Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #9
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
A co powiecie na:

-----------------------VDS--------------------------
---RB-------Ferdinand--------Vidic--------Evra---
--------Fletcher-------Carrick-----Giggs---------
--------------Nani-------------Rooney-------------
----------------------Hernandez--------------------

RB - nie mam pojęcia kto zagra. Rafa/Fabian/Oszej - nie wiem, obstawienie tej pozycji na finał będzie chyba zależeć od dyspozycji na treningach.

Obmyśliłem taką taktykę, gdyż zarówno Fletcher jak i Carrick i Giggs przydaliby się na boisku z tym, że Giggs już zadomowił się bliżej środka boisko. Natomiast Nani... cóż, w niektórych ważnych meczach zawodził, lecz przydałby się takowy 'magik' na boisku, a nuż coś mu się uda. Ewentualnie wymienić go na Valencię. Roo i Chica powinni zagrać obowiązkowo - cofnięty Rooney, czyli typowy popi***alacz między linią pomocy a linią ataku tak jak miało to miejsce w większości meczy w tym roku, oraz Hernandez, który wg mnie ma więcej do zaoferowania w takim meczu niż Berbatov.
Jeśli chodzi o Parka - 2 lata temu w finale nie podobał mi się. Mimo, że biegał dużo, jego wpływ na grę nie był zadowalający. Dlatego Ji posadził bym na ławce. Niech wejdzie w drugiej połowie, wówczas zabiegałby podmęczonych Barcelończyków.
Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
17-05-2011 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45) - Lisu - 17-05-2011 20:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości