Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup: Manchester United 4-0 Arsenal (16.02.2008)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #46
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Czas ocenić naszych grajków:
6,5- Van der Sar- to on dziś grał? Bezrobotny
6,75- Brown- wreszcie zadowolająco
7- Ferdninad- dobrze kierował defensywą
7- Vidic- nie pozwolił na nic rywalom. Ale też nie miał godnych przeciwników
6,75- Evra- kilka rajdów. Poprawnie
7,5- Carrick- z takimi przerzutami i rozegraniem to ja go chcę w podtawowym składzie na Lyon. Asysta miesiąca
7,25- Anderson- przyćmił gwiazdy rywala w środku pola
7,5- Fletcher- swoja grą, bramkami i zaangażowaniem udowodnił dlaczego wciąż warto na niego stawiać. Najlepszy mecz szkota w tym sezonie
6,75- Park- najmniej aktywny z pomocników, ale również bez zarzutu
8,5- Nani- miał udział przy wszystkich bramkach. Najlepszy na boisku, wychodziło mu dosłownie wszystko. Kapitalnie.
7,5- Rooney- bramka, powrócił i od razu lepiej gramy. Ale mógł ustrzelic ich więcej
..-Scholes- wszedł i uspokoił grę na sam koniec
..- Saha- dobry powrót po kontuzji


Fan United od 1992 roku
16-02-2008 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
No i po meczu

4-0 dwie bramki Fletchera, cudowny gol i asysty Naniego. Główka Rooneya. I to nie z byle kim, Arsenal - lider Premier League. Trudno mi w to uwierzyć.

DUMNI po zwycięstwie, WIERNI po porażce - tak, tak to my kibice United. A dzisiaj jestem taki dumny i radosny... Liverpool dostał, Arsenalowi dokopaliśmy 4:0.

Na pocieszenie dodam, że w następnej rundzie możemy trafić na Chelsea Londyn. A w takiej formie nam to pasuje - w późniejszych fazach będziemy trafiać na słabszych rywali, co odbije się na naszej formie w lidze i CL.

Glory, Glory Man United!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
16-02-2008 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #48
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
radzio: respekcik za zrzuty (masz może jeszcze sytuacje z czerwonej kartki?)
btw nie wolisz relacji z inglisz speakerem?

Co do ocen, widziałem w całości tylko drugą połówkę więc mam tylko wrażenie z 2 half + bramki (thanks again to radzio) więc ograniczę się do dwóch nazwisk.

+Nani dziś śmigał jak szalony, ta akcyjka z główkami, nieco prowokacyjna ale stadion był tak rozgrzany, że chyba mu się udzieliło. Genialny występ, był wszędzie.

+Fletcher udowodnił, że co wychowanek, to wychowanek, jak zwykle oddał kawałek serca na boisku ale nareszcie los mu nie poskąpił skuteczności.

Na minus trudno by dziś kogoś z Man U oceniać, boisko w 2 połowie należało do Diabłów i gra wyglądała trochę jak promocyjny miedzy-sezonowy sparing "gdzieśtam" w Azji z lokalną gwiazdką. Przeciwnik niby jest ale równie dobrze mogłoby go nie być. A co by nie mówić to przecież ponoć był Arsenal. Big Grin

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
16-02-2008 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Fletcher za dzisiejszy mecz to ma ode mnie 9,5 moim zdaniem dzis był najlepszy, dzielił i rządził. Kurcze a mogło być dużo więcej.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
16-02-2008 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #50
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Breakthru napisał(a):radzio: respekcik za zrzuty (masz może jeszcze sytuacje z czerwonej kartki?)
btw nie wolisz relacji z inglisz speakerem?
Oczywiście, że wolę, ale lepszy rydz niż nic :-).
Tutaj masz analizę pierwszej połowy po AhmUb tzn. ... angielsku Big Grin
[flash=400,300]http://www.dailymotion.com/swf/x4ec69&v3=1&related=1[/flash]


Kula napisał(a):Fletcher za dzisiejszy mecz to ma ode mnie 9,5 moim zdaniem dzis był najlepszy, dzielił i rządził. Kurcze a mogło być dużo więcej.

Fletcher to taki piłkarz, który wyskakuje jak królik z kapelusza podczas spotkań z trudnymi drużynami (mecz z Chelsea i jego gol na 1:0..). Imo gdyby tak grał częściej to krytycy zamknęliby papy i każdy by go chwalił ;-).

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
16-02-2008 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Obejrzałem, za to podanie do Rooneya to ma ode mnie 10.
http://tinyurl.com/37ekxf - nie działa radzio Smile // już działa Kula :-)

manutd.com->fanzone->competitions and polls

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
16-02-2008 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
No no panowie pokazali klasę światową. Arsenal nic nie grał, nie mogli nawet stworzyć dogodnej sytuacji bramkowej co wynikało z ich zdenerwowania. Mimo tego że graliśmy w leciutko osłabionym składzie to wygraliśmy tak gładko jakbyśmy grali z Derby County.
Rooney widać że już wymiatał, bym żądny goli i strzałów Wink
Fletcher również wymiatał, jak dla mnie to zawodnik meczu, po prostu wszystko mu wychodziło. Najbardziej martwi fakt że mimo tego że ma wspaniałe umiejętności i zapał do gry to dostaje mało szans :/ ale jak już ją dostanie to z pewnością wykorzysta Wink

Oby tak dalej, trzymać taką formę szczególnie w tym okresie rozgrywek. Jeśli Diabły zagrają tak z Lyonem to Francuzi mogą sobie pomarzyć o remisie.
16-02-2008 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sylvinha Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Dla mnie zawodnikiem meczu był Nani. Szybkość , niesamowita swoboda w operowaniu piłką,
waleczność i bramka. Cieszę się z dzisiejszego występu Fletchera, który udowodnił wszystkim niedowiarkom , że ma swoje miejsce w MU.Myślę,że z Andersona też będzie pożytek.
16-02-2008 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Nareszcie mecz wyszedł Naniemu,
Sylvinha napisał(a):.Myślę,że z Andersona też będzie pożytek.
- po tym meczu trzeba bardziej to skierować ku Naniemu niż "Predatorowi" który w ostatnich meczach był najjaśniejszą postacią w United.

Fletcher tak zapomniany dał chwile radości, tak jak z Chelsea na OT kiedyś Wink
16-02-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Fletch i Nani zagrali pierwsze skrzypce, lecz dla mnie bohaterem i tak Rooney. Po prostu nie wyobrażam sobie podstawowego składu bez niego, jest nieoceniony. Znów aktywny wszędzie, stwarza sobie sytuacje bramkowe, ma wielki kunszt, aż szkoda, że trafił "tylko" raz do siatki w meczu z takim przeciwnikiem. Spotkanie pokazało, że ten Arsenal wcale nie takich straszny, jak go malują i niedługo skończy się gadanie o drużynie grającej najefektowniej w Europie. Jak ich bowiem tak nazywać, gdy z największym rywalem o zwycięstwo w lidze, przegrywają 4-0 (i nieważne, że to FA Cup!). Dostałem piękny prezent na urodziny. 8-)
16-02-2008 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
W ogóle nasza pomoc w tym meczu była niesamowita. Nie wiem kogo mam bardziej chwalić czy Andersona, czy Fletchera czy może Carricka. Wszyscy byli niesamowici.

W końcu Nani zagrał tak jak ma grać. Nie jako jeden z wielu na boisku, tylko ktoś kto ciągnie naszą grę i stwarza sytuacje. Był dziś świetny, szkoda ze nie mija tak obrońców którzy łapią się do składu drużyny z Premiership, bo ci dwaj boczni z Arsenalu to kpina jest Wink

Ale i tak dla mnie zdecydowanie piłkarz meczu to Carrick. To co dziś grał było świetne. Widział wszystko, kiedy trzeba było uspokoił, kiedy indziej walił crossa i stwarzał okazje kolegom. Po prostu lider zespołu.

Choć i tak wszyscy zagrali fantastycznie i dużo nie odstawali poziomem, a nawet dorównywali. Można nas podzielić na tych co nie świecili, bo byli bezrobotni i na tych, którzy szaleli pod bramka rywala.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
17-02-2008 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #57
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
I to co mówiłem od dawna znalazło swoje potwierdzenie we faktach - potrafimy grać świetnie w systemie 433. Wystarczy tylko mieć odpowiednich grajków.

Świetnie wyglądała nasza druga linia, bo była dobrze zbalansowana. Byli gracze, który świetnie sobie radzili w defensywie(Carrick i Fletch), byli tacy, którzy świetnie potrafili podać prostopadłą piłkę (Carrick, Anderson) i był taki, który potrafił przejść dryblingiem rywali (Anderson). Myślę, że nie wyglądalibyśmy tak dobrze gdyby grał Rudy. Scholesy to świetny piłkarz, ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy obecnie zasługuje na miejsce w zespole. Strasznie jest sadzać na ławie takich zawodników jak Paul, czy Giggsy, ale czy nie gorzej posyłać na ławkę Fletcha i spółkę po takim genialnym występie?

Dobrze było wiedzieć na placu gry Sahe. Nieźle wygląda.

PS. Kolejny plus dla Browna. Ludzie lubią wypominać mu błędy, a jakoś nie potrafią zauważyć jak gra naprawdę świetnie. Wczoraj był fantastyczny. Brawo Orange.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-02-2008 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #58
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Hmm a co myślicie o tym :>?
Cytat:Ostatnie spotkanie w FA Cup między Londyńczykami i Manchesterem United to finał z 2005 roku, który wygrała drużyna Wengera (karne, 5:4). Najsłynniejsza akcja kojarzona ze spotkaniami obu drużyn to jednak niesamowity rajd Ryana Giggsa z 1999 roku, gdy w 109 minucie, przebiegł połowę boiska, przedryblował 4 graczy Arsenalu i wspaniałym uderzeniem pokonał golkipera "Kanonierów".
[flash=420,355]http://www.youtube.com/v/hrOyedpeZnk&rel=1[/flash]

Co by nie mówić, rok 1999 był dla nas szczęśliwy... Może to trochę podbuduje naszych grajków ;D.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
17-02-2008 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #59
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
radzio napisał(a):Hmm a co myślicie o tym :>?
To dopiero był mecz. Może najważniejszy w tamtym sezonie, bo wtedy United dostało mocnego kopa do przodu. A przecież nie było by tej pięknej bramki Giggsa, gdyby w doliczonym czasie gry Peter Schmeichel nie obronił karnego egzekwowanego przez Dennisa Bergkampa Smile Dzięki temu mieliśmy dogrywkę i fantastycznego gola. Trzeba też dodać, że czerwoną kartkę w tym spotkaniu dostał Roy Keane.


Fan United od 1992 roku
17-02-2008 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
orzechbecks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: FA Cup: Manchester United - Arsenal Londyn (16.02)
Nasz rudzielec pewnie już niedługo zawita do pierwszej jedenastki a Anderson nawet po tak świetnym meczu jak z Kanonierami usiądzie na ławce. Anderson to na pewno przyszłość Manchesteru o godny następca Paula. Brazylijczyk jeszcze miewa gorsze występy dlatego za pewne Ferguson postawi na Scholes'a.
18-02-2008 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości