Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #142
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
No tak, bo przecież drużyna, która wygrała mistrzostwo i dotarła do finału jest za słaba, żeby sobie poradzić w następnym roku. Mamy dobry skład... dobry na każdego z wyjątkiem Barcelony niestety. Nie ma żadnych wymówek, a mimo zapewnień Rio, że zagrali lepiej niż w Rzymie, to jednak czuję, że wczoraj wpierdol był większy. I nie chodzi o strzelone bramki.

Nie wiem jak ktoś może mieć pretensje do Fergusona. To był skład, pod którym podpisałby się każdy fan. Jedynym problemem było to, że wszyscy uwierzyliśmy w to, że para Carrick-Giggs, ktora rozklepała gasnącą Chelsea styknie też na Barcę. Nie styknęła. Prawie nie mieliśmy piłki, a jak już dostaliśmy, to traciliśmy strasznie lekkomyślnie. Valencia nie przeprowadzał rajdów prawą stroną, Rooney nie sprawdzał się jako łącznik między pomocą, a atakiem. Jeśli dostaje wyższe noty, to tylko za gola. Giggsy nie istniał, Carrick nie powąchał piłki. Jakoś nie zadziałała nasza szeroka ławka rezerwowych, którą mogliśmy straszyć. Nie wiem czego trzeba tej drużynie, żeby mogła powalczyć z Barcą jak równy z równym. Może lepszego dnia, a może potrzebowalibyśmy przenieść w czasie środek pola z `99. Dawno nie widziałem United tak zdominowanego i nie jest to miły widok.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-05-2011 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011) - panopticum - 29-05-2011 11:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości