Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #143
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
Początek mieliśmy obiecujący i naprawdę wierzyłem, że to może być nasz wieczór i na koniec zaśpiewam Champions of England, Champions of Europe. Niestety, po upływie tych 10 minut sprawy obrały taki obrót jak większość się spodziewała, Barcelona przejęła inicjatywę i już do końca meczu jej nie oddała.

Szkoda, wielka szkoda. Mieliśmy wielką szansę na zdobycie 4 w historii Pucharu Europy, ale niestety nie udało się. Barcelona była lepszym zespołem, nie ma co ukrywać, a my swoją grą niespecjalnie im przeszkadzaliśmy. Przykro o tym pisać, ale nie wszyscy z naszych zaprezentowali się jak należy (Valencie zjadła chyba trema, Giggs niewidoczny, Evra niemiłosiernie jechany...) a bramki padały po bardzo prostych błędach, które w finale LM nie powinny mieć miejsca.

Ciężko przeboleć kolejną porażkę w przeciągu 2 lat z tym samym rywalem w finale, ale jakoś trzeba się z tym pogodzić, bo Barcelona zasłużyła na zdobycie tego pucharu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-05-2011 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011) - Lukas - 29-05-2011 11:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości