Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Spotkania kibiców
Tomassen napisał(a):Ja powiem tak, najlepsza byłaby Kańczuga. Miejsce ustronne i spokojne, piękny krajobraz pogórza

Ja jestem za, nigdy tam nie byłem, ale z racji, że mam dość blisko to mi by odpowiadało Wink

Pele good, Maradona better, George Best
08-04-2008 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #17
Re: Spotkania kibiców
Chyba nie wyczułeś ironii Tongue

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-04-2008 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Spotkania kibiców
muszeq napisał(a):Chyba nie wyczułeś ironii Tongue

być może

Pele good, Maradona better, George Best
08-04-2008 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
likamari Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Spotkania kibiców
poszukuje kibiców z Lublina (no albo z całej poslki jak kto woliTongue) chętnych na wspólny wypad do baru na finał LMWink idealna okazja aby się poznać i powrzeszczeć, razem raźniejWink zapraszam na prv
btw Glory Glory Manchester! mamy mistrzostwo!Big Grin
11-05-2008 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #20
Re: Spotkania kibiców
Lublin nareszcie ktoś z moich stron Big Grin na finał jak najbardziej, chętnie bym przyszedł, tylko kurcze ciężko będzie, bo nie zależy ode mnie... :/

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-05-2008 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #21
Re: Spotkania kibiców
Gdybym mieszkał w samym Lublinie to z chęcią bym przyszedł. Jednak 20 km to trochę drogi, dlatego mecz pewnie obejrzę w miejscowej pizzerii Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-05-2008 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NiLok Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Spotkania kibiców
no, może trochę późno się tu wpisuję, ale zawsze warto spróbować (lepiej późno, niż wcale). już tylko godziny dzielą nas od najważniejszego meczu dla "Czerwonych Diabłów" od dziewięciu lat, warto obejrzeć to w porządnej, kibicowskiej atmosferze. dlatego, jeżeli jest ktoś z Wrocławia albo chociaż przebywa w tym mieście podczas jutrzejszego finału i wybiera się gdzieś na mecz (może już ma zarezerwowane miejsce? Tongue), to może podzieli się tą informacją ze mną - samotnym kibicem MU, który nie wie, gdzie się podziać. docelowo wybieram się ok. 19:00-19:30 do Guinessa na Rynku (tam oglądałem mecz z Wigan). idę wcześniej, bo niewiadomo, jak będzie z miejscem (na półfinał z Barcą na Old Trafford cała Warka była zarezerwowana już godziny przed spotkaniem). jeżeli Guiness nie wypali, uderzam do Vinoteki (niedaleko, na św. Mikołaja) - jest to dość ekskluzywna winiarnia, która raczy również klientów pokazywaniem transmisji sportowych. jest drogo (7 zł za 0,3 litra piwa), ale za to warunki oglądania rzuconego na ścianę meczu są naprawdę niezłe. czekam więc na odzew, w najgorszym razie będę oglądał sam Wink
20-05-2008 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SakuraRose Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Spotkania kibiców
A może coś by się dało zorganizować w Bytomiu!?
25-05-2008 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Spotkania kibiców
Cytat:A może coś by się dało zorganizować w Bytomiu!?

Ale po co organizować w Bytomiu skoro spotykamy się w Katowicach?
I jest cała ekipa z Bytomia... Smile

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
05-06-2008 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Spotkania kibiców
Tam na Śląsku na pewno znajdzie się spora ekipa ludzi i łatwiej się zgrać a na moim 'dzikim zachodzie' nie ma aż takiej ilości fanów, bynajmniej tutaj i na innych stronach nie rzuciły mi się osoby z moich okolić a jechać przez pół kraju, mi osobiście się nie opłaca. Chyba, że się mylę i sa tu jakieś osoby z okolic Zielonej Góry?

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
07-06-2008 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wirusss Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Spotkania kibiców
a z lublina na mecz?
08-07-2008 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fred_the_red Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Spotkania kibiców
wirusss, Lukas, likamari
Ja urzeduje w Lublinie od 1 pazdziernika, moze ustawimy sie kiedys na jakis mecz? Jestem z MUSC PL, w okolicy jest jeszcze kambo22 z Lublina (nick z musc.pl) i viktor16 z Puław. Jakas ekipe moglibysmy zmontowac Smile

A tak na marginesie zapraszam do wstapienia w szeregi Manchester United Supporters Club POLAND, wspaniala inicjatywa, profesjonalne podejscie, organizacja wyjazdów, ciekawi ludzie (jest nas teraz ok 100, z czego ok 60 z wykupionym One United) wszystko na stronie <!-- w -->http://www.portal-musc.pl<!-- w -->

We Are United!
05-09-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #28
Re: Spotkania kibiców
Ja w Lbn będę również od października i takie spotkanie to dla mnie wspaniała informacja ;D Jestem jak najbardziej za. Uważam, że te osoby lepiej będzie powiadomić przez PW. Jest jeszcze muszeq- też coś koło 20 km od Lublina Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-09-2008 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Master_LFC Offline
Unregistered

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2008
Post: #29
Re: Spotkania kibiców
Witam!

W imieniu rzeszowskich kibiców Liverpool FC chciałbym serdecznie zaprosić Was, kibiców Man Utd na wspólne oglądanie meczu w sobotę 13 września 2008 roku w pubie "Corner". Pub jest już zarezerwowany wstępnie na 20 osób, lecz mam nadzieję że liczba ta się zmieni i będziemy mogli obejrzeć to spotkanie we wspólnym gronie i razem pokibicować swoim drużynom.

Zbieramy się od godziny 13 pod rzeszowskim Ratuszem i potem wspólnie o 13.30 przechodzimy do "Cornera" mieszczącego się na Rynku. Zapowiedź tego spotkania zrobi dla nas redakcja sportowa rzeszowskich "Nowin" i myślę że również byłby z tego materiał na artykuł. Prosiłbym Was o stworzenie listy i najpóźniej do czwartku umieszczenie jej tutaj lub via mój mail: <!-- e -->[email protected]<!-- e -->

Dzięki serdeczne i mam nadzieję do zobaczenia w sobotę.
07-09-2008 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Spotkania kibiców
Master_LFC napisał(a):Witam!

W imieniu rzeszowskich kibiców Liverpool FC chciałbym serdecznie zaprosić Was, kibiców Man Utd na wspólne oglądanie meczu w sobotę 13 września 2008 roku w pubie "Corner". Pub jest już zarezerwowany wstępnie na 20 osób, lecz mam nadzieję że liczba ta się zmieni i będziemy mogli obejrzeć to spotkanie we wspólnym gronie i razem pokibicować swoim drużynom.

Zbieramy się od godziny 13 pod rzeszowskim Ratuszem i potem wspólnie o 13.30 przechodzimy do "Cornera" mieszczącego się na Rynku. Zapowiedź tego spotkania zrobi dla nas redakcja sportowa rzeszowskich "Nowin" i myślę że również byłby z tego materiał na artykuł. Prosiłbym Was o stworzenie listy i najpóźniej do czwartku umieszczenie jej tutaj lub via mój mail: <!-- e -->[email protected]<!-- e -->

Dzięki serdeczne i mam nadzieję do zobaczenia w sobotę.

Szkoda, że nie ma takiego czegoś gdzieś w pobliżu mojej miejscowości :/ Chętnie bym skorzystał, ale do Rzeszowa mam kawałek.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
08-09-2008 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości