Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #160
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
Gdybać co by było zawsze można ale trzeba jednoznacznie przyznać że Barca było znacznie lepsza pod każdym względem. Do VDS nie można mieć pretensji bo nie zawinił przy żadnej bramce, przy drugiej przemieszczał się w prawo a dostał petarę w lewo więc nie miał żadnych szans tym bardziej że Vidic nie zrobił nic żeby zablokować ten strzał, zmienić tor lotu czy cokolwiek co mnie zdziwiło i wg mnie to jego błąd. Valencia z Giggsem padaka, zagrali strasznie słabo...Było widać że po wejściu Naniego ten biegał i walczył więc mógł wyjść od początku za Giggsa no ale było mineło. Evra też słabo zagrał nie radził sobie no ale powiedzmy szczerze jak mógł sobie poradzić skoro Giggs w ogóle nie udzielał się w obronie, nie pomagał Evrze a tam hasał i Villa i Alves... Na pochwałę zasłużył Fabio który dopóki grał barca jego stroną nie przeprowadziła groźnego ataku(wszystkie gole padły z lewej strony Manchesteru tam gdzie grał Evra i Giggs), umiejętnie blokował Pedro i za to należy go pochwalić, Roo na tle zespołu też zagrał dobry mecz tak samo jak Rio u którego nie zauważyłem jakiegoś większego błędu. Teraz trzeba solidnie wzmocnić środek i walczyć za rok, chodź będzie ciężko bo mam przeczucie że w Europie będzie dzielić i rządzić real z Mourinho.
29-05-2011 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011) - El Polako - 29-05-2011 13:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości