Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
Futbolski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #171
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
Wczoraj nie było mnie w sieci. Była to umyślna strategia, by bez względu na wynik dzień po meczu potraktować jakoś "oczyszczająco" z tych emocji.

Cały czas mam jednak takie same myśli i te same wnioski. Barca zagrała wspaniale. Nie myliłem się w swojej przedmeczowej ocenie, tzn. więcej tu zależało od tego czy Barca będzie w stanie się zmobilizować. Okazało się, że zmobilizowała się na 100%. Gdyby było inaczej, United mieliby szansę. No ale nie chcę umniejszać zasług Barcelony i Pepa Guardioli. Według mnie Ferguson przygotował zespół na 100%, ale Barca na 100% to jest Barca taka, jaką było widać. To była ta wielka Barcelona, genialna, ciagle przemieszczajaca się; wszędzie ich był pełno, zwłaszcza w środku, wow.

Wczoraj byłem odłączony z sieci, ale nie z telewizji. Oglądałem rano TVN24, gościem był Hirek Wrona, który zauważył piękną rzecz: Ferguson zagrał tak, jak on chciał, tak, jak przyzwyczaił nas wszystkich do tego, czyli grał swoje; chciał ofensywnie. Wielkie brawa dla Sir Alexa, że zachował styl drużyny i "nie sprzedał" jej tworząc jakieś autobusy. Co by tu nie mówić, to prócz Barcy, United to chyba jedyna cudowna ekipa z tych wielkich, która ma swój styl i nie potrafi grać inaczej.

W tej konfrontacji United przegrali, ale przegrali zasłużenie, nie mieli argumentów. Trzeba poczekać na przyszły sezon. Nie chcę skupiać się na indywidualnych błędach, ale zwrócić tylko uwagę na to, że jako przegrani, zwłaszcza Sir Alex, potrafili się zachować z godnością. Trzeba umieć przegrywać i to United pokazał.
30-05-2011 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011) - Futbolski - 30-05-2011 08:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości