Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #286
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Lisu napisał(a):Neville - z całym szacunkiem, w tym momencie nie ma z niego pożytku.
Jest, w szatni i na treningach. Nikomu nie zawadza i w ogóle nie rozumiem problemu. W obronie nie potrzebujemy żadnych zmian, prócz tego, żeby Fergie zaczął stawiać na Browna zamiast Rafaela.


Fan United od 1992 roku
17-10-2010 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #287
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
sebos_krk napisał(a):W obronie nie potrzebujemy żadnych zmian, prócz tego, żeby Fergie zaczął stawiać na Browna zamiast Rafaela.
To już lepiej stawiać na młodego, z którego może wyrosnąć kozak, niż na 31-letniego Browna, który od ponad dwóch lat nie zagrał dobrego meczu. Niech ten Rafael gra ile wlezie, jak się okaże, że nie daje rady i nie robi postępów, to kupujemy prawego obrońce i koniec pierdolenia się i grania jakimiś półśrodkami, że co roku kogo innego mianujemy rb.

Andersona bym wypierdolił w trybie natychmiastowym. Jak po 3 latach tutaj się nie nauczył podawać piłki na >10 metrów, to nie nauczy się przez następny sezon. Leci 4 sezon, a ten dalej ma na koncie 1 gola w PL. Przeca to są jakieś jaja.

Boje się, że po sezonie stanie się to, o czym pisałem. Hargo się okaże, że popsuł się na dobre, Ando z Carrickiem zaprezentują chujnię z poprzedniego sezonu, a Gibson poprawi tylko siłę uderzenia. Scholes z Giggsem na emeryturę i zostajemy z jednym jedynym Fletchem, który będzie się nadawał do grania w tym klubie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-10-2010 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #288
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
matys napisał(a):Boje się, że po sezonie stanie się to, o czym pisałem. Hargo się okaże, że popsuł się na dobre, Ando z Carrickiem zaprezentują chujnię z poprzedniego sezonu, a Gibson poprawi tylko siłę uderzenia. Scholes z Giggsem na emeryturę i zostajemy z jednym jedynym Fletchem, który będzie się nadawał do grania w tym klubie.

Mało tego, jeszcze gorzej jak z Ando i Carricka trzeba sie będzie pożegnac, bo kolejny mecz udowadnia, że to nie poziom na ta drużyne. Rudy i Ryan odejdą na zasłużoną emeryturę, główną przyczyna zapewne będzie zdrowie, coraz więcej kontuzji, coraz mniejszy udział w poczynaniach zespołu na przestrzeni całego sezonu. Hargo się nie wyleczy (niestety) i jesteśmy w dupie, wyjątkowo czarnej i drogiej dupie bo kogoś trzeba będzie przecież kupić. Kogoś, phi - żeby to jednego :? Jak przez te lata szczędziło sie hajsu bo robimy zakupy na za 10 lat to teraz trzeba będzie sypnąć groszem byśmy wciąż sie liczyli czy to w lidze czy w LM, a nawet w pucharach.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
17-10-2010 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #289
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Co jeszcze gorsze, możliwe, że Carrick z Ando będą musieli zostać na kolejny sezon(zakładając, że ten sezon również będą mieć do dupy), bo nie będzie kapusty na nowych graczy i dalej będzie mydlenie oczu, że skład jest dobry i nie ma na rynku graczy wartych swoich pieniędzy.

Nie myślałem, że doczekam powtórki z czasów Djembów.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-10-2010 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #290
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Lisu napisał(a):Neville - z całym szacunkiem, w tym momencie nie ma z niego pożytku.

I się później dziwią, że nie ma piłkarzy oddanych klubowi, skoro kibice chcą ich wywalić... Nie ma to jak szacunek dla człowieka, który dla klubu zrobiłby dosłownie wszystko.
17-10-2010 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #291
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nie rozumiem czemu wszyscy się doczepili tego Carricka. Ludzie, on nigdy nie odgrywał pierwszoplanowych postaci, ale to jest dobry - nie przeciętny - DM. Może obecnie nie jest w najwyższej formie, ale spokojnie dopiero, co wrócił po kontuzji. Poza tym Anglik to typ gracza, który musi mieć z kim grać, wtedy jest niby nie widoczny, ale tak naprawdę daje nam wiele. Wobec słabej dyspozycji innych nie oczekujmy od Michaela więcej, niż jeżeli reszta byłaby w formie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-10-2010 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #292
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Minh napisał(a):
Lisu napisał(a):Neville - z całym szacunkiem, w tym momencie nie ma z niego pożytku.

I się później dziwią, że nie ma piłkarzy oddanych klubowi, skoro kibice chcą ich wywalić... Nie ma to jak szacunek dla człowieka, który dla klubu zrobiłby dosłownie wszystko.

Nie napisałem, że Neville'a trzeba wywalić na zbity pysk. Po prostu sądze, że czas Neville'a się już skończył. Gra coraz rzadziej, a jak gra to szału nie robi. Zasłużona emeryturka tuż tuż

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
17-10-2010 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #293
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Lisu napisał(a):Nie napisałem, że Neville'a trzeba wywalić na zbity pysk. Po prostu sądze, że czas Neville'a się już skończył. Gra coraz rzadziej, a jak gra to szału nie robi. Zasłużona emeryturka tuż tuż

Gówno prawda, że nie ma z niego pożytku. Nev to przede wszystkim wielki autorytet dla młodych piłkarzy, kapitan drużyny, który ma bardzo dużo do powiedzenia w klubie. Gary może jeszcze duuuuużo nauczyć Rafaela czy też innych, nie mówiąc już o pokazywaniu oddania, przywiązania do klubu oraz szacunku dla własnych barw. Właśnie tacy zawodnicy budują atmosferę w klubie. Pozbywanie się go, to jakby odciąć sobie rękę. Piłkarze to nie tylko umiejętności piłkarskie i motoryczne.
17-10-2010 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #294
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Dzięki m.in. tej dyskusji dostaję trochę więcej materiału i nowe przemyślenia do tekstu, który klecę na Redloga (cierpliwości Radziu Wink ).
Z mojej strony, jeżeli już bawimy się w sypanie nazwiskami to najpoważniejszym kandydatem do ostatecznego wyautowania jest oczywiście Anderson, podsumowanie jego umiejętności i gry dla United krótko i trafnie zrobił już powyżej Matys. Jeszcze kilka dni temu pisałem, że Ando to nie jest gracz na miarę pierwszej 11stki, jednak może być solidnym zmiennikiem. Póki co i z tego się wycofuję, chyba że nastąpi cud (bo chyba tylko na to w tej chwili można liczyć) i Brazylijczyk zrzuci kilka kg, poprawi celność podań, strzały z dystansu oraz kreatywność 8-)
Gibson za to na wypożyczenie, tak wypożyczenie. Niech pogra gdzieś regularnie, najlepiej na zapleczu EPL, jak tam się sprawdzi i pokaże coś więcej poza mocnym strzałem to dajmy mu szansę jak nie opchnijmy i już, niejeden taki Gibson w United już był i niejeden będzie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
17-10-2010 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kocio17 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 0
Post: #295
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Trudno mi to powiedzieć ale Tomka czas w United się skończył. Niechce zeby odchodził ale jednek to nie jest klub na miare jego talentu. A co do Nevilla to jest jakis pozytek z niego jest autorytemem dla młodszych zawodników. Do odstrzału : Owen to jakaś paranoja wogóle nie gra tylko miejsce w kadrze zajmuje.
13-12-2010 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #296
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Obertan.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-02-2011 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mateuszr20471 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #297
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Zgadzam sie, Obertan nie prezentowal, nie prezentuje i nigdy nie bedzie prezentowal poziomu United. Mysle, ze moglibysmy przy kupnie Hazarda oddac im Obertana no i doplacic te 18mln. Bo Obertan wiecej niz 3 mln wart nie jest, zebysmy przynajmniej nie stracili.
20-02-2011 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #298
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Niestety w kadrze United znajduje się co najmniej kilka takich nazwisk.

- Owen Hargreaves - tutaj wielka szkoda, bo za czasów gry w Bayernie pokazywał, że potrafi co nieco zdziałać w środku pola, jednak te nieustanne kontuzje nie pozwalają na pokazanie czegokolwiek z jego strony. Moim zdaniem nie ma po co przedłużać z nim kontraktu.

- Michael Owen - gdzieś przeczytałem, że Owen był nazbyt mocno eksploatowany za młodu - nie wypada mi się z tym nie zgodzić. Ponadto określenie "człowiek szkło" pasuje do niego jak ulał (niestety). Myślę, że SAF powinien pozwolić mu odejść, gdyż jest Berba, Rooney, Hernandez, wróci Macheda, z którym ja osobiście wiąże duże nadzieje.

- Gabriel Obertan - posty poprzedników, podpisuję się pod tym obiema rękami.

- Bebe - wiem, że to dopiero początki, ale Bebe zalicza regres z każdym spotkaniem, które widzę. Jestem zdania, że to pierwszy tak duży transferowy błąd sztabu i SAF'a od kilku sezonów. 7 mln drogą nie chodzi.

- Tomasz Kuszczak - nie prezentuje moim zdaniem aż tak wysokich umiejętności, aby być ostoją bramki United

- Anderson - to będzie jego bodajże czwarty sezon na wyspach, a z tego co widzę, nie prezentuje nic szczególnego. Do tego statystyka jego strzelonych bramek wydaje mi się aż niesamowita.

Ponadto mam jakieś dziwne przeczucie, że większość naszych młodych, wypożyczonych graczy także szybko pożegna się z Old Trafford.
20-02-2011 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #299
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Po części się z Tobą zgadzam ale niektórych z tych zawodników nie powinniśmy się za łatwo pozbywać.

W pełni zgadzam się co do Owena- wobec liczby posiadanych napastników nie odczujemy za bardzo jego braku. Poza wymienionymi powyżej jest jeszcze Welbeck, na którego liczę chyba nawet bardziej niż na Machede.

Sytuacja Kuszczaka zależy od tego czy ściągniemy jeszcze kogoś latem na bramkę. Ostatnie mecze pokazują, że Ferguson stawia na Lindegaarda i to w sumie zrozumiałe, że daję się zaprezentować zawodnikowi ,który właśnie przyszedł do klubu. Tomek cały czas powtarza, że nawet same treningi w takim klubie jak United dają mu więcej niż gra w średniaku ale zmieniając klub, na taki w którym grałby regularnie mógłby chociażby postarać się o powrót do reprezentacji.

Z wymienionych zawodników najbardziej szkoda mi Hargreavsa bo polubiłem go od razu jak do nas dołączył ale chyba najsłuszniejsza była by decyzja o emeryturze chociaż byłbym bardzo zadowolony gdyby jeszcze u nas rzeczywiście pograł na dobrym poziomie.

Nie skreślałbym tak szybko Bebe i Andersona. Pierwszy jest u nas dopiero pół roku niech więc jeszcze dostanie przynajmniej te dwa pełne sezony tak jak Obertan. Drugi natomiast moim zdaniem zupełnie bezpodstawnie umieszczony w tym towarzystwie. Potrafi pokazać się z dobrej strony- szczególnie teraz gdy kiepsko u nas z formą pomocników, poza tym podpisał nowy kontrakt.

Zgadzam się też co do Obertana- chyba jedyne pozytywne aspekty jego gry, które sobie teraz przypominam to fajny drybling w meczu LM z Wolsburgiem i jedną bramkę z tego sezonu.

Ja z kolei obstawiałbym odejście Browna, co nie za bardzo mi się podoba. W tym sezonie występuje bardzo rzadko, stale pojawiają się plotki o zainteresowaniu jego osobą no i nawet bez niego nasza obrona prezentuje się bardzo dobrze.

Ale się rozpisałem
20-02-2011 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #300
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Z Wesem jest taka sprawa, że to on musi zdecydować. Jeśli zechce więcej grać to odejdzie do klubów pokroju Aston Villi. Nikt na siłę go raczej nie sprzeda, chłopak jest z Manchesteru, do tego bardzo doświadczony. Takich zmienników nam trzeba.


Fan United od 1992 roku
20-02-2011 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości