Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #31
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Znakomity wynik! Nie spodziewałem się zwycięstwa na Stamford. Miałem jedynie nadzieję, że strzelimy bramkę, a później niech się dzieje wola niebios. Znakomita gra w defensywie, świetnie się przesuwaliśmy, uwielbiam tę naszą grę strefową. Sędzia był bardzo dobry aż do momentu kiedy nie odgwizdał oczywistego faulu Evry na Ramiresie. Dobra czas na oceny, bo nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy.

van der Sar - dla mnie MOTM, kilka świetnych interwencji, kilka bardzo dobrych, pewny punkt naszego zespołu [ 8 ]

Rafael - raczej większych błędów nie popełniał, grał praktycznie tylko w pierwszej połowie, a w tej Chelsea nie zagrażała nam bardzo [ 6,5 ]
Ferdinand - dobry występ, nie widać śladu po kontuzji, pewniejszy od Vidicia, razem tworzą naprawdę świetny duet, z całym szacunkiem do Smallinga Big Grin [ 7,5 ]
Vidić - również dobrze, o dobrej grze naszych defensorów świadczy gra napastników Chelsea - Drogba i Torres zagrali bardzo słabo [ 7 ]
Evra - słabiuteńko, on nie został ograny kilka razy, on był ogrywany notorycznie, jedyny plus za wybicie piłki z linii bramkowej [ 5 ]

Valencia - wielkie wyzwanie, w drugiej połowie musiał grać w obronie i poradził sobie dobrze, jako skrzydłowy przyzwoicie, ale nic szczególnego [ 7 ]
Carrick - po pierwszej połowie zdecydowanie najlepszy w naszych szeregach, po przerwie było trochę gorzej [ 7,5 ]
Giggs - zaczął słabo, ale zaliczył asystę i później był ważnym elementem naszego zespołu [ 7 ]
Park - wystawiony po to, by wzmocnić naszą defensywę i swoje zdanie spełnił, znakomicie się ustawiał [ 7 ]

Rooney - gol, czyli to co miał zrobić to zrobił [ 7,5 ]
Hernandez - mało efektywny, ale potrafił przetrzymać piłkę, dobrze, że dostaje szanse do gry w takich meczach [ 6,5 ]

Nani - ze dwie dobre akcje, ale musiał się trochę ograniczać, bo Valencia nie zapomniał, że gra w obronie i zostawał trochę z tyłu [ 6,5 ]
Berbatow - za krótko, by ocenić, parę razy przetrzymał piłkę Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
06-04-2011 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - mucha - 06-04-2011 22:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości