Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #24
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
No cóż, wiedziałem, że stać nas na wygraną na SB, ale jakoś nie chciało mi się w to wierzyć przed meczem. Tymczasem osiągamy fenomenalny wynik i pozostaje nam zagrać przynajmniej dobre zawody na Old Trafford, a półfinał będzie nasz. W końcu klątwa Stamford złamana :!: Wink

Nie da się ukryć, Chelsea była dziś ekipą niedużo, ale lepszą. Pierwsza połowa mocno wyrównana, w drugiej właściwie nas nie było. No i w ostatnich minutach z pomocą przyszedł nam sędzia, bo karny ewidentny.

Nie mam pojęcia co się dzieje z Patem, tragiczne zawody. Trzeba z nim albo porozmawiać, albo opierdolić, albo dać przerwę, bo naprawdę jest mocno przeciętnie. MOTM - Carrick, nie ma nawet czego uzasadniać.

Jutro może ocenki dla poszczególnych graczy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-04-2011 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - RedLucas - 06-04-2011 21:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości