Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #44
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Od dzisiejszego ranka tak naprawdę poczułem, że ten meczyk już tuż, tuż i coraz ciężej mi na niego czekać. Tak więc nadeszła pora co nieco napisać, choć nie mam tego w zwyczaju. A więc, każdy bez wyjątku musi wznieść się na swoje wyżyny, to nie podlega wątpliwości. Musimy być zajebiście przygotowani fizycznie. Bo właśnie tu mamy przewagę i trzeba to wykorzystać do maksimum. Musimy trzymać ich daleko od naszego pola karnego. W okolicach środka boiska niech wymieniają sobie te tysiące podań, ale dalej musimy konsekwentnie przesuwać się formacjami i zalążku rozbijać ich akcje.

No i jako, że pewnie dziesiątek okazji sobie nie stworzymy koniecznie trzeba być do bólu skutecznym. Co się tyczy ustawienia, to dla mnie nie mam mowy o 442, choćby z Parkiem na skrzydle, zjedzą nas. Trzeba wyjść 433, co do składu personalnego widzę to tak:

-------------VDS------------------
Fabio-----Rio----Vida------Evra
--------Carrick---Anderson-----
---Park-------Giggs-------Rooney
-------------Chicharito-------------

IMO, ustawienie najlepsze z możliwych na ten mecz. Obrona to pewniak, poza Fabianem. Jednak moim zdaniem, to właśnie on powinien zagrać. Może i doświadczeniem Oszej bije go na łeb. Ale na tej stronie będzie hasał szybki Villa, lub Pedro, więc kogoś o podobnych atutach nam tu potrzebna. Aczkolwiek jeśli zagra Irlandczyk, to tragedii nie będzie.

Środek pola - Carrick i Giggs, który w odbiorze wcale nie jest zielony to mus na ten mecz. Zastanawiałem się jedynie nad Andim o Fleczem. Wybrałbym tego pierwszego. Jest w lepszej formie, jest w rytmie meczowym i mimo, że Flecza ostatnio zaprezentował się naprawdę nieźle, to wolę Brazylijczyka.

No i skrzydła oraz napad. Ławka dla Antka wynika z tego, że po prostu na ten mecz nie możemy się obyć bez Hernandeza, Rooneya i Parka. Szybkość i snajperski nos pierwszego będą konieczne do gry z kontry, na która chyba przede wszystkim się nastawiamy. Drugi to po prostu gość na którego zespół może w każdym momencie liczyć, a trzeci to dodatkowe zabezpieczenie tyłów i zyskanie tej przewagi fizycznej. Poza tym Roo też może pomagać formacjom defensywnym, a w grze do przodu na tym skrzydełku też wygląda fajnie.

Bardzo bym chciał, abyśmy taki ustawieniem wyszli, ale pewnie zobaczymy coś takiego:

-------------VDS------------------
Fabio-----Rio----Vida------Evra
--------Carrick---Anderson-----
---Antek-------Giggs----------Park
---------------Rooney---------------

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-05-2011 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45) - RedLucas - 24-05-2011 15:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości