Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
MatiGol Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #361
Re: Spotkania kibiców
to spotkanie w EFC jest aktualne ? kurcze wpadłbym jak bym miał wyjaśnioną kwestię co po meczu. Bo jak Manchester wygra i będzie ekipa to można świętować do rana. Bo akurat tak się składa że jak się mecz skończy to nie ma czym wrócić. Może są jakieś pociągi ale to strach wracać samemu w nocy.
26-05-2009 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #362
Re: Spotkania kibiców
Mam kilka opcji, ale jeszcze nie zdecydowałem. Rynek to raczej nie będzie Wink


Fan United od 1992 roku
26-05-2009 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #363
Re: Spotkania kibiców
MatiGol napisał(a):to spotkanie w EFC jest aktualne ? kurcze wpadłbym jak bym miał wyjaśnioną kwestię co po meczu. Bo jak Manchester wygra i będzie ekipa to można świętować do rana. Bo akurat tak się składa że jak się mecz skończy to nie ma czym wrócić. Może są jakieś pociągi ale to strach wracać samemu w nocy.

aktualne jak najbardziej. Na pewno będzie trochę luda za i przeciw United, choć na mega ekipę bym nie liczył bo prawie cała jedzie do Katowic. Ja niestety muszę zostać bo mi się egzamin z latiny zbliża i dobrze by było wziąć się w czwartek intensywnie do roboty zamiast leczyć giganta.
Niestety przenocować nie mogę bo mam na nocnej zmianie w akademyku chujowych portierów i bez karty mieszkańca wpuszczają tylko do godziny 23 :|

Aha, jeśli się zdecydujesz to oczywiście miejsca stojące bo rezerwacji nie mam. W pubie też do rana świętować się nie da bo chyba do 2 nad ranem otwarty, no ale coś się wymyśli Big Grin

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
26-05-2009 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
arturito Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #364
Re: Spotkania kibiców
Łódź

W jakimś pubie sie ktoś spotyka?W razie czego pisać tutaj!
26-05-2009 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harcesis Offline
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #365
Re: Spotkania kibiców
W Łodzi na razie nie ma spotkań kibiców United na meczach, przynajmniej o niczym takim nie wiem. Ale od przyszłego sezonu zamierzamy (MUSC PL + wszyscy chętni) to zmienić. Akurat jutro wybieram się na ten mecz do Championsa w Wawie, gdzie mam nadzieję świętować zwycięstwo z Warszawiakami i kolegami i kolezankami z MUSC. Jeśli chcesz obejrzeć jutro mecz w Łodzi to na 100% wiem, że będzie transmisja w Cotton Clubie na Politechniki, Roosterze i Piwiarni Warki (tam ma oglądać łódzka ekipa barcy) na Piotrkowskiej. Z tego co się orientuje to w cottonie powinno być trochę kibiców United, ale nie mam pewności.
Pozdrawiam
27-05-2009 01:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #366
Re: Spotkania kibiców
dsw_MUszyna--> o której się należy wstawić w EFC??Big Grin

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
27-05-2009 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #367
Re: Spotkania kibiców
wiesz, obojętne bo rezerwacji i tak nie mam i wątpię aby oglądać mecz inaczej niż na stojaka. ja powinienem być po 19.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
27-05-2009 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #368
Re: Spotkania kibiców
też tak planuje być, więc luzzz.
Teraz spakuje tylko flagę i szalki w wskakuje do busa i do KrakowaBig Grin

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
27-05-2009 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #369
Re: Spotkania kibiców
flaga, szaliki Big Grin
ja tylko koszulka i szaliczek ale git że będzie ktoś więcej niż pikniki z dziewczynami.
może rozkręci się jakiś dopyng Big Grin

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
27-05-2009 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
freddy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #370
Re: Spotkania kibiców
ja już naszykowałem koszulkę Rooneya, szalik "pasiak" i flagę :twisted:

zaczynam się denerwować ...
27-05-2009 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #371
Re: Spotkania kibiców
Barca!!!!

,,,,,,no i tyle... Smile nie wiem jak wy ale ja byłem na to gotowy... szkoda ale cóż... LM to nie cały sezon na taki mecz trzeba być gotów od A do Z... dziś ani obrona ani atak nie działały na 100% a tyle trzeba było na walke z blaugraną... brawa dla nich bo zagrali ładny futbol! BRAWAx8....! pozdro!

szkoda tylko ze "Fanatycy" Barcy umieli tylko jedna przyspiewke: "Leo"; "Barca" i Ole ole ole ;p 99% kibice z dnia na dzien z nowiutkimi koszulkami jeszcze ceny na plecach Big Grin

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
28-05-2009 00:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #372
Re: Spotkania kibiców
No, jezu jak mnie ci kibice wkurzali tym, że tylko krzyczeli 'Barca' albo gwizdali. No i 'Leo' czasem. Myśmy stali z tyłu i nas nie było słychać, hehe - wszelkie próby śpiewania były zagluszane przez większość, czyli kibiców Barcelony i ich dzikie wrzaski.
Ale brat w Tawernie spotkał kilku Katalończyków i mówił, że byli spoko, pocieszali go po meczu i nie zachowywali się jak bydło Wink No i nie wiem czy widzieliście fete na Camp Nou, kurde zrobili tam impreze niezłą dzień po finale...

Za rok to my sie będziemy cieszyć mam nadzieję, skoro sie nie da zdobyć LM dwa razy pod rząd, to zdobywajmy ją co dwa lata 8-)

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
29-05-2009 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #373
Re: Spotkania kibiców
A z Pompy barcelończyki zwinęły się zaraz po meczu, ani krzyków ani piosenek. I zostaliśmy sami, chlejąc na potęgę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-06-2009 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #374
Re: Spotkania kibiców
Skromna relacja z Grodu nad Brdą z kilkoma zdjęciami i filmikiem. Zapraszam!
02-06-2009 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mufan16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #375
Re: Spotkania kibiców
Widze tak ogólnie, że link podany przez Lucas'a nie chodzi więc wklejam relację ze spotkania w Bydgoszczy.

Bydgoszcz- pierwsze spotkanie fanów MUFC

Do tej pory w mieście nad Brdą nie niedoszło do jakiegoś większego spotkania fanów Man United. Finał Champions League miał być wymarzonym momentem, do tego, by to zmienić. W końcu inne miasta mogą, to dlaczego Bydgoszcz miałaby być gorsza… ? Na pewno sympatyków United w tym mieście nie brakuje…

Zacząłem więc zostawiać ogłoszenia o spotkaniu na największych polskich forach, o tematyce Man United. Informacja ukazała się również na popularnej witrynie redlog.pl, dzięki, której o spotkaniu dowiedziało się wiele osób. Fani stopniowo zaczęli się zgłaszać i już wtedy wiedziałem, że było warto…

W sumie zebrało się nas niemal dwudziestu, co jak na pierwsze spotkanie uznaje za bardzo dobry wynik. Zbiórka miała miejsce na bydgoskim Starym Rynku, już przed godziną 19. Jeszcze pierwsze wspólne zdjęcie i można wyruszać do klubu „Barka”, gdzie mieliśmy obejrzeć tryumf naszych piłkarz. Tam czekało na nas jeszcze trzech naszych, którzy grzali miejsca. A, więc przystrojeni w klubowe barwy- pełni nadziei, maszerujemy przez miasto. Reakcja ludzi nas mijających- zdziwienie, uśmiech na twarzy…

Większość osób się nie znało, więc początki trochę nieśmiałe. Jednak do tego miało służyć właśnie to 1,5 godz. do meczu. Jakiś browarek i od razu rozmowa lepsza, część się ze sobą zapoznała, zdążyła zintegrować, część trochę mniej… Kwestia czasu myślę:-).

Podczas meczu, jak w większości polskich miastach, przeważali fani United. Liczbowo, ale przede wszystkim pod względem dopingu… Kibice Barcelony ograniczali się tylko do jakichś bełkotów po Polsku. Czasami wykrzesali z siebie jeszcze „Barça” i to wszystko. Zresztą i tak zaraz zostali zagłuszeni przez ekipę United. Nawet po obu golach dla Barcelony byliśmy w stanie nadal dopingować naszych. Trochę to wyglądało tak, jakbyśmy to my w ten dzień mieli powody do świętowania, a nie kibice Barçy. Zważając na fakt, iż to było pierwsze spotkanie bydgoskich kibiców United to zaprezentowaliśmy się naprawdę dobrze. Okazało się, że jesteśmy w stanie wszyscy równo zaśpiewać „Take me Home”, „We love United”, czy „Glory Glory Man United”.

Po meczu, wszyscy byli rozczarowani. Nie rozeszliśmy się jednak jeszcze do domów tylko wspólnie wyszliśmy na miasto i śpiewaliśmy pieśni chwalące United. Po drodze napotkaliśmy na kilku kibiców Barcelony, gratulowaliśmy sobie nawzajem. Wszystko w pokojowej atmosferze. Ogólnie takie show zrobiliśmy po spotkaniu, że naprawdę jestem dumny z tej ekipy. Porażkę przyjęliśmy z honorem. Chyba każdy widział, że w tym dniu nasi piłkarze nie grali nic. Byli bezradni i Barcelona zasłużenie wygrała ten finał. Myślę, że w dużej mierze, dzięki tym ludziom co tam byli, porażkę zniosłem nieco łatwiej… Plus był taki, że spotkanie się udało i każdy( abstrahując już od wyniku), był zadowolony. Było więc warto i pokazaliśmy, że jak się chce to można.

Teraz zbieramy siły na następny sezon i na pewno to wszystko będzie wyglądało jeszcze lepiej. Ekipę, która była na finale trzeba podtrzymać, a wiadomo, że z czasem może być nas jeszcze więcej. Kibicowsko tego wieczoru wygraliśmy i z tego możemy być dumni. Bydgoszcz dołączyła tym samym do innych polskich miast, w których takie spotkania są już tradycją. United, rośniemy w siłę!

Ogólnie teraz poza sezonem jest propozycja, by wspólnie pokopać piłkę, czy pójść razem na piwo:-). Jest jeszcze opcja rozegrania meczu z bydgoskimi kibicami Chelsea Londyn, ale nie chcę zbytnio zapeszać... Na pewno kibice niebieskich będą na Tarczy 9 sierpnia, więc już dzisiaj mówię, żeby zarezerwować sobie czas na to spotkanie i wszyscy na Barkę. The Blues mają u nas kilkuosobową grupę dobrze zorganizowanych kibiców, więc wyzwanie dla nas… Pozdrawiam.

UNITED WE STAND !!!

jeszce filmik http: http://www.youtube.com/watch?v=eLSmz3vMp...annel_page

i fotki

http://img235.imageshack.us/img235/9871 ... 600.th.jpg
[Obrazek: 1001868800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001871800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001873800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001874800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001877800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001878800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001879800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001880800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001882800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001883800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001885800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001886800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001888800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001889800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001890800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001892800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001893800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001894800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001895800x600.th.jpg]
[Obrazek: 1001896800x600.th.jpg]
05-06-2009 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości