeda za 10. Bo wartość transferu to nie tylko suma odstępnego czy tygodniówka. To także wkład w sukces sportowy i marketingowy klubu - to pierwsze Berba ma na przeciętnym poziomie, to drugie - na fatalnym, bo jest bardzo nielubianym graczem.


Nie wiem i nie obchodzi mnie więc za ile go sprzedamy, dla mnie i 15 baniek będzie dobre - wystarczy potem wsłaściwie wykorzystać te kase i tyle.

Co do statystyk to daruj sobie, Zlatan ma 16 goli i 7 asyst a cała Europa mówi, że to transfer nieudany. Nie tylko biorąc pod uwagę kase, ale także jego umiejętnosci jakie prezentował, oczekiwania których nie spełnił i niedopasowanie do stylu nowego klubu.
U nas Bernatov postrzegany jest podobnie.

Co do Anelki, to jest to zawodnik 2 razy bardziej przydatny klubowi w tym sezonie, który przede wszystkim jednak nigdy nie był typowym snajperem a w tym sezonie to gra w zasadzie jako taki mediapunta albo na prawym skrzydle - dlatego nie ma porywających statystyk.
I przychodził za dużo mniejszą kasą, z dużo mniejszymi oczekiwaniami - które w pełni spełnił.
12-05-2010 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #238
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jak to...Anelka przecież grywał przez większą część sezonu jako partner Drogby. Dopiero pod koniec Ancelotti zaczął od czasu do czasu kombinować z ustawieniem, grać na jednego napastnika. Nigdy nie był snajperem? Podobnie jak Berbatov. 2 razy bardziej przydatny zespołowi? Patrzę na liczby i co widzę ? Bzdura. Jego wkład w zdobywane gole wygląda bowiem jeszcze gorzej. Bardzo możliwe, że dużo bardziej dynamiczny Anelka by lepiej niż Berba, ale to jest tylko gdybanie. Fakty są jednak takie, że jakby na to nie patrzeć to Anelka w tym sezonie nie było dużo bardziej przydatny dla swojej drużyny niż Berba dla nas.

Jak dla mnie casus Berbatova jest przykładem na to jak kwota zapłacona za zawodnika może kibicom/dziennikarzom zrobić wodę z mózgu. Niczemu nie winny Bułgar jest atakowany za to, że Ferguson(!) wydał na niego masę kasy. Berbatov nie potrafi sprostać presji - to fakt. Szkoda tylko, że kibice mu tego nie ułatwiają, ale to już inny temat. Są w tej lidze zawodnicy, którzy grają mecze dobre i złe i pamięta się tylko te pierwsze (np.Arshavin), a są tacy, którym pamięta się tylko te kiepskie występy (Berbatov).

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-05-2010 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #239
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Sorry Michale, ale nie mam zamiaru kruszyć Kopii o Anelke.
Mecze gdy grał w ataku to ja mogę policzyć na palcach jednej ręki. ale dużo Chelsea nie widziałem w tym sezonie.
Nie wnikając w szczeóły - sek w tym, że on nigdy nie był top klasowym grajkiem.
A Berba jako taki przychodził.
I jak dla mnie nie sprostał. Proste i tyle.

A rezerwowym dla roo to moze być doświadczony Owen albo młodzi Macheda i Hernandez. Berba im blokuje miejsce.

A jego brak dynamiki sprawia, że jest bezużyteczny na skrzydle. Jak chociazby Anelka, który jest bardziej wszechstronny.

I po raz kolejny mówię, że daruje sobie statystyki. Drogrba w Chelsea niby też do tego sezonu nie miał oszałamiającej liczby goli, ale grał dobrze i wszyscy go deceniali. Statystycznie można by jednak udowodnić, że takich jak on to wielu.
12-05-2010 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #240
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
W tamtym sezonie Drogba był żenujący 8-) Głównie ze względu na kontuzje, ale Berbatova jakoś nikt nie tłumaczy urazem, który go nękał przez ostatnie miesiące.

A Anelka jak dla mnie przez zdecydowaną większość sezonu był partnerem Drogby. Ancelotii grał przecież diamentem w środku, a napad stanowiła dwójka zawodników. Ja przynajmniej to tak pamiętam. Klasowy to on był w Arsenalu 8-)
Cytat:A rezerwowym dla roo to moze być doświadczony Owen albo młodzi Macheda i Hernandez. Berba im blokuje miejsce.
Jak dla mnie nie jest on rezerwowym, ale drugim napastnikiem. Jak gramy 442 to gra w pierwszej "11", jak gramy z jednym to siedzi.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-05-2010 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości