Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snooker
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #76
Re: Snooker
No to jeszcze trochę show w wykonaniu Trumpa, tym razem z dzisiejszego finału, w którym z resztą jak najbardziej zasłużenie prowadzi http://video.eurosport.pl/snooker/trump ... ideo.shtml :kox:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
01-05-2011 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #77
Re: Snooker
Brawo Higgins. Zasłużyłeś sobie na ten sukces. Po tym wszystkim co się stało w jego życiu... jestem pełen podziwu.

Brawo także dla Trumpa, który rozegrał wspaniały turniej. W niektórych momentach zabrakło po prostu doświadczenia, ale to już niedługo będzie kozak, który będzie niszczył.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-05-2011 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #78
Re: Snooker
Końcówka ostatniego freama genialna w wykonaniu Johna. Wygrał przegrany frejm. Cała akcja z różową - przyjemność dla widza Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-05-2011 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #79
Re: Snooker
Wygrana Higginsa w 100% zasłużona, trzymałem za niego bardzo mocno kciuki. Brawo również dla Trampka. Zajebiście wzruszające chwile po zwycięstwie. Dziennikarka chyba jednak niepotrzebnie ciągnęła temat ojca Johna...
02-05-2011 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #80
Re: Snooker
Mata napisał(a):Cała akcja z różową - przyjemność dla widza Wink
I to w taki momencie jeszcze, respekt.



Mój Blog: Pod presją czasu
03-05-2011 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #81
Re: Snooker
http://147.pl/article.php?_cat=wiadomosci&_id=819

Niby to po jednym frejmie, ale nie do pomyślenia, żeby Polak w takim wieku miał na rozkładzie Maguire'a i Higginsa. Naprawdę szacunek.

Gdzie jest Groszek?
12-07-2011 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #82
Re: Snooker
Jestem fanem snookera stosunkowo od niedawna, ale profesjonalna gra Polaka na wysokim poziomie na pewno będzie zajebiście inną jakością oglądania. Miejmy nadzieje, że nadal będzie się rozwijał i podyskutujemy tu kiedyś o jego wyczynach w MŚ Wink
13-07-2011 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #83
Re: Snooker
Tip for you all, just seen this 15 year old from Poland, he will be world champion..

by Ronnie O'Sullivan 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-07-2011 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #84
Re: Snooker
Co ciekawe, Polacy mają szanse wyjść z grupy do ćwierćfinałów dzięki nieoczekiwanym zwycięstwu nad Hong-Kongiem. Czekają nas batalie z Afganistanem i Tajlandią B, więc szanse są.

Gdzie jest Groszek?
13-07-2011 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #85
Re: Snooker
http://video.eurosport.pl/snooker/niemo ... vid210795/

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
08-01-2012 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #86
Re: Snooker
Mistrzostwa świata czas zacząć :-D Na pierwsze danie obrońca tytułu John Higgins kontra Liang Wenbo.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
20-04-2012 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #87
Re: Snooker
Higgins - Liang

Oglądałem frejm 3,4 i muszę przyznać, że Liang świetnie gra 'safety' sprawiając mojemu ulubieńcowi sporo problemów. John jak zawsze na początku gra jakby trochę ospale i popełnia sporo błędów. Póki co prowadzi i jest ok, ale będzie ciężko, tym bardziej, że teraz właśnie przegrał i już tylko 3-2



Mój Blog: Pod presją czasu
21-04-2012 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #88
Re: Snooker
Higgins w ostatniej chwili ucieka spod topora i pokonuje Lianga Wengbo 10:9.
Najważniejszym wydarzeniem pierwszego dnia był jednak maksymalny break Stephena Hendry'ego. Do obejrzenia tutaj http://www.eurosport.pl/snooker/world-c ... tory.shtml :-D

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
21-04-2012 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #89
Re: Snooker
Odświeżamy, odświeżamy :-D
Pierwsza runda dziś dobiega końca. Grono faworytów znacząco się uszczupliło. Odpadli m. in. Allen, Selby (nr 1 w rankingu), Dott, czy Ding. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo droga Trumpa do tytułu mistrza świata, a co za tym idzie numeru 1 w światowym rankingu, coraz łatwiejsza

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
26-04-2012 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #90
Re: Snooker
Z moich faworytów, po odpadnięciu Dotta, został Higgins. Nie żebym ostatnio jakoś Snookera śledził, ale tych dwóch utkwiło mi fajnie w pamięci, a poza tym mogę przekomarzać się z Robakiem Wink

Gdzie jest Groszek?
26-04-2012 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości