Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #35
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Będzie nam brakowało holendra na bramce oj będzie ;/ dzisiaj zagrał wręcz fenomenalnie. Szkoda że podją już decyzje o zaakończeniu kariery bo przy takiej formie jaką wciąż prezentuje spokojnie mógłby zostać na jeszcze sezon. Co do samego meczu to był po prostu świetny. Już wyczekuje rewanżu.

michal85 napisał(a):Evra - znowu kiepsko. Odpoczynek z Fulham ? [ 5.5 ]
Co do Evry to się zgodze, nie najlepszy występ, dał się pare razy obiec Bosingwie + ten Drogba ;/ kuzwa trzeba przyznać że rozgrywał świetne zawody. Evra pewno odpocznie w kolejnym meczu, trochę go dzisiaj obili. Brawa natomiast za to wybicie z lini bramkowej, uratował nam dupe Wink minus za to wejscie na Anelke ? mógł być karny

michal85 napisał(a):Rooney - ładne wykończenie [ 7 ]

Jemu bym przyznał ósemkę spokojnie. Tyle co się chłop nabiegał, wywalczył piłek to masakra. Dziwne że wytrzymał pełne 90 min.

michal85 napisał(a):Hernandez - trochę bezbarwnie [ 6 ]

czy ja wiem, pokazał się według mnie z dobrej strony, świetna współpraca z Roo, szkoda że nie miał jakiś sytuacji strzeleckich choć było blisko kiedy Cech wybił mu ją za plecy.
06-04-2011 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - BeBaD - 06-04-2011 23:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości