Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Jak powiedziałem, tak się stało. Wygrana na wyjeździe i luz u siebie Smile Cieszy fakt że Rooney się w końcu podbudował i gra dobrze, szkoda że przez głupie zawieszenie teraz będzie pauzował. Chociaż Berbatow pogra więcej i będzie miał okazję zabłysnąć przez to. Szkoda Chicharito, miał chłopak dużo okazji i pięknych podań jednak nic nie trafił. Należało mu się, no ale cóż. Jeszcze jest mecz u nas. Podobała mi się luźna gra Giggsa, który nie denerwował się i mijał momentami smerfów jak pachołki. Trochę nerwówki pod koniec sprawił mi Evra i Ferdinand. Były momenty kiedy mogli zejść z boiska, lub sędzia mógł podyktować jedenastkę. Jednak tak się nie stało i póki co, musimy cieszyć się z wygranej. No chyba że kibic na głównej trybunie w sektorze A, w rzędzie 14 na miejscu 38 ubrany w szalik Manchesteru przeklinał i ktoś zostanie zawieszony.. Jeśli tak się nie stanie, kosimy dalej wszystkich i wszystko na naszej drodze! :-D
06-04-2011 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - Peneros - 06-04-2011 21:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości