Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
MPH Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Witam, pozwolicie, że nowy użytkownik też się wypowie.

Przede wszystkim temat, którego nie da się uniknąć niestety, czyli 'wielkość' Barcy. Ja się zgadzam, gramy ze świetną drużyną, która ma bardzo dobrych piłkarzy i dobrze rokującego trenera, ale nigdy nie zrozumiem, jak w finale Ligi Mistrzów można wskazywać faworyta - grają dwie najlepsze ekipy, który wyeliminowały też bardzo poważne marki, dwie najlepszy ekipy Europy, mistrzowie swoich lig, które o miano najlepszej walczą - dopiero walczą. Ale pieprzyć opinie.

Sam raz mam wrażenie, że to my wygramy, raz, że Barca - takie dylematy kibica. Jednak nie postawiłbym kasy na ten mecz. Dwie zupełnie inne ekipy, inne mentalności, inne style, no, wszystko inne. Sam siły United dopatruję się w tym meczu w kontratakach. Wyjdziemy pewnie fałszywym 4-4-2 z mocno cofniętym Rooney'em i Hernandezem na szpicy - mecze z Chelsea pokazały, że można tak. I ogólnie podejrzewam, że będzie to podobna jedenastka jak z The Blues i nurtują mnie tylko trzy rzeczy: obsada prawej obrony, prawego skrzydła i to, czy jednak Fergie upchnie gdzieś tego naszego Fletchera. No cóż, tego dowiemy się za tydzień.

Jeżeli chodzi o Barcę, cieszą mnie dwie zmiany w porównaniu z Rzymem. Brak Eto'o i naszego dobrego znajomego z Premiership Henry'go, który lubił sobie doprowadzić United do płaczu. Z dzisiejszą formą Villi i Pedro uważam, że tamten atak był przynajmniej 2 razy lepszy. No i jeszcze o Barcelonie - bardzo cieszy mnie, że nie ma żadnych kontuzji. Wyjdą najsilniejszym ustawieniem, na sędziów nie mogą zwalać bo to by kpina z ich strony była. Więc... na co do cholery zwalą swoją porażkę?
21-05-2011 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45) - MPH - 21-05-2011 14:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości