Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
Wieczor MUSC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #406
Re: Spotkania kibiców
Równiez ze swojej stronny zapszam na dzis na spotkanie we Wrocławiu.Osoby,które były na City wiedza jak jest wszystkich innych rowniez zapraszam.
23-09-2009 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #407
Re: Spotkania kibiców
Został założony specjalny dział <!-- l -->spotkania-kibicow/<!-- l --> - gdzie można założyć temat o spotkaniach kibiców osobno dla każdego miasta. Do czego gorąco zapraszam ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
24-09-2009 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
niecierpiecebuli Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #408
Re: Spotkania kibiców
Witam

zawsze chciałem iśc na takie spotkanie. fajnie tak męsko, piwo, mecz, szailiki i okrzyki kibiców. tata mnie dwa razy zabrał do baru na mecz polaków.
ale to nie to samo co spotkanie z osobami którzy kibicują jednej drużynie. poza tym premiersip to najlepsza liga świata.

jednak nie jestem jeszcze osobą pełnoletnią, ale chciałbym uczestniczyć w takim spotkaniu. więc mam pytanie, mógłbym wpaść czy musiałbym przyjść z opiekunem?
18-01-2010 01:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #409
Re: Spotkania kibiców
A skąd jesteś? No i ile masz lat
18-01-2010 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bloolegard Kazoo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #410
Re: Spotkania kibiców
Ja jestem z Gdańska, mam 23 lat i chętnie bym obejrzał z kimś meczyk, jacyś chętni :?:
18-01-2010 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaca Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #411
Re: Spotkania kibiców
No my na pewno Wink Spotykamy się niemal na każdym meczu w Sopocie w Language pubie, chociaż dzisiaj akurat nic nie planujemy. Zapraszamy na mecz w weekend Wink
19-01-2010 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #412
Re: Spotkania kibiców
Hej, panowie, nie wiecie nic o jakimś pubie w Zakopanym, gdzie obejrzę sobie United-Chelsea? : >

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
30-03-2010 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #413
Re: Spotkania kibiców
Mam takie pytanie, wie ktoś może o jakichś pubach na mazurach gdzie można obejrzeć mecz? Wyjeżdżam na jacht we wrześniu a 11-go września jest mecz z evertonem. Nie chcę żeby wyjazd przeszkodził mi w oglądaniu meczu Smile Jakieś Mikołajki, Giżycko albo inne miasta na mazurach w okolicy tamtych. Wie ktoś coś na taki temat? Albo ewentualnie ktoś może był gdzieś na mazurach i znalazł jakieś w miarę szybkie wifi na którym można obejrzeć przekaz? Będę wdzięczny za info.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
29-08-2010 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jorku17 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #414
Re: Spotkania kibiców
Organizuje ktos moze jakies ogladanie meczu w Koninie??
15-09-2010 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MisiekCk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #415
Re: Spotkania kibiców
jest sporo osób, kibiców Utd zainteresowanych meczem Manchesteru United. lecz niestety nie ma w Kielcach jakiś porządnych z organizowanych spotkań. niestety barca w moimi miescie jest bardzo zorganizowana.. czekam na odp co do sobotoniego meczu ! yoł

moje gg: 4192592
24-05-2011 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
syrgiej15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Post: #416
Machester United Sunderland 15 grudzień
Witam wybiera się ktoś może na ten mecz ??;> ja się wybieram jeśli jest ktoś jeszcze zawsze to lepiej wybrac sie razem pozdrawiamTongue
05-11-2012 01:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zdziecha93 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Post: #417
RE: Spotkania kibiców
Witam Smile
Chciałabym zrobić miła niespodziankę chłopakowi i zabrać Go na mecz MU . Spoglądałam na tabele i najbliższy mecz będzie 17.11 o godz. 18:30. I tu rodzi się moje pytanie. Czy ktoś może zna miejsce, gdzieś w Żorach lub Rybniku, gdzie spotykaja sie kibice, żeby obejrzeć mecz wspólnie ?
Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź Smile
Pozdrawiam Smile
08-11-2012 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #418
RE: Spotkania kibiców
Wejwer zna! Big Grin

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
08-11-2012 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #419
RE: Spotkania kibiców
w żorach nie liczyłbym na jakieś spotkania co do Rybnika to tylko na większe mecze typu finał LM jak grało w nim United to w Cinema chyba coś organizuje ,ale to nie to samo co pub Smile
Ja jeździłem do Katowic z Gregorem (poznałem go na forum mufc.pl z Rybnika jak ja) w pociąg godzinka jazdy ktoś nas odbierał z pkp jakaś żabka i potem do pubu - mecze ze stowarzyszeniem MUSC http://www.musc.pl/ (wtedy dopiero to powstawało - nie trzeba być członkiem ,żeby przyjść do pubu obejrzeć mecz) to była miazga Smile śpiew (oczywiście w języku angielskim kto zna teskt) alko, brało się też jakieś wielkie pizze - nie wiem jak jest teraz bo już dawno nie byłem na FB może popytaj jak to wygląda gdzie się spotykają itd - polecam jechać jak jest mecz z lfc/chelsea jest pełna mobilizacja ,a fani/fanki jak to miało miejsce na finale LM byli za ścianą to już naprawdę poezja takie oglądanie Smile (bez ofiar Big Grin )
09-11-2012 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zdziecha93 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Post: #420
RE: Spotkania kibiców
W Katowicach w jakim pubie ? Bo bardzo chętnie się zmobilizuje i Go zabiore ;D Te mniejsze mecze też są tam puszczane ?
Myślę, że się ucieszy Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2012 08:34 przez zdziecha93.)
09-11-2012 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości