Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #157
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
daniel napisał(a):
Sirius napisał(a):Wiadomo, że już po fakcie to można się kłócić czy skład był najlepszy z możliwych czy nie. Po tym co zobaczyłem na boisku mogę powiedzieć, że jednak nie był bo mimo, że większość graczy dawała z siebie wszystko to myślę, że mogliśmy w tym meczu pokazać więcej.

Jak na moje odwrotnie. Jak ktoś wyżej wspomniał na papierze ten skład był chyba najlepszym możliwym wyborem, do którego przecież przed meczem niewielu miało pretensje (niektórzy twierdzili, że lepiej byłoby Fletcha do środka żeby zagęścić a Roo na szpicę bez Javiera, no to teraz mają zagwozdkę oby z sensownymi wnioskami). Siedli psychicznie, co może dziwić bo chłopy z boiskowym doświadczeniem na Hard levelu posiadający herb z diabełkiem na swojej lewej piersi nie dają tak szybko dupy, tylko grają do końca czy Blackpool czy Barcelona. Na mufc.pl ktoś słusznie poruszył temat bezsilności, tak to właśnie wczoraj wyglądało.

Czemu odwrotnie? Właśnie o tym piszę, że o ile przed meczem większość kibiców zgadzała się z koncepcją Fergusona to mecz pokazał, że wybrana taktyka nie była jednak dobra i teraz można tylko spekulować "co by było gdyby... "
29-05-2011 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011) - Sirius - 29-05-2011 13:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości