Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy na kontrowersyjne tematy
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #256
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
Panie Brejku, Woodstock tu był podany jako przykład, przykład dobry po poście samcro.

Breakthru napisał(a):I widzisz, gdybym szedł Twoją retoryką, to mógłbym tu wymienić kilkadziesiąt zatrzymań tychże kibiców za handel narkotykami. A ponoć to my ćpamy na tym brudstocku...
Pało! Jaką moją retoryką? Gdzie, kiedy? O chlewie pisał Ruud.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2015 00:00 przez Kosma.)
22-01-2015 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #257
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
(22-01-2015 21:17)Krix napisał(a):  Panie Brejku, Woodstock tu był podany jako przykład, przykład dobry po poście samcro.

Breakthru napisał(a):I widzisz, gdybym szedł Twoją retoryką, to mógłbym tu wymienić kilkadziesiąt zatrzymań tychże kibiców za handel narkotykami. A ponoć to my ćpamy na tym brudstocku...
Pało! Jaką moją retoryką? Gdzie, kiedy? O chlewie pisał Ruud.
Przykład był zły bo samcro źle odczytał jakieśtam pierdolenie Owsiaka ze sceny. Nie przeszkadzało Wam wysunąć z tego tezy, że zbiórka idzie na PW.
Albo mnie oczy mylą albo w poprzednich postach opowiadałeś, że PW jest finansowane ze zbiórek. Nie jest.

Co do tezy o utrzymaniu sprzętu, to jest to nieco żałosne. Nie znam lekarza pediatry, a niestety paru znam, który by narzekał, że dostał sprzęt od WOŚP.
Fundacja powstała, bo państwa nie było stać. NGO nie są po to, by państwo zastępować, są po to by mobilizować i zmieniać. A, że budżet woli wywalić 20 baniek na Kościół, zamiast na sprzęt dla dzieci, to już nasza wspólna tragedia.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2015 15:23 przez Breakthru.)
23-01-2015 02:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #258
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
Krix napisał(a):Jakby było powiedziane wprost, publicznie, explicite, że taki a taki procent idzie nie na sprzęt medyczny, tylko na np. Woodstock, to wtedy jedyną dyskusją byłoby, czy lepiej dać na WOŚP&WOODSTOCK, czy na Caritas, Szlachetną Paczkę czy zbiórkę kibiców na weteranów AK / NSZ.
Tyle napisałem. Tylko tyle. I to na podstawie tego pierdolenia Owsiaka ze sceny. Ciekawe zresztą, że gdy mówi coś niewygodnego to jest to tylko pierdolenie, ale to nie ma znaczenia w tym przypadku. Woodstock był jako przykład, równie dobrze pasują tam frazy "kondomy dla nosorożców" albo "łódki dla beduinów".

Pieprzenie o wielkiej kasie na Kościół jest zwykle mega żałosne.
Nie wiem, czy wliczasz w to hajs na ponoć Świątynię Opatrzności Bożej. Otóż kasa ta idzie na muzeum, które jest przy świątyni budowane. Taka różnica.
Inna sprawa to komisje zwracające majątek zagrabiony tylko bezprawnie (tj. niezgodnie z prawem ustanowionym przez samych siebie) przez komunę. Naprawa zbrodni komunistycznych, choćby częściowa, jest dziełem chwalebnym.
A jeszcze inna to te 20 baniek - w tym roku WOŚP zebrała w samym finale ok. 36 mln. Jak wiemy, w skali kraju gówno to zmieni w służbie zdrowia. Ale te 20 melonów zrobiłoby na pewno mega różnicę tylko z racji tego, że nie dano by tego czarnym. Wot, logika.

Gdzie jest Groszek?
23-01-2015 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #259
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
(23-01-2015 18:00)Krix napisał(a):  
Krix napisał(a):Jakby było powiedziane wprost, publicznie, explicite, że taki a taki procent idzie nie na sprzęt medyczny, tylko na np. Woodstock, to wtedy jedyną dyskusją byłoby, czy lepiej dać na WOŚP&WOODSTOCK, czy na Caritas, Szlachetną Paczkę czy zbiórkę kibiców na weteranów AK / NSZ.
Tyle napisałem. Tylko tyle. I to na podstawie tego pierdolenia Owsiaka ze sceny. Ciekawe zresztą, że gdy mówi coś niewygodnego to jest to tylko pierdolenie, ale to nie ma znaczenia w tym przypadku. Woodstock był jako przykład, równie dobrze pasują tam frazy "kondomy dla nosorożców" albo "łódki dla beduinów".

Pieprzenie o wielkiej kasie na Kościół jest zwykle mega żałosne.
Nie wiem, czy wliczasz w to hajs na ponoć Świątynię Opatrzności Bożej. Otóż kasa ta idzie na muzeum, które jest przy świątyni budowane. Taka różnica.
Inna sprawa to komisje zwracające majątek zagrabiony tylko bezprawnie (tj. niezgodnie z prawem ustanowionym przez samych siebie) przez komunę. Naprawa zbrodni komunistycznych, choćby częściowa, jest dziełem chwalebnym.
A jeszcze inna to te 20 baniek - w tym roku WOŚP zebrała w samym finale ok. 36 mln. Jak wiemy, w skali kraju gówno to zmieni w służbie zdrowia. Ale te 20 melonów zrobiłoby na pewno mega różnicę tylko z racji tego, że nie dano by tego czarnym. Wot, logika.

Napisałem pierdolenie ze sceny, bo facet czasami gada ze sceny nienajrozsądniejsze rzeczy.

20 baniek mi się przypomniało, bo było o tym głośno ale wg money.pl Kościół Katolicki dostaje z budżetu w sumie 2 miliardy. 2 miliardy też nic nie zmienią? ;]

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2015 20:24 przez Breakthru.)
23-01-2015 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #260
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
Tak przy okazji:
http://www.wykop.pl/i/artykul/1819096/ze...z-faktami/

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
09-02-2015 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #261
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
Tak, już widziałem.

Cytat:Firma Złoty Melon jest w 100% własnością WOŚP (sprawozdanie finansowe, strona 21).
Pan Owsiak na konferencji bronił spraw związanych ze spółkami / firmami w ten sposób, że to jego prywatna spółka / firma, więc jego prywatna sprawa.
To tak przy okazji.

Gdzie jest Groszek?
09-02-2015 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #262
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
Cytat:W Sądzie Okręgowym w Legnicy zakończył się proces, w którym bloger Piotr W. vel. Matka Kurka został prawomocnym wyrokiem uznany winnym znieważenia Prezesa Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka. Skazanemu wymierzono karę grzywny.

Tyle by było. w sprawie pierdół Piotra W.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
26-02-2015 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #263
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
Winnym znieważenia (czyli za hasło: hiena cmentarna). Dwie pozostałe sprawy - te merytoryczne wygrał. Nie manipuluj jak GWno, proszę.

znieważenie != zniesławienie

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2015 17:29 przez Kosma.)
26-02-2015 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #264
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
A propos manipulacji: http://www.kosma.es/2015/03/03/tvn-manip...-poparcia/

Gdzie jest Groszek?
03-03-2015 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #265
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy




Szczęśliwy "finał" sprawy. Tak to pięknie jest w nadwiślańskim kraju.

Maciej Dobrowolski i jego ojciec Jerzy Dobrowolski gośćmi programu 'Pańswo w Państwie' (Polsat, Polsat news) niedziela godz 19.30 - program ma niby niezłą oglądalność a ten redaktor Talkowski ma tendecję do jechania z prokuraturą.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-09-2015 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #266
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
Sprawa oczywiście jednoznaczna, popis bezkarności władzy w najlepszym wydaniu. Nie wiem czy gość jest niewinny, ale to nie ma znaczenia. Jest domiemanie niewinności, a jest masa innych środków które można zastosować(dozór, poręczenie) zamiast kisić kogoś 4 lata w areszcie.

Żyjemy w komunie.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
04-10-2015 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #267
RE: Poglądy na kontrowersyjne tematy
W przypadku Maćka jedyne, co druga strona sporu miałaby do zaoferowania, to Hurr durr kibol to bandyta i ćpun i mafioso i takich trzeba ostro, Ala Capone wsadzili za podatki bydło do zagrody. Spierdolenie komuś życia w ten sposób jest absolutnie skandaliczne i powinno wzniecić absolutną gównoburzę o funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości. Zamiast tego jedna ministra z drugą pierdolą o dostępności drożdżówek w sklepikach.

Aż wolę nie myśleć, ilu takich Maćków jest w Polsce, którzy nie mieli tego szczęścia, by masa osób zaangażowała się w ich sprawy.

Gdzie jest Groszek?
04-10-2015 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości