Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #161
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
Po pierwszych 10 minutach byłem na maksa podniecony i przekonany, że jednak tym razem się uda. Zaczęliśmy lepiej niż w 2009. Tyle, że napór szybko się skończył, a zaczęła grać Barcelona. Po golu Rooneya znowu wstąpiła we mnie nadzieja, ale szybko została ostudzona. Szkoda mi strasznie Van der Sara, bo to był jego ostatni mecz, a zagrał słabo. Bardzo rzadko zdarzały mu się takie mecze w naszych barwach, niestety kolejny przypadł na finał LM...

Kumpel do mnie dzwonił przed meczem i radził się, czy postawić 200 zł na zwycięstwo United. Sprawdziłem skład i mu to odradziłem. Nie wierzyłem, że SAF wyjdzie 4-4-2 z Giggsem i Carrickiem. Byłem przekonany, że nie popełni takiego błędu, bo przecież doskonale wiemy, że aby wygrać z Barcą należy zmiażdżyć ich środek każdym możliwym sposobem (vide: Real w Pucharze Króla). Nie chciałem w tym meczu ani Hernandeza, ani Giggsa, no i jak widać miałem rację. Niestety. Przydałby się Fletcher, lub Anderson, którzy mają siły do walki wręcz z rywalami przez 90 minut, a nie Ryan, który starał się "zaczarować" Katalończyków idiotycznymi piętkami do nikogo. Myślę, że gdybyśmy wyszli trójką w centrali, to ten mecz skończyłby się inaczej. Trudno, trza żyć dalej.

Po meczu byłem dziwnie spokojny. Chyba gdzieś w głębi mnie siedziało przeświadczenie, że wygrać będzie cholernie ciężko. A już wygrać takim systemem, to rzecz nieosiągalna. Brawo dla Barcelony, znowu pokazali gigantyczną klasę. Fakt faktem, że ich gole padały przeważnie po durnych błędach naszych ulubieńców, ale błędy trzeba wykorzystywać. Myśmy na początku tego zrobić nie potrafili. Nie ma co płakać i przyodziewać sukmany żałobnej. Czekam teraz na transfery, no i mam nadzieję, że Berbatow zostanie. Wierny po porażce :twisted:

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
29-05-2011 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011) - Szymcio - 29-05-2011 15:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości