Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011)
michal85 napisał(a):Ciekaw jestem czy Fergie postawi na Valencię, czy np. na skrzydło desygnuje Parka, a w środku po raz kolejny wystąpi Gibson bądź wracający po kontuzji Ando

ManUtd.com napisał(a):In midfield, the game has come too soon for Anderson, even though he is back in training (...)


michal85 napisał(a):Evra nie ma świetnego sezonu, ale ćwierćfinał LM to nie czas na eksperymenty

Może nazwałem to źle, bo eksperyment był w meczu z Arsenalem, teraz to już jest znana taktyka. Jeżeli Evra nie jest w formie to jest najlepszy czas, żeby dać wykazać się bliźniakom. Mecz z Arsenalem, ćwierćfinał FA Cup, jedyna drużyna, która może z nami konkurować w tym sezonie i jaki był tego efekt? Raf & Fab zupełnie namącili w głowach graczom Arsenalu, byli najlepsi na boisku, a Fabio zdobył bramkę. Przypominam tylko, kto zawalił nam karnego z West Hamem, czy bramkę Luiza na Stamford. Prawdopodobnie SAF wystawi Evrę i mam nadzieję, że ten zaprzeczy mojej krytyce, ale dla mnie bliźniacy na obecną chwilę grają zdecydowanie bardziej solidnie

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
06-04-2011 01:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011) - truered - 06-04-2011 01:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości