Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #130
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Już nie wypominajcie. Zapomnijmy o tym co się stało Wink Nie ma sensu wypominać wszystkiego, na prawdę.
Oni dali nam tyle powodów do szczęścia w tym roku, nie pastwijmy się nad nimi.
Na początku sezonu nie dawano nam szans na żaden sukces! Wiara w umiejętności poniosła nas tak wysoko. Sezon miał być zerem, a tyle się udało; finał LM, Mistrzostwo w najlepszej lidze, półfinał FA Cup ja się z tego cieszę. Nie będę naszym piłkarzom rozpamiętywać meczów w tej białej nieszczęśliwej koszulce, tylko wspominał te czerwone, te piękne.
Ja przeżyłem przed dzisiejszym tylko 2 finały, ale dopiero po tym przegranym poczułem wielką więź z tym zespołem, takie mecze pokazują kto jest z drużyną na dobre i na złe, a inne kto jest dla zwycięstw.
Barcelona? Nic nie trwa wiecznie. Teraz mają klapki na oczach, ale to się skończy, bo wszystko ma swój koniec. Jesteśmy młodzi, jeszcze tyle finałów przed nami Smile

Może to zabrzmiało zbyt "pięknie", ale, no cóż, może powinienem się teraz smucić, owszem czuje smutek, ale bardziej dumę.

LOVE UNITED!
28-05-2011 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45) - PiotroV - 28-05-2011 23:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości